Klíče od pevnosti Boyard

(pořad)
  • Česko Pevnost Boyard (více)
Soutěžní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
Francie, 1990, 370x57-136 min

Scénář:

Claire Barré

Hudba:

Paul Koulak

Účinkují:

Olivier Minne (moderátor), Jean-Pierre Castaldi (moderátor), Sophie Davant (moderátor), Patrice Laffont (moderátor), Tomer Sisley, André Bouchet (více)

Tento pořad je soutěžní show, ve které spolu soupeří dva týmy v různých úkolech. Na splnění daného úkolu mají obyčejně časový limit a vítěz vyhraje právo vstoupit do tygří klece, aby získal peníze. (TV Spektrum)

RadimFišer

Jeden z nejzábavnějších seriálů mého mládí, u kterého se mi vždy tajil dech. Stařec, který vypadal, že mu je snad sto let. Lvi, ta úžasná znělka, kterou na youtube najdete v mnoha kopiích. Krásné ženy, co soutěží s muži. Dobré atrakce. Nelíbilo se mi, že to sem tam přestalo bavit a stále se to opakovalo. Ale celkový pocit skvělý. Chtěl bych je vidět znova. ()

THE_Joko

Veľmi dobre si pamätám ten blažený úsmev všetkých cestujúcich v MHD, keď mi zazvonil mobil s úvodnou znelkou pevnosti Boyard. Je to silne nostalgicky navodzujúca melódia... ()

Pidzey

Pamatuji se že když to dávali tak mě to šíleně bavilo. Zajímavé úkoly sympatičtí průvodci a vševědoucí Otec Fura. Originální pořad. ()

RedOctober

Soutěž věru znamenitá na kamenné ostrovní pevnosti u země galského kohouta umistněná.  Bavilo to, baví to a nějaký čas to bud bavit. ()

ivamka

Perfektní soutěž. Krásní hoši a děvčata a nakonec vždy hádanka otce Fouroa a napětí, kolik zlatáčků si soutěžící odnesou. Nejlepší ale byla vždy myšlenka dne nakonec. ()

KuZd

absolutne nejlepsi soutez vsech dob. Pamatuju si, jak jsem jako male decko napjate sledovala kazdy dil teto souteze. Pavouci, zabasy v bahne, potapeni pro indicie (taky si pamatuju, jak jsem stale vubec netusila, co to ta indicie je, ikdyz se mi to mama porad snazila vysvetlovat). Asi nema moc cenu co k tomu dodavat. Snad jen, ze kdykoliv jsem ve Francii, tak mne vzdy potesi, zapnu-li nahodou TV a v televizi bezi tahle soutez (stale ji tam poradaji), vzdy se ponorim do deje a zaroven vzpominam, jak mi cely ten svet pevnosti Boyard prisel neuveritelne dramaticky, napinavy a jak jsem touzila touhle pevnosti take projit! ()

Hapretor

Z nostalgie. Ty úkoly mě vždy dostaly. Zajímalo by mě, kdo je vymýšlel. A otec Fura? Ha, to byl zjev. Zvlášť, když mu občas slézala paruka. ()