Polsko,
2006, 20 h
(Minutáž: 40 min)
Epizody(30)
-
Mściciel (S04E01)
-
Polowanie (S04E02)
-
Jednoręki bandyta (S04E03)
-
Oko za oko (S04E04)
-
Dublerzy (S04E05)
-
Figurant (S04E06)
-
Pajęczyna (S04E07)
-
Formuła X (S04E08)
-
Szach Mat (S04E09)
-
Pieniądze pachną śmiercią (S04E10)
-
Czarna polewka (S04E11)
-
Krew bulteriera (S04E12)
-
Ucieczka z piekła (S04E13)
-
Legionista (S04E14)
-
Ukłucie skorpiona (S04E15)
-
Decyzja za cenę śmierci (S04E16)
-
Ostateczne ultimatum (S04E17)
-
Krecia robota (S04E18)
-
Bez wyjścia (S04E19)
-
Pani Zemsta (S04E20)
-
Demon o uśmiechu dziecka (S04E21)
-
Każda decyzja to śmierć (S04E22)
-
Sumienie wilków (S04E23)
-
Duchy przeszłości (S04E24)
-
Na wschodzie bez zmian (S04E25)
-
Misja niemożliwa (S04E26)
-
Odwrócony (S04E27)
-
Pocałunek Judasza (S04E28)
-
Dama pik (S04E29)
-
Koń trojański (S04E30)
Hrají
Dorota Kamińska
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Mirosław Baka
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Dekalog (1989) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Jan Wieczorkowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Agnieszka Dygant
Polsko
Nejlepší seriály:
Zaklínač (2002) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Mariusz Jakus
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Edward Żentara
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Natasza Urbańska
Polsko
Agnieszka Wagner
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
O ztracené lásce (2002) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jacek Radziński
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Bogusław Kudłek
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Przepis na życie (2011) (seriál)
Marek Barbasiewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Tomasz Dedek
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Grzegorz Gadziomski
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Odsouzená (2021) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Dariusz Bereski
Polsko
Nejlepší seriály:
Znaky (2018) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Jerzy Mularczyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Michał Wielewicki
Polsko
Nejlepší seriály:
Bažina (2018) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Anděl smrti (2020) (seriál)
Roman Leus
Nejlepší seriály:
Wataha (2014) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Stále tady (2023) (seriál)