Svadbos

Vcelku obstojné pokračovanie s dobrými gagmi. Na konci však nestačí s dychom. Skutočnou hviezdou je Christina Ricci v úlohe kamennej tváre Wednesday. ()

Timy68

Addamsovci se vrací s neméně zábavnou a hororovou podívanou, jako byla ta první. Tentokrát je ale rodinka o něco rozrostlejší. A jelikož ho jeho straší sourozenci mezi sebe nevezmou, pokračování ságy Addamsovcou je hlavně o té mladší generaci, plné bláznivých nápadů a nemizící dětské energii. To za to stojí. ***** ()

valinka

Stejné hodnocení jako u jedničky bych chtěla dělat dětátkům na táboře vedoucí a Adams nejmladší nemá chybu :-)) ()

Jekyl

Naprostá pohodička a skvělá zábava. Herci excelují včele s Christinou a její Wednesday. Hláška: Naše dcera již postoupila o 2 třídy a co váš syn? Polepšovna :D ()

Feacher

Druhý díl byl dle mého asi ještě lepší, ačkoli má horší hodnocení.. Příběh byl podle mého chytlavější.. 5 hvězd stejně jako u jedničky ;) ()

Nataniel73

Čierny humor som vždy miloval a táto nenáročná komédia ho divákovi ponúka viac než dosť. Najlepšie hlášky má jednoznačne malá rebelka Wednesday, ktorá si na záver filmu zahrá Pocahontas na detskom tábore a namyslenej blondíne oznámi, že ju oskalpuje. Celkovo scénky z detského tábora nemajú chybu, hlavne ten záverečný útok indiánov musel pobaviť každého, kto si niekedy prešiel podobným zariadením na výchovu mládeže. Faloš, naivita a istá dávka intolerancie z miestnych detí a aj vychovávateľov doslova sršali. Skvele však hláškuje aj strýko Fester: "Ja som tiež panna." Medzi ním a  opatrovateľkou Debbie sa odohráva hlavná dejová linka, o čosi slabšia ako tá z tábora. "Pubert, aké oplzlé." Rodinka Adamsových sa však z navonok beznádejnej situácie vyhrabe štýlom im vlastným a nenažraná opatrovateľka nedobrovoľne podstúpi kremáciu. "Kam ste nás to poslali? Nútili nás spievať."...."To je Orol americký. Nevyhynul? Teraz už áno." 75% ()

old_school

Jeden z mála filmů, které jsem ochoten vidět vícekrát. Už kvůli scéně s opékáním toho debilně povinně natěšeného skautského vedoucího na tyči nad ohněm či všemi těmi povinně optimistickými instruktory z dětského tábora dokonale zpruzené Wednesday (Christina Ricci). Filmový svátek: Dvojka důstojně navazující na o dva roky starší jedničku. ()

BigLoser

Téměř totožné jako první díl, jen se zápletkou o něco horší, ale dětský tabor je fakt nářez, tak to dobadne když se střetnou dva extrémy. Skvělé obsazení a Barry to zvladnul též na jedničku. Taková morbidní jednohubka. 6/10 ()

nlua

Neexistuje jiný film, který by tak přesně vystihl odporného táborového ducha. Mnoho zrůd na malém prostoru, zvrhlosti v podobě zpěvů a táborových her, jimž se člověk nemůže vyhnout ani tak, že je hraje po svém (např.: Pugsley střílí orla místo trefy do terče), ani tím, že je člověk bude ignorovat (např. Wednesday odmítne skákat pro "topící se" zrůdu), parádně vystižena i ta nemocná extatická táborová radost a pseudosvornost. A ten senžační výběr rolí do Dne díkuvzdání! Brutgeniálně vtipné. pro mě absolutní jednička, dodnes mě hřeje na mé dětskými letními tábory pošramocené dušince. --to jsou tvoje plavky?--- ---a tvoje zbytky!?--- ()

jericho001

Nemuzu si pomoct ale dvojka se mi vzdycky libila vice jak jednicka.humor tu je perfektne morbidni.a cynicky zejmena Wednesday v podani vynikajici mladinke Christine Ricci ma skvele hlasky a jeji postava je vyborne zahrana.opravdu skvely film a Joan Cussack tak ta je smrncovni cerna vdova.klobouk dolu pred vykony Raula Julii Christophera Lloyda Anjelicy Houston a dalsimi.nemam co bych k tomu jeste vice dodal snad uz jen Kumbajamala kumbaja ()

macherano

Urcite horšie ako jednotka ten tábor to úplne dusil deti mali ostať V dome A nie ich odpratat dabing je ale pôvodný seriálový stále skvostom. ()

P3rcy

V momentě, kdy se objeví Christina Ricci tak to začíná být opravdu zábavné. V tomto filmu je opravdu morbidně okouzlující, její hlášky zavání hodně černým humorem a možná kdyby dostala větší prostor a tvůrci se nebáli s černým humorem zajít ještě malinko dál, mohlo to být i za 5*. Jinak je film o něco slabší, než první díl. ()