Reklama

Reklama

Derek Zoolander: Male Model

(TV film)
všechny plakáty
Komedie / Krátkometrážní
USA, 1996, 3 min

Kamera:

Clyde W. Smith

Hrají:

Ben Stiller

Obsahy(1)

První pokus o Zoolandera. Ben Stiller je zde v imaginárním rozhovoru coby světoznámý model. (piserius)

Recenze (11)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Masakr, Zoolander behem dvou minut haze svoje vyrazy na vsechny strany, v rozhovoru rika, jak je desne sexy a tvrde trenuje, do toho nejaky zabery z jeho treninku chuze a foceni satu. No a samozrejme vse v podani Stillera, kterej fakt vypada jak naprosto duty hovado. Vtipnej kratas. ()

kajas 

všechny recenze uživatele

Jestli jste ještě neviděli celovečerního "Zoolandera", tenhle kraťas vám pomůže udělat si perfektní obrázek o titulním hrdinovi. Udělat otočku vlevo, to už není legrace ;). ()

Radiq 

všechny recenze uživatele

Přijde mi to jako takovy promo ke skutečnymu Zoolanderovi. Je to vtipny a za tu krátkou chvíli nám to představí Derekovu osobnost tak akorát a hlavně to pobavilo... ()

papaguy 

všechny recenze uživatele

Ve skutečnosti je to ještě komplikovanější. Můžete si holit koule jak dlouho chcete, ale ten eye-moving, to musí být ve vás, to nenatrénujete. ()

Torgal 

všechny recenze uživatele

Malá ochutnávka pred “veľkým” Zoolanderom. Jeho základné atribúty sa dajú nájsť už tu, ale film ich vypiloval a zahnal do absurdity oveľa lepších spôsobom. 7-/10 ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Trošku nezmyselný, ale predsa len celkom zábavný prequel kraťas k celovečernému filmu, ktorý došiel do kín až o pár rokov neskôr. Stiller si úloha Zoolandera očividne užíva a celkom dobre si vedel uťahovať zo sveta mužského modelingu. 55 % ()

Reklama

Reklama