Klíče od pevnosti Boyard

(pořad)
  • Česko Pevnost Boyard (více)
Soutěžní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
Francie, 1990, 370x57-136 min

Scénář:

Claire Barré

Hudba:

Paul Koulak

Účinkují:

Olivier Minne (moderátor), Jean-Pierre Castaldi (moderátor), Sophie Davant (moderátor), Patrice Laffont (moderátor), Tomer Sisley, André Bouchet (více)

Tento pořad je soutěžní show, ve které spolu soupeří dva týmy v různých úkolech. Na splnění daného úkolu mají obyčejně časový limit a vítěz vyhraje právo vstoupit do tygří klece, aby získal peníze. (TV Spektrum)

Kada80

Tak tohle bejvávalo opravdu perfektní. Jako kluk jsem si to nemohl nechat ujít a vždycky se na to strašně těšil. NEZAPOMENUTELNÉ : Myšlenka dne ! Otec Fura ! 95% ()

CrashONE

Tak velké hodnocení dávám jen z důvodu, že když jsem byl malý, tak jsem tento TV pořad hltal. Když se teď občas podívám na Prima Cool na nějaký díl, už takové nadšení nesdílím. A proto si budu radši pamatovat to, jak jsem tenhle pořad miloval a na další díly se dívat nebudu. ()

blackoutt

Luxusní soutěž... Celé dětství mě dokázala vždy připoutat k televizi... Nádherný soundtrack - ta hudba ve mě dokáže vyvolat hrozně milé a příjemné vzpomínky a pocity.. 5* pro Koulaka. ()

rodeus

Velké zklamání. Čekal jsem mnohem víc. Tešil jsem se, že když zrušili moje milované Kdo přežije a nasadili tam tuto soutěž, že to bude velký skvost. ALE NE!!! Stále se opakující kecy moderátorky, trapné poznámky soutěžících, žádná šance navázat si vztah k soutěžícím. Kdyby za celou soutěž mluvil jenom Boyard(který má občas výborné hlášky)dal bych víc. ()

YukiKaze

Milovala jsem tuhle soutěž jako dítě, jako puberťačka a budu ji milovat stále. Jedinečná soutěž. Dobře si vzpomínám jak jsem vždycky čekala na úvodní znělku. ()

Luz3r odpad!

když vidim to vaše hodnoceni nevim no.. prome to je jen dalši sračička,jako faktor strachu,kdo přežije polynesii a dalsich milion zemí,...Takešiho hrad ,ninja factor a podobny....vubec bych tohle do televize nesral ;) ()

unclejack

Francúzsky Boyard ešte ujde, hoci ma prekvapilo akou komplikovanou cestou sa súťažiaci dopracujú k pokladnici. Zvlášť sa mi páčia lordi s tygrými maskami, má to takú špecifickú atmošku, ktorú priživuje dvojica fajnových moderátorov. Nie, žiadne stresy, blondýny, hlúpe otázky a rádoby drsné pózy Boyarda - Francúzi opäť dokázali, že aj ich televízie občas chytia svoj deň a viem si predstaviť, že niekomu vyhovuje aj pravidelnejšie sledovanie tejto šou. Ja mám holt Survivor, takže mňa sa to zasa až tak netýka... ()

PatrikP4

Nehodnotím soutěže protože ty by se daly ohodnotit samostatně za dvě hvězdy a to odemně dostává ale když zhodnotím vše okolo. Nemám to prostě rád. Leze mi to na nervy. Je to zdlouhavé. ()

Johnner

Takové věci se dnes již netočí. Nebo že bych byl prostě nostalgik vzpomínající na dětství? Ne, určitě bude první varianta. Předně se mi prostě líbila ta vcelku přísná pravidla, která nutila soutěžící neustále pospíchat. Také jsem se bál, co se stané s těmi, kteří se nedostali z úkolové místnosti včas. Vůbec nejpůsobivější bylo, když se někdo v úkolové místnosti "obětoval" pro tým. Bylo to tak přesvědčivé, až jsem myslel, že je to opravdové. Zápasy v bahně (první náznak erotična v mém dětství :-) ) a samozřejmě havěť v nádobách se staly kultovními zálěžitostmi. ()

Lukas0801

Nejlepší, nelegendárnější, nejúžasnější soutěž, která kdy vznikla. Letos běží už 20. série. Koukám na tuto hru už od 6 let, teď když mi je 20 sleduji nové díly na stránkách France2 a baví mě to snad ještě víc.:) 100% ()