Dokonalá partie

• USA The Wedding Date (více)

Nezadaná Kat Ellis hledá toho pravého muže. Má však poměrně mnoho požadavků: musí být inteligentní, společenský, elegantní, zdvořilý, ochotný cestovat... a vlastnit smoking. Nebylo by to tak nutné, kdyby její zhýčkaná nevlastní sestra neměla svatbu, které se jako svědek zúčastní Katin přitažlivý ex-přítel Jeffrey... A Kat by mu ráda dokázala, že bez něj se má mnohem líp. Podaří se jí vyřešit problém s pánským doprovodem? Dopadne všechno tak, jak si představovala? (oficiální text distributora)

rytir1

Nenadchne ale ani neurazí, jako dívat se na to v pohodě dá, docela pohodová romantika, jenom by možná z takového tématu jako zaplacený přítel šlo vytřískat víc. ()

jjituska

Nemusím romantické komedie.. A když už jsme u toho, tak Lásku nebeskou prostě už nikdy nic nepřekoná.. Ale tohle bylo docela fajn - předvídatelné, ale milé. Až mě to překapuje. A taky tu musím maličko vylepšit ten průměr:) ()

Martanka

moje žehlící klasika :-) to asi mluví za vše, ale i kvůli Dermotovi žehlím celkem ráda. jen se mi nikde nedaří sehnat OST :-( ()

ajfelka

Průměrná komedie se všemi klady a zápory. Zápletka je křečovitá, hlavní protagonisté mi nesedli, pár scén, které se povedly, ale jinak nic, co by mi utkvělo v hlavě. Neurazí, nenadchne. ()

Tanulin

Tenhle film mi připadá, jakoby se v kase nahromadilo několik milionů dolarů a bylo nutno za ně rychle něco natočit. Čas měla jen příšerná D.Messing a stále hezký ač stárnoucí D.Mulroney.Děkujeme. ()

sivka jn.

Pôvodné hodnotenie bolo odpad :-D Po krátkej úvahe som dospela k záveru, že predsa len je to film, pri ktorom sa i občas zasmejem a pokiaľ ležím s chrípkou a horúčkami, tak je to to pravé orechové - netreba rozmýšľať, občas sa zasmejete a dokonca možno i zaspíte a pomôžete telu bojovať s chorobou :-) ()

R.E.M.

Pokud toužíte strávit poklidný večer u nenáročné a nereálné romantické komedie, tak s Dokonalou partií nebudete zklamáni. Na ústřední dvojici se dá koukat. Debra Messing hraje roztomile rozpačitou a nervózní mladou ženu, která pobaví, Dermot Mulroney má taky určité kouzlo a navíc jim to spolu v rolích ladí. ()

jaanyna

Začalo to celkem slibně, ale po prvních deseti minutách se z toho stala docela blbost a skončilo to jako naprostá kravina. ()

PORTER44

Docela nudný romantický snímek s nezáživným příběhem a nudnými dialogy a ještě navíc s mizerným hereckým obsazením a podle toho dopadly i herecké výkony. ()

walsidal

Zábavná romantická komedie s dobrou zápletkou: Kat má jít na svatbu své sestry, kde bude svědkem její bývalý přítel, který ji opustil. Kat má potřebu předvést, že je šťastná i bez něho. Rozhodne se proto využít služeb profesionála a zaplatit si doprovod, který jí budou všichni závidět… Film sice není žádný Tarantino, ale je v něm řada vtipných i vážných momentů a především Debra Messing a Amy Adams v rolích nevlastních sester z něho udělali celkem příjemnou podívanou, což platí zejména o pasážích, kdy Kat před svým bývalým provokativně demonstruje svoji současnou lásku a štěstí… ()