Režie:
Christopher CainKamera:
Dean SemlerHudba:
Randy EdelmanHrají:
Joe Pesci, Danny Glover, Rosanna Arquette, Lynn Whitfield, Willie Nelson, Nick Brimble, Gary Grubbs, Carol Kane, Antoni Corone, Leonard Termo, Maury Chaykin (více)Obsahy(1)
Gus (Danny Glover - Smrtonosná zbraň) a Joe (Joe Pesci - Sám doma), jsou dlouholetí kamarádi a vášniví rybáři, kteří vyhráli velkou cenu - prázdninový pobyt na Floridě. Oba kumpáni, kteří mají rádi legraci, se rozhodnou vyrazit na ryby v naději, že konečně chytí svůj největší kus. Na výletě se pochopitelně semele celá řada bláznivých událostí, seznámí se s mistrem podvodů Dekkerem Masseyem a setkají se s dvojicí půvabných žen - Ritou (Rosanna Arquetteová) a Angie (Lynn Whitfieldová). Společně pak prožijí dobrodružství, o jakém si netroufali ani snít, dostanou se do problémů, jaké si snad ani nedokázali představit, ale rozhodně na tenhle výlet nikdy nezapomenou! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))
(více)Hrají
Joe Pesci
USA
Nejlepší filmy:
Casino (1995)
Tenkrát v Americe (1984)
Mafiáni (1990)
Danny Glover
USA
Nejlepší filmy:
Smrtonosná zbraň (1987)
Smrtonosná zbraň 2 (1989)
Saw: Hra o přežití (2004)
Rosanna Arquette
USA
Nejlepší filmy:
Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)
Michael Jackson: HIStory on Film - Volume II (1997) (video kompilace)
Zeď (1982) (TV film)
Lynn Whitfield
USA
Nejlepší filmy:
Silverado (1985)
Barva odvahy (1999) (TV film)
Druhá nebo první (1998)
Willie Nelson
USA
Nejlepší filmy:
We Walk the Line: Vzpomínka na Johnnyho Cashe (2012) (koncert)
Znovu na cestě (1980)
Vrtěti psem (1997)
Nick Brimble
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Vojna a mír (2016) (seriál)
Znamení květiny (1982) (TV film)
Robin Hood: Král zbojníků (1991)
Gary Grubbs
USA
Nejlepší filmy:
Nespoutaný Django (2012)
JFK (1991)
Ray (2004)
Carol Kane
USA
Nejlepší filmy:
Annie Hallová (1977)
Psí odpoledne (1975)
Muž na Měsíci (1999)
Antoni Corone
USA
Nejlepší filmy:
Truman Show (1998)
Vítězové a poražení (1999)
Mys hrůzy (1991)
Leonard Termo
USA
Nejlepší filmy:
Klub rváčů (1999)
Ed Wood (1994)
Lost Highway (1997)
Maury Chaykin
USA
Nejlepší filmy:
Tanec s vlky (1990)
Whale Music (1994)
Detektiv Nero Wolfe (2000) (seriál)
Louise Fletcher
USA
Nejlepší filmy:
Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)
Velmi nebezpečné známosti (1999)
Hráč (1992)
Norman D. Golden II
USA
Nejlepší filmy:
America's Dream (1996) (TV film)
Na rybách (1997)
Moby Dick (1998) (TV film)
Jeff Prettyman
Nejlepší filmy:
Suburbia (1983)
Pure Country (1992)
Slepá zuřivost (1985)
Raynor Scheine
USA
Nejlepší filmy:
Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu (1991)
Smažená zelená rajčata (1991)
Můj bratranec Vinny (1992)
Frankie Nasso
Nejlepší filmy:
Na rybách (1997)
Smrt po internetu (2005)
Gary Morgan
USA
Nejlepší filmy:
Čekej do tmy (1967)
Čtvrtý z mudrců (1985) (TV film)
Tajemná záře nad Pacifikem (1980)