Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Chudý mladík Jonathan Corliss je nejen pohledný, ale také bezcharakterní a značně nebezpečný. Je totiž posedlý touhou po bohatství, moci a prestiži. Zaměří se na rodinu Thora Carlssona, jednoho z vlivných průmyslových magnátů Pittsburghu, a svede jeho důvěřivou dceru Dorothy, jeho plán však značně zkomplikuje její nečekané těhotenství. To totiž vede mimo jiné k tomu, že otec Dorothy vydědí. Aby mu dívka nestála v cestě, Corliss ji zavraždí a protože se během jejich vztahu držel zpátky a poměrně úspěšně se vyhýbal zbytku rodiny, dokáže se zanedlouho dostat k Dorothině truchlící sestře, dvojčeti Ellen, proniknout jí pod kůži a svést ji. Tentokrát si ovšem počíná opatrněji a vše mu vychází bez nejmenších potíží. Vetře se do přízně Carlssona, získá jeho souhlas a ožení se s Ellen. Velmi rychle se zabydlí v roli zetě a začíná si budovat postavení. Ellen se však snaží odhalit pravdu o smrti své sestry, protože nikdy ani na okamžik neuvěřila, že by mohlo jít o sebevraždu. Její pátrání však vedou k odhalení děsivějšímu, než si vůbec dokázala představit. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (32)

CSGoddess 

všechny recenze uživatele

Průměrného thriller o tom jak jeden psychouš chtěl ojebat bohatou rodinu o mamón. Jen ta blbka co jí zabil sestru i vrata byla talk blbá kunda když mu na ten komplot nepřišla dřív a ještě si ho vzala. Až sem ji přála aby ji hlavní psychouš oddělal taky. Ovšem jeho smrt pod vlakem byla fuckt kůl stejně jako první smrt schozením z baráku s následným rozflákaným mozkem na dlažbě. Jinak ale průměr co vidět znova nemusím. ()

cross 

všechny recenze uživatele

Polibek před smrtí je obyčejný tuctový thriller o rafinovaném plánu kariérního postupu, který však přehrává především v oblasti scénáře a režie. Časové údálosti prostě nesedí a i lehce imbecilní divák se musí podivit nad vševědoucím parchantem v podání Matta Dillona, který snad přeskakuje mezi místy přes jinou realitu a má v hlavě nejmodernější ravděpodobnostní počítač.Tyto scény mě u vážně míněného thrilleru dokáží neuvěřitelně vytočit, zvlášť když se objevují především v nejpodstatnějších filmových sekvencích vražd. ()

Reklama

Terva 

všechny recenze uživatele

Film začíná docela krvavě, ale to je asi tak všechno. CITÁT - Už mně pustíš - ( Dorrie Carlsson ). Můžeš si za to sama ( Jonathan Corliss ). V podstatě hned od začátku víte, kdo zabíjí a pak už celý film jen čekáte jak to dopadne. Moc erotiky tam taky není, napětí nulové a hudební doprovod....raději nemluvit. Jedna věc, kterou musím vyzvednout na povrch...při stopování ( film se odehrává v USA) mu zastaví Brouk Volkswagen a má krásné žluté taxíkářské barvy. Jak se tento Německý vůz krásně v USA ubytoval. http://cs.wikipedia.org/wiki/Volkswagen A na konec jednu báseň z filmu - Až zemřu, mí nejdražší, nepějte mi žádné písně. Nevěnčete mi hlavu růžemi, nekladtě mne do stínu cypřišů, nechť kryje mne tráva zelená a déšť a kapky rosy. Vzpomeňte si na mne někdy či zapomeňte. ()

Nick321 

všechny recenze uživatele

Příběh o mladíkovi, který byl natolik posedlý bohatstvím, že v momentě kdy začal být ohrožen jeho sen přiženit se do miliardářské rodiny tím, že jeho přítelkyně otěhotněla, se rozhodl že vražda je jediným způsobem jak vyřešit své problémy. Na to navazují další vraždy, jak získat novou identitu, jak se zbavit nepohodlného svědka a nakonec i šťouravé přítelkyně, která je sestrou zavraždené těhulky. Blbé je, když máte novou identitu a potkáte zřejmě retardovaného bývalého spolužáka, který začne na celou restauraci vyřvávat kým jste. Dobře vymyšlený scénář i postavy, líbilo se mi. ()

hans500 

všechny recenze uživatele

Hmm... jde o remake stejnojmeného noir filmu z roku 1956 s Robertem Wagnerem. Tento remake je ve všem horší než původní verze snad kromě Matta Dillona, který byl výborný a směle se může rovnat s Wagnerem. I přesto bych film úplně nezatracoval, zkrátka průměrný thriller. Pokud máte na výběr mezi tímto a původním filmem rozhodně doporučuji původní. ()

Galerie (43)

Zajímavosti (2)

  • Snímek byl natočen na motivy knihy "Polib mne a zemřeš" od Iry Levin. (zuza99)

Reklama

Reklama