Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

Aluska88

Zcela typická, americká, bláznivá jízda. Proč oni musí do těchto filmů pořád cpát výrazy jako "koule, pták", apod.? Velmi často ještě s doplněním příslušně vulgárních a nechutných scén. Bez těchto aspektů bych možná hodnotila i výše. Ale kdyby zde nehrál, pro mě nejsympatičtější a dost velký klad tohoto filmu, Breckin Meyer, a další známí herci z teen komedií, hodnotila bych klidně i méně. ()

Joker Punx

Tak tohle je taky film mého krásného mládí a tak dále 😀 Film jsme měli taky tenkrát na kazetě z videopůjčovny a tohle jsme si taky museli okamžitě přehrát, takovou prdel - To je jasný! Na konci devadesátých let a záčátkem roku 2000 se strašně rozjížděly všechny ty americký teenagerovský komedie díky filmu Prci, prci, prcičky a tak dále - No a tohle byla jedna z nich kde hraje samozřejmě i vtipnej Seann William Scott co hrál v Prcičkách ujetýho Steva Stiflera 😀 V týhle komedii jsou fakt sympatičtí herci a je to nehorázná prdel 😀 Čtyři kamarádi - Breckin Meyer jako Josh - Seann William Scott jako E. L. - Paulo Costanzo jako Rubin a DJ Qualls jako Kyle - Ten je tam nejvtipnější 😆 A k nim patří ještě jeden kámoš Barry a toho hraje bláznivej Tom Green 😆 A Tom Green je tady zase hroznej magor - Hlavně scény s hadem jsou dobrý - U toho jsem se fakt smál 😀 Vlastně celý ten příběh vypráví ve filmu Tom Green. Scény jsou tady fakt vtipný a pobavila mě taky ta jak si tam Kyle (DJ Qualls) objedná francouzský toast a týpek co kluky obsluhuje (Herec Horatio Sanz) ten toast vezme a celej ho olíže a pak si ty toasty nahází do trenek na péro i mezi půlky - Prase jedno 😂 Tak hlavně že Kyleovi chutná 😄 Pak je prdel jak je Kyle s tou tlustou černoškou a on takovej hubeňour 😀 Scéna v autobuse když měl její kalhotky a E. L. - Co je k čertu tohle? Zabils géparda? 😂 Kyle - Cože? No to jsou její spoďáry, ona mi je dala! A krásně si k nim čuchne a ještě řekne A dal jsem jí to! Jako že sex, to je jasný 😀 Pak jsou dobrý scény u dědy se psem, děda se tam zhulí a pak vidí jak ten pes na něj mluví - Hej Jacku! Ať ta čubka udělá borůvkové lívance - Hned teď! 😀 Jako jeho stará paní - To je jasný 😀 Ještě připomenu jednu scénu, taky jedna z autobusu a ta se mi moc líbila, protože sám jsem hodně na ženský nohy 😀 Takhle na sedačkách v buse si leží Amy Smart co hraje holčinu Beth - Má natažený nohy a má červený lak, má krásný nohy, to musím uznat, taky bych si líznul 😆 No a za ní sedí režisér filmu Todd Phillips - Ten se rozhlíží po autobuse jestli se zrovna někdo nedívá, tak dá hlavu k těm nohám a začne je olizovat - Beth se hned vzbudí a Todd - Promiňte mi ale máte strašně nádherný nohy! Nepřála by jste si masáž? A tváří se u toho jak strašnej úchylák 😆 Taky scéna co mě fakt pobavila. Český dabing je tady taky fakt dobrej i když jsem si myslel že Seanna Williama Scotta bude zase dabovat Filip Jančík jako v Prcičkách - Protože ten se k němu fakt nejvíc hodí 🙂 Ale Jakub Saic byl taky fajn, po nějaký době jsem si na to zvyknul. Toma Greena taky daboval Filip Švarc jako o rok v novější komedii Freddyho úlet. Ten mi k němu seděl vždycky nejvíc. A soundtrack se mi v tomhle filmu taky líbí - Zazní tam i skvělej song od kapely Twisted Sister - I Wanna Rock 😎 Jako hustý že tohle natočil Todd Phillips - Režisér co natočil dokument o GG Allinovi a pak natočil týpek film Joker. Dokument o GG Allinovi byl úplně jeho první snímek a jeho první film jako už pro hodně kin byla tahle komedie 🙂 Tohle budu mít rád pořád. Je to strašná prča. () (méně) (více)

POMO

Road Trip mi prišiel ako prvá pozerateľná teenagerská komédia. Akoby sa v DreamWorks chceli vyvarovať stupidity, vulgarizmov a fekálností a chceli nakrútiť morálne nezávadnú variáciu na teenage filmy, vhodnú aj pre najmenších divákov. Ale pre morálnu úroveň film nevyzdvihujem. Road Trip ma prekvapil sviežim námetom, nenásilným a civilným (hoci bláznivým) humorom. A skvelým castingom. ()

ScarPoul

Road Trip je pohodovou, vtipnou a príjemnou komédiou, ku ktorej sa neustále vraciam a ktorá ma dokáže aj po stý krát pobaviť. Neviem či to je hereckým obsadením, dobre načasovanými vtipmi, alebo faktom, že Tod Phillips je zručný režisér, ktorý dokáže pobaviť a hlavne vytvoriť vo filme taký feeling, až sa necháte filmom unášať. Síce to nie je také crazy ako trilógia prcičiek a dokonca ani takmer dokonalé na svoj žáner ako bol napríklad eurotrip, ale aj tak sa jedná o kvalitný film, ktorý dokáže rozhodne pobaviť. Plus Amy Smart je dievča dievčat. Najkrajšia blondíka pre ktorú mi bije srdce:) ()

Malarkey

Zřejmě nejlepší americká teenagerská komedie co jsem zatim viděl. Vtipy nepřecházejí do trapnosti a herci jsou nečekaně všichni velmi dobří Ať už je to B. Meyer, S.W. Scott, P. Costanzo nebo Tom Green jako vypravěč. Ten je na tom filmu naprosto úžasný nebýt jeho tak by ten film byl za 3* on dělá ten film unikátním jelikož scény s ním, hadem a pochoutkou pro něj byly naprosto úžasné. Ani chvilku jsem se u filmu nenudil a ani mi to nepřišlo zas tolik nechutné --- Ty sis natočil videokazetu jak se miluješ s Beth a poslal ji svý holce místo tamtý? To není fér. Proč ona uvidí tu kazetu a my ne? ()

• Na konci filmu údajne dorazia hrdinovia do Austinu, no v skutočnosti sú len pred školou Emory University, ktorá sa nachádza v Atlante. (ShortyIC)
  • Přestože se film odehrává na Univerzitách Ithaca, Boston a Austin, většina těchto scén se natáčela na univerzitách Georgia Tech, Emory University a University of Georgia, které se nacházejí poblíž Atlanty. Univerzita, nad kterou na začátku filmu přelétává kamera, je Harvard. (Cheeker)

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“