Když je lodní svářeč a amatérský boxer Jake Huard přijat na námořní akademii v Annapolis, věří, že se mu splnil jeho sen. Jakea čeká náročné studium i řada obtížných zkoušek, přesto věří, že uspěje. Večer před odjezdem se seznámí v baru s půvabnou Ali, po nástupu na akademii s překvapením zjišťuje, že dívka je jeho velící důstojnicí. Jake je zvyklý na fyzickou zátěž, tvrdé kondiční tréninky mu problémy nedělají. Má ale potíže s matematikou, navigací, a především s respektováním autorit. Často pak doplácí na svou zbrklost a svéhlavost, a když se rozhodne utkat v boxerském ringu s velícím důstojníkem Colem, dostane pořádný výprask. Díky Coleovi se jeho studium na akademii mění v těžký boj. Jake by nejraději s akademií sekl a vrátil se k práci v loděnici, zároveň ale chce svému otci dokázat, že je schopný dosáhnout svých cílů. (Nova Cinema)

xpavelo

Film neurazí, ale ani příliš nenadchne. Typické americké klišé, kdy změnit svůj život jde z minuty na minutu. Hold to se může stát jen v amerických filmech... Od začátku je jasné jaké bude finále. Za sympaťáka Jamese Franka a krásnou Jordanu Brewster dávám body navíc, jinak by to bylo míň. 60% ()

Airon

Naozaj ma chytil tento film snáď mu nemá čo kritické povedať, Námorníctvo,box, romantika ,priateľstvo to všetko do sebe zapadalo jedno po druhom . Výborne herecké obsadenie,prostredie to všetko dodalo tomuto filmu tu pravú atmosféru a samozrejme nádherná Jordana Brewster ;) Tento film si našiel u mňa jedinečne miesto ;) 100% ;) ()

Quick222

PLUSY - Má to tempo, dobré boxerské souboje, James Franco......... MINUSY - Předvídatelnost a tuctovost vývoje, patos, Jordana Brewster (týhle holce jsem to,že je mariňák fakt nežral) = průměrných 51% ()

raru

Výcvik na voj.akadémii-sto krát videné,nenávisť medzi nováčikmi a cynickým veliteľom-sto krát videné.A že to bolo okorenené boxerským turnajom,to nijak nezachránilo.Jednu* za Jordanu Brewster,je fakt kočka. ()

Anorak

Letní filmík pro teenagery, neboli sázka na jistotu. Dost často jsem si musel domýšlet, proč je někdo zlý a druhý proč je kámoš. Když jdu hergot fagot do námořnické akademie, počítám s tím, že na mě někdo bude ječet. Kdo ječí víc je nepřítel číslo jedna a budu se k němu chovat tak, jako by mi vyvraždil rodinu. Annapolis je předvídatelný od začátku do konce a je tak naivní, až jsem musel pomocí zakrývání si očí dělat, že v místnosti vůbec nejsem a na film se vůbec nekoukám, jinak bych se asi propadl hanbou. ()

Pythonator

Jordana Brewster je fakt kus, ale musela by ukázat přinejmenším jednu kozu, aby film za něco stál. Vezměte si Rockyho, přimíchejte do toho nějaký ten zelený mozeček a slepte to do nějakého kýčovitého scénáře plného vojenských hodnot. Bravo, máte tento film, který je zároveň i reklamou a náborovým videem pro emerické homonámořníky. ()

Mark1983

Abych pravdu řekl, tenhle styl filmu jde úplně mimo mě stejně jako ta falešná morálka, při níž se postavy tváří při facce, kterou někdo někomu dá, tak vyděšeně či šokovaně, a přitom jim z očí zírá přetvářka. ()

MATG

Ak by som mal v stručnosti ohodnotiť a komentovať tento film tak tá jedna hviezdička hovorí za všetko, ale v rámci komentára ak zvažujete obetovať 108minút tak verte to si radšej pozrite porno s príbehom lebo herci, ktorý tento film hrajú vás zaručene uspia. Ja len pre zaujímavosť film podobného námetu s Demi M. "G.I. Jane" má 59 a tento má o celých 10% naviac a je tak strašný ako G.I. Jane je skvelý. ()

martan1

Na jedno shlédnutí určitě zajímavý snímek, který neurazí, ale na druhou stranu, když jsem si ho teď po pár měsících všiml v mém hodnocení, tak jsem si nejdřív vůbec nevzpomněl o co jde, takže žádný výbuch také nečekejte. ()

eaglestar

Nesdílím názor, že jde o průměrný film. Dokonce se nebojím tento kousek hodnotit jako lehce nadprůměrný film :). Viděl jsem to asi 4x a klidně bych se podíval po páté. Ne, že bych na tom tak ulítával, ale jako kulisa při práci pozdě v noci je to ideální (v poslední době je to v televizi furt v noci). A navíc, Žordana tady vypadá fakt pěkně, sexy a roztomile, narozdíl od Fast and Furious 6. Její herectví je však stejně pochybné, jako boule v kalhotkách servírky ze sport baru ve vedlejší ulici. A prej ty chloupky pod nosem jsou jen znakem vášnivosti. ()

KubaST

Zklamání. Začátek vypadal celkem nadějně, ale že se to zvrhne na vše kolem boxu jsem fakt nečekal a byla to prakticky vykrádačka Rockyho. Hvězdičky jsou jen za slibný začátek a sympatické postavy v podání Jamese Franca a Jordany Brewster. Fast a Furious jdou Linovi lépe, tady jsem se poněkud častěji nudil... ()