Linkin Park: Live in Texas

13. Numb
14. Crawling
15. In The End
16. A Place For My Head
17. One Step Closer (Krouťák)

DragonnCZ

9/10. - Vynikající filmová hudební přehlídka mé milované kapely Linkin Park, která fakt nemá meze. Vyborně vykopnutý skvělou písničkou a koncert nabitý energetickými metalovými písničkami, kdy metalový Linkiny budu nadosmrti milovat. Chester tu předvádí ze sebe to nejlepší a to samý se dá povědět i o zbytku kapely. Naprosto úchvatné filmové záběry výborně podtrhují skvělou hudbu. Publikum doplňuje Linkiny. Za mě asi jeden z nejlepších koncertů co jsem kdy viděl. ()

Mikah

Koncertů LP jsem už viděla bezpočet, avšak Live in Texas pro mě vždy bude vybočovat. Vzpomínám, kdy jsem toto DVD viděla poprvé – bylo to v mých jedenácti letech s nejlepší kamarádkou, obě obrovské fanynky Linkin Park a první DVD LP v našich rukou. Byl to nepopsatelný zážitek, který jsem toužila prožívat znovu a znovu... ♥ ()

savage3303

Are you ready? Linkin Park to hovorí už samo o sebe. Pesničky plné energie, kt. sa prenáša aj na mňa. Ja som si to skvelo užil. Dobré zábery nie len z pódia. Koncert vygradoval do záveru kde spravili chlapci výbornú šou. Už sa neviem dočkať kedy si to znovu zopakujem a takisto sa teším na ďalší koncert tejto úžastnej skupiny. 4*. ()

AngelG

Od kdy jsem tuhle skvělou skupinu začala poslouchat, tak na to si ani nevzpomenu, protože už je to opravdu hoodně dávno.. LP pro mě navždy budou představovat moje dospívání a jednu z nejlepších kapel vůbec..! Chesterův hlas prostě nemá obdoby a zpívat na živo, tak jak to dokáže on, je docela dost neuvěřitelný výkon.. ()

Razzor_82

Živák Linkinů po turné z Texasu. Po technické stránce všechno šlape. Čistý zvuk, Chesterův hlas je silný ve výškách. Rozbalí to třeba ve skladbách One Stop Closer, Donť Stay, Crawling nebo Somwhere I Belong. Malinko ubírá na atmosféře denní světlo a vlažné americké publikum. 8/10 ()

• Koncert je netradičně sestříhán ze dvou vystoupení, která proběhla v americkém Texasu v rámci turné „Summer Sanitarium“. První koncert se konal 2. srpna 2003 v Houstonu na stadionu Reliant Stadium a druhý 3. srpna 2003 v Irvingu na stadionu Texas Stadium. (navabaca)
  • Členové kapely museli na obou vystoupeních nosit stejné oblečení, aby nebyl příliš patrný rozdíl mezi vystoupeními. (GreatestFan)
  • Linkin Park: Live in Texas je první oficiálně vydaný záznam koncertu kapely. (navabaca)