strictly

Vynikající animace, stejně skvělý příběh a odkazy na jiné filmy dělá z toho filmu opravdovou zábavu bez ohledu na věk. ()

Salmayo

Jednička mě zas tak vtipná nepřišla, ale tohle je prostě PECKA. Pro mě zatím nejlepšejší animák s ohromnou spoustou vtipných situací(rekordně klikající prasátko, použijem hlavu atd.). K tomu navrch pořádná dávka správného adrenalinu(přechod přes silnici, souboj se Zurgem...) ()

Mrs.Bailey

Geniální! Oproti jedničce mnohem zábavnější a originálnější, co scéna, to perla, no prostě paráda! Po právu patří Toy Story mezi nejlepší animáky :) ()

IvcaSammet

O něco slabší než první film. Námětově sice vyrovnané, ale co se týče samotného příběhu, některé části mi tam trochu pokulhávaly. Celkově mě vůbec nechytly postavy Jessie a Stinky Peta, závěr mi navíc přišel neustále zbytečně prodlužovaný. Co se ale naopak humoru týče, myslím, že jsem se víc pobavila právě u tohoto filmu. Proto nechávám hodnocení stejné, jako jsem dala u jedničky. ()

Muel

| Pixar Animation Studios | Kvalitatívne narovnako s 1kou, len všetkého viac. Určite podarený sequel. | Hodnotenie: 7/10 | ()

pend

Pixar opět zabodoval. Příběh o nalezení Woodyho nemá chybu, je plný odkazů a parodie na řadu jiných filmů. Pro mě nejlepší scény : v obchodě s hračkami a na letišti třídění zavazadel. ()

Jelly

o něco slabší než první díl, ale pořád vynikající. Rex se svými malými tlapkami opět boduje... "Look at my little arms. I can't press the fire button, and jump at the same time!" "I can't look. Could somebody please cover my eyes?" "Somebody do something!" :-) ()

77Ivana

Skvělá zábava pro celou rodinu. Měla jsem strach jak druhý díl dopadne, ale musím říct, že možná překonal o trochu i díl první. Úžasná je nová hrdinka kovbojka Jessie. ()

Heui

Za ty zpívcí pasáže, který v animáčích fakt nemám rád, hvězdička dolů, jinak perfektní biják:) ()

CiPR

Další díl úspěšné začínající série od Pixaru. Nečekal bych, že tento díl náváže svým humorem a vtipem na ten první, ale stalo se. Nové postavy a nová společná dobrodružství. "Hračka neopouští hračku", to je asi to správné motto, které by vystihlo tento film, možná už jenom: "Přítel své přátelé neopouští". Tady nejde nic řešit. 90 %. ()

sebo9629

Predsa len mám radšej dvojku ako jednotku, je o niečo akčnejšia, vtipnejšia a hlavne príbehovo zaujímavejšia. Hodnotenie: 9.2/10 ()

El-Barto

Druhej Příběh hraček mě zase nenechal chvíli v klidu, pořád tam sypal nějakou akci nebo vtípky. Ale myslím si, že první díl v ničem nepřevyšuje. I tak absolutní špička žánru. ()

jasanka

Film jsem viděla po mnoha letech znovu, a musím zvýšit hodnocení. Neuvěřitelně mě to bavilo a nemohla jsem se od toho odtrhnout :D Super animace i příběh. ()

chrispe

Na konci jsem byla víc napnutá, jak kdejaké dítě :-) a to jsem věděla, že to prostě musí dopadnout dobře :D ()

zdeny99

Neméně skvostné pokračování první dílu Příběhu hraček. Woody zažije to, co se většinou hračkám stává. Pokazí se, konkrétně se mu natrhne ruka a je odstaven na druhou kolej. Vlastní vinnou navíc skončí ve výprodeji a z něj se dostane ke sběrateli hraček. Poté sám zjistí, kdo vlastně je. Je to silná pasáž, když se dozví, že je slavná figurka z animovaného loutkového seriálu. A jak byl první díl o tom, že Woody zachraňoval Buzze, tentokrát tu je také dobrodružná záchranná výprava. Jenže role se vyměnily. Buzz zachraňuje Woodyho. [30264. hodnocení, 462. komentář, 85%, 293. nejlepší film] ()

Zalost

Prvnímu dílu jsem dal hodnocení nejvyšší, a dvojka ho ještě překonala, takže mi dochází stupnice. Tenhle film má všechno - příběh, humor, napětí, záporáky, vyspění charakteru... Není tu jediné slabé místo a určitě ho řadím mezi nejlepší animované filmy, co jsem kdy viděl. A skvělý nápad s "pokaženými záběry" na konci. ()