Jennifer (Madeleine Stowe) je okouzlující dcera gangsterského bosse Angela (Anthony Quinn). Bodyguard Frankie (Sylvester Stallone) je sympatický profesionál, kterého si oblíbí každý, koho chrání. Mafiánskou idylku ale naruší nájemní vrazi, kteří nejdříve odstraní bosse Angela a poté si brousí zuby i na jeho dceru. Z Frankieho a Jennifer se stávají parťáci, kteří se rozhodnout pomstít smrt otce a milovaného bosse za každou cenu. (Intersonic)

ScarPoul

Hlúposť či už v mene Angelovom alebo nie. Burke skrátka natočil film, sktorého chcel spraviť akčnú, mafianskú komédiu a nakoniec mu vyšla iba fraška. Herecké obsadenie a celkovo postavy nie sú zrovna TO čo by robilo tento film zaujímavým. Samotný Quinn je tu už tak starý že už jednoducho vidíte že je na konci so silami. Stoweová ako uškriekaná bezradná dcéra a vzápätí sebavedomý seximbol je neuveriteľne príšerná a otravná a film nerobí len to keď nejaká Stoweová uteká v spodnom prádle a kozy jej skáču sem a tam. Vtipy sú zle načasované a režisér je neskúsený a podkopáva celý film. Scénar je taký slušný priemer ale to je asi všetko pretože zostáva nevyužitý. Jediné čo drží tento film nad vodou je Stallone ktorého mám rád a opäť dal svojej postave dušu. Ale stačilo to len na slabé 2*. Neskutočne sklamanie. Dúfam že Burke už nič nenatočí lebo je hanba že zrovna tento film je venovaný pamiatke Antonyho Quinna. Quinn si ako herec zaslúžil viac ()

Tom Hardy

Zpočátku mě dosti zarazila žánrová nevyrovnanost a dabing Stalloneho. Na obojí jsem však během filmu zapomněl a po celou dobu jsem se skvěle bavil (a to beru v potaz i slabší závěr). Nečekejte klasickou gangsterku, ani standardní Stalloneovku, tohle je o něčem jiném (možná budete i příjemně překvapeni)... ()

sniper18

Je to mierne nadpriemerná romanticky ladená komédia so Sylvestrom Stallonom. Má celkom dobrý príbeh o vernom bodyguardovi, ktorého zamestnávateľ, vplyvný mafiánsky boss na dôchodku je zavraždený a má sa postarať o jeho dcéru, ktorú bez jej vedomia chráni už od jej detstva a teraz jej vstúpi do života. A tak si k sebe postupne nachádzajú cestu. Spracovanie nie je zlé, ešte spočiatku ma to vôbec nezaujalo, približne prvá tretina filmu je nudná a miestami aj dosť trápna, nič tu nefunguje tak, ako má, ale keď už bodyguard vstúpi do života mafiánovej dcéry, tak sa to výrazne vylepší, samozrejme ani potom film nepôsobí výnimočne, ale je to príjemný nadpriemer, všetko začne fungovať na slušnej úrovni, dej začne byť zaujímavý, s niekoľkými zaujímavými prvkami a situáciami, už sa na to dobre pozerá až do konca. Čo sa týka akcie, tak prakticky ani nestojí za pozornosť, je jej tu úplné minimum, padne tu pár výstrelov a pár maličkostí, inak nič, ale na to film aj tak nestojí, dôležitejší je tu humor, ktorý ako som spomínal je spočiatku pomerne trápny, ale potom je to už lepšie, síce nejaká skutočne vtipná scéna je tu asi len jedna, ale celkovo pôsobí príjemne, som s ním spokojný. Herecké obsadenie je výborné, Sylvester Stallone síce nie práve v najakčnejšej úlohe, ale je tu ten správny sympaťák, ktorému sa nedá nefandiť, Madeleine Stowe, ktorá je najprv neznesiteľná, ale potom si získala moje sympatie, v menšej úlohe poteší aj Anthony Quinn a zaujme aj pár vedľajších postáv. Réžia a technická stránka pôsobia dobrým dojmom a zaujala ma aj zaujímavá hudba. Škoda tej prvej polhodiny, ale inak som spokojný, príjemný film. 58% ()

Bublinka6

Oblíbenec Stallone po boku s krásnou Madelaine Stowe tvoří příjemné duo v milém a zábavném filmu. Co bych důrazně vytkla je Stallonův dabing-u takto známých a často hrajících herců je to pro mě velký problém, je to prostě jako Kačer Donald s Mickeyho ušima, nepatří to k sobě! Ne a ne! Jinak za příjemné pobavení dávám čtyři hvězdičky. ()

Martin741

Od Stalloneho je tento film trochu krokom vedla. Akcna komedia s kotkodakajucou Madeleine Stowe a pokus o ćharakterne herectvo sa snaziaceho Stalloneho fakt nie je moja salka kavy. Stallonemu proste najlepsie sedia roly drsnych chlapikov s hrubym hlasom a najlepsie po zuby ozbrojenych. Anthony Quinn to potom uz nijako nezachranil. Ten zaver snad uz viac pokazit neslo. 42 % ()