Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Toto je barevný seriál pocházející z americké produkce. Zažijeme všelijaká dobrodružství, které prožívá 5 opic a jejich kamarád Čír. Společně bojují proti Králi lebek a jeho bizarním příšerám. (duklak2)

Recenze (37)

wosho 

všechny recenze uživatele

Jak vidím, jsou zde dva tábory: První a to většina tyto opice odrovnala odpadem a odůvodnila, že to je neoriginální, blbé, stupidní atd, prostě něco jako Pokemoni. Druhá skupina zas tomu dala za plný počet a odůvodnila to všelijak a tak Já musím taky. Na Jetixu nádavají spousty animáků, jako malej bych ze všech bych nadšenej, ale jako velkej...je mě z nich na blití, fůj. Občas se však najde nějaký který mě dostane, ROBOBROUK NOVÁ ADAMSOVA RODINA a taky ROBOTÍ SUPER OPICE....Nevím proč, ale mě se ty seriály líbí. Už pár krát jsem o tom přemýšlel: co mě na tom braku může dostat, jak to že dám Vesmírným kanibalům a haldě dalším ***** a tím je pasuji na místo vedle Kubricka, Vláčila a jiným? Těžká to otázka pro sebe sama, na kterou hledám odpovědět.Nenacházím ji však stále. A proto zatím musím žít s tímto: prostě, pokud se na něco rád opakovaně podívám, baví mě to tak tvůrci udělali dobře svou práci a blbých pár hvězdiček by je určitě potěšilo. A navíc robotísuperopice mají své kouzlo. Animace je sice neoriginílní, zato celkově seriál má spád, humor se míchá s akcí a děj je na hraně epického příběhu o střetu dobra se zlem. Závěrem nehodlám nikoho odsuzovat, každý má svůj názor. Ale srovnávat opičky s Pokémony? Pokémoni jsou čistě pro malé haranty, né pro mě- není v nich žádná nadsázka s pomrkáváním na diváka, pořádná akce atd. ()

Bullseye 

všechny recenze uživatele

Nemůžu souhlasit s kolegy tady dole .ŽE tohle je horší než Pokemon a Digimon.Je to sice vykradené celé ze Star Wars což mě trochu sere protože SW mám rád.Ale není to tak posraně dětské a ani tam nejsou pripitomělá kolečka jako v digimon.Pokemon bylo to nejhorší teda až po té kokotině W.I.T.C.H. po 1. schlednutí jednoho dílu jsem zůstal 3 týdny v komatu.A ani nevidí pripitomělé dětské nápady tedy až na to pomáhání.je dobře že se to odehrává ve vesmíru.úvodní znělka je strasná To je jediná slebina.jinak záporák80%,hudba 100%,kladasi 75% aspon za tu originalitu.ale za scénář naprosto orig. dávám 100%.Takže proto dávám 5 hvězdiček a můžete si o mě myslet co chcete. ()

Reklama

stub 

všechny recenze uživatele

Podle mě parádní, vtipná nadsázka, která dovádí pravidla žánru do sebeparodického extrému a tím u mě dokázala dokonale zabodovat. Pobavilo mě množství originálních (či alespoň umně recyklovaných) a absurdních nápadů, zběsile "punková" výtvarná stránka, vyhroceně "béčkové" pojetí a především bizarní, ale dokonale promyšlené dějové zvraty. Že by Češi ztráceli svůj pověstný smysl pro recesi (kterou ostatně v tomto slova smyslu vymysleli, viz Vladimír Bor ad.)? ()

laserr odpad!

všechny recenze uživatele

Kvůli těm čtyřem lidem, co tomu dali něco jiného než odpad! jsem přemlouval sám sebe, že shlédnu více než jeden díl. Shlédl sem jich celkem cca 8, ale stejně si myslím, že seriál je opravdu neskutečně špatný. Vykrádá starší seriály na podobné téma. Kresba infantilní, hudba obstojná, avšak ne ta ústřední! To je song s velkým S-STRAŠNÝ! Nemyslel sem si, že uvidím někdy něco horšího než Strážce vesmíru, ale tohle dává odpad!u nový rozměr! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Tak, řekl bych, že sem ten seriál shlédl (téměř) celý. Můj IQ klesl asi o 60 bodů, ale alespoň sem splnil Luqeovu “radu“. A ano, uznávám, má to něco do sebe. Některé části jsou opravdu velmi dobré, ale většinou si to pak zkazí infantilní pointou nebo kresbou. A navíc tato světlá místa v celkovém hodnocení úspěšně "zabije" ta spousta bugů co tam je(například hned v úvodní znělce je-"Když sem zkoumal předměstí, objevil sem opuštěného super robota.", ovšem osobně nepovažuji za zkoumání kopání si s plechovkou a zajímalo by mě, který idiot by si nevšiml robota měřícího dobrejch 10 metrů). Záporák je opravdu super(ne ale graficky!!! po grafické stránce to stojí za h***o celý!), pokud je na mysli král kostlivců. Pokud bych se měl vyjádřit k tomu obřímu červu, co je v půlce useklej a tam, kde by měl mít vnitřnosti, má duhu či co, tak bych měl pravděpodobně akutní žaludeční potíže. Co ale totálně nechápu je více méně celý Bullseyeův příspěvek. Vykradené ze SW??? Jako v tom, že cestují ve vesmíru? To je kua snad základ Space Sci-fi, ne??? Dále nechápu, jak jakákoliv myslící bytost může dát něčemu 5* za originalitu a při té příležitosti si odplivnout na Pokémoni. Vždyť to je jeden z nejoriginálnějších nápadů vůbec!!! (to že Pokémoni byla nuda ku zoufání a díly byly jako přes kopírák(plus naprosto kamená kresba) je pravda, ale to nesouvisí) Navíc by mě zajímalo, v čem je tento seriál originální? Samotný nápad, že mladík objeví super tým a zachraňuje svět? To už tu bylo nejednou. A pokud jde o originalitu v jednotlivých dílech, tak tam je jí ještě méně. Nenapadá mě vlastně ani jedna originální část. Ale abych stále jen nekritizoval, tak se mi opravdu zalíbila postava Mandarina, to je vážně "kořeň". Uznávám tedy, že to nedává odpad!u nový rozměr, ale přesto to do něj stále patří. Dát tomu byť jen jednu * opravdu není za co. ()

Zalost 

všechny recenze uživatele

Jsem na rozpacích. Na jednu stranu zcela infantilní děj, rozmazlený hlavní hrdina a banda rádobyvtipných roboopic. Na druhou stranu patřičně megalomanský padouch, zajímavá hudba a skvělý spád již zmíněného prostého děje. Navíc některé díly se vyznačují solidní epičností, kdy má divák ten pocit "teď jde o všechno". To ale na vytáhnutí do solidního nadprůměru zkrátka nestačí, přesto nejde o ztrátu času. ()

Zajímavosti (1)

  • Navzdory tomu, že se jedná o nejúspěšnější pořad od Jetix's Animation Concepts a navzdory pozitivním reakcím od kritiků i zahraničního publika byl seriál zrušen pro nízkou sledovanost a nízký prodej zboží s jeho tematikou. (Vitox)

Reklama

Reklama