Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nevýrazný mámin mazánek Bobby Boucher vyrostl na farmě a nikdy neměl žádné větší ambice, nikdy nechodil do školy, učila ho doma jeho úzkostlivá matka. Jeho jediný kontakt s okolním světem je práce vodonoše pro univerzitní fotbalový tým. Hráči si z něj neustále dělají legraci a trenér mu nedovolí se bránit. Bobby je záhy donucen najít si nové místo u nejhoršího univerzitního týmu v celé Louisianě. Místní trenér to nemá v hlavě úplně v pořádku, ale na talenty má nos. Odhalí v mírném nosiči vody skvělého fotbalového hráče. Bobby konečně uvolní svůj léta zadržovaný vztek a díky tomu se stane nejlepším blokařem týmu. A tak se bývalý vodonoš učí hrát fotbal a stane se studentem univerzity, ovšem jeho maminka se o tom nesmí nic dozvědět... (TV Nova)

(více)

Recenze (144)

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Ďalší z filmov, ktoré sa ešte stihli požičiavať vo videopožičovniach na VHS. Ja som mal tú česť tiež a v tej dobre ma film príjemne pobavil. Ktovie ako by tomu bolo dnes. Adam Sandler bol ešte mladý a len začínal s dráhou komediálnych filmov. Všetko mal pred sebou. Už aj v tomto filme si s ním trochu zahral Rob Schneider, čo sa neskôr stalo takou pravidelnosťou, ako výskyt Stana Leeho vo filmoch o superhrdinoch. Čo si ešte dokážem vybaviť je to, že sa mi zapáčila Jennifer Taylor, ktorá si zaslúži pochvalu. ()

902 10 

všechny recenze uživatele

vodonos je bergman buranskych komedii a adam sandler v roli idiota bobbyho predvadi zivotni vykon, ktery byl po zasluze ocenen oscarem (ten muz lze, jako kdyz stiskne). dokonaly mentalni klystyr sice v druhe polovine sklouzava do sentimentu a mensi nudy, mlaceni duchodcu a rany do hlavy nahradi kyc a sentiment, nicmene vodonos se plnym pravem dostal do zlateho fondu svetove kinematografie (misto uvolnil kriznik potemkin) a neni tedy sebemensich pochyb, ze se jedna o klasicky snimek vyjimecnych kvalit, ktere prokazal az cas. ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele

Je to samozřejmě hrozná blbost, to hned na úvod. Ale je to tak zábavné, že tomu musím dát 80 %. Rozjezd je sice pomalejší, ale čím víc se blíží film ke konci, tím jsou scény humornější a milejší. Adam Sandler sice ze sebe dělá většinu filmu blba, ale nutno uznat, že mu to velmi jde a není vůbec trapný. Navíc nejsou zde ani sprostá slova, hodí se to tedy i pro děti. Vážně dobrá volba. ()

Marcus.das 

všechny recenze uživatele

Poprve co davam Sandlerovi tak male hodnoceni! Ale nebylo to nic vic, nez jenom misty az trapne zesmesnovani americkeho venkova a role utapleho mamincina mazanka Adamovi proste nesedela. Jedine, co film jeste aspon trochu zachranovalo, byly vazne luxusni hlasky. Doufam, ze tenhle film uz nebudu muset videt znova...podruhe by to byla uz jen des, hruza a utrpeni,a to vazne nejsem vyznavac sado-maso:-P ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Parodická dacanská komedie se šišlajícím prosťáčkem ve svém středu, kterého nevybíravě uráží a dělá si z něj šoufky, navléká obnošený kabát sportovních příběhů, díky němuž se ve finále vzepne k motivujícímu, smířlivému touchdownu. Jinak je to vcelku nuda na trapnou (se skvělou Kathy Bates a imbecilním Sandlerem), alespoň poměrně umírněná a nevulgární. ()

Galerie (32)

Zajímavosti (4)

  • Ve dvou scénách se ve filmu objevuje bývalý kouč NFL Jimmy Johnson, který se v roce 2010 účastnil 21. řady americké reality show Survivor. Ve filmu ho jeden z fanoušků sedící za ním oslovuje jménem Jimmy. (MMR)

Reklama

Reklama