Playboy Cooper a nesmělý Ed jsou bratři, navzdory naprosté vzájemné odlišnosti. Ed má jediný víkend na záchranu své kariéry, ale Cooper má o ideálním prožití konce týdne jiné představy. Chtěl by trhnout rekord v uloveném počtu dívek a Eda chce vzít na tuhle ďábelskou jízdu s sebou. Bez ohledu na to, jak se upjatý a neurotický bratříček bude bránit. (oficiální text distributora)

Pythonator

Netradiční komedie s nádhernou Cobie Smulders. Nejzajímavější na filmu je fakt, že vsuvky vtipných amatérských videí jsou mnohem zábavnější než celý zbytek filmu. ()

zeromen

Nemá cenu tady nějak rozebírat tento snímek, jen asi to že Oz je tu lepší než v Prcičkách. A humor je asi takový jaká je dnešní doba, např. pár scének se zažíváním. ()

Peabody odpad!

Vynikající komedie pro každého, kdo se z celého srdce směje tomu, když někomu kráva posere rukáv, pes souloží s ovcí (nebo co to bylo), atd atd. Pro mne je to vulgploitationodpad. ()

radimhasalik

Viděl jsem střípky z filmu. Bezduché dialogy, komedie nic moc (není to můj styl). Nedokázal bych to sledovat celé. Nedoporučuji. ()