Katya odpad!

doufám, že tenhle díl je už finální díl téhle ságy, protože opakovaný vtip fakt už není vtipem. ()

Schweinhund odpad!

Většina dobrých i slabších vtipů,které když někdo umí vyprávět,tak se u toho ostatní pobaví.Zdeněk Troška s ansáblem české herecké spodiny tyto vtipy zfilmoval a výsledek je největší trapárna v histori české kinematografie.Toto je moje hodnocení pořadové číslo 560 a můj první odpad.Ani jeden ze tří dílů si totiž lepší hodnocení nezaslouží. ()

johhny007

Doopravdy nejhorší díl kamenaku a Zdeněk Troška klesl hodně nízko nechápu jak v talentové soutěži hodnotit někdo kdo natočí tenhle "film" za V.V. 1 hvězda ()

Godhaj odpad!

,,Já žigula nechci!“ Třetí kameňák zase spadnul skoro na úplné dno. Hlavní dějová linka s fotbalem je nudná, ty vedlejší jakbysmet. Jednotlivé scénky jsou hrozně moc natahované, což ústí jen do trapnosti. Bohužel z nějakého zvláštního důvodu dal Troška větší prostor Absolonové, která tak zoufale přehrává, až mi z toho bylo úzko. Kdyby místo ní dostala šanci třeba Dolly Buster, která se ve filmu jen mihne, mohlo to dopadnou lépe. ()

kuro odpad!

Totálna blbosť...najhorší film v dejinách českej kinematografie čo som zatial videl....Zdenek troška na vrchole svojich síl čo sa jednoducho muselo prejaviť.. ()

The7Miki odpad!

Já bych jen chtěl vědět proč? Myslím si, že snad všem lidem už musela jednička stačit. Už i pro ty co si si tyhle filmy užívají to musí být moc ne? Pořad a pořád to samé dokola, nula orginality, příběh je spíš mínus a dialogy jsou utrpení. ()

karlee

Viděl jsem zatím i jedničku, ta mi přišla o něco lepší, tady byly asi jen tři vtipy. Hlavně nechápu, kdo angažoval Laufera, ten je dost marný. ()

Scraffy

Tretie pokračovanie "legendárneho" kameňáka od Zdeňka Trošky už nie je kvalitovo podobné ako boli dva predošlé diely. Už tu je vidno, že niektoré vtipy tu sú na silu a humor tu je už na prachu trápnosti. ()

Rattlehead

Musím říct, že to nakonec nebyla taková hrůza, jak jsem očekával. Trojka mi dokonce z prvních třech dílů přišla jako ten nejlepší. Ano, je to špatný film se špatnými herci, ale kupodivu se na to dá koukat, oproti jedničce to má alespoň nějakou zápletku a občas pobaví i nějaký ten vtípek. Kdyby si pan Troška odpustil některé trapnosti (Genzera furt někdo kouří pod pultem a taky ten závěr s Lauferem a tou babkou), možná bych uvažoval i o druhé hvězdičce. Závěrem chci ještě dodat, že znám horší filmy, které zde mají nad sedmdesát procent... ()

topi80 odpad!

Názory spoludiskutujících nelžou, bylo to opravdu dost hrozné, byť nemám problém přiznat, že jsem se i několikrát během filmu zasmál, ale ještě vícekrát jsem se cítil trapně za všechny zúčastněné, i když nevím proč, vždyť já v tom nehrál. Já jsem rád, že se herci při natáčení dobře bavili, leč i v takovém filmu by něco jako pokus o herectví nemělo chybět. A jestliže nejautentičtěji působila sousedská cikánská rodina, pak je něco opravdu špatně. ()

Maras.L odpad!

Zajímavé, že ač se podle popisu jedná o komedii, tak jsem se ani jednou nezasmál. Pročež navrhuji Pomovi, aby v CSFD vytvořil ještě jednu kategorii s názvem "odpad" a tam by se měly řadit všechny snímky podobného ražení. Bohužel (myšleno pro kinematografii) by tam Kameňák nebyl sám. ()