BStone

Solidní thriller v režii hororového guru s výborným obsazením a poměrně slušným nasazením. Hvězda navíc za Rachel, která skvěle hraje a skvěle vypadá. 70% ()

JB001

Za Rachel McAdams zaokrouhluji nahoru na 4*. Výborný film na páteční večer u domácího kina v době zákazu vycházení... ()

Little_Sawy

Kdyby se to neslo len v letadlu a posledný půl hodina nebyla totální sračka, tak by s toho byl i solídny trailer, s nesympatickým záporákem, a divnou recepční, která se nevinnou konverzací zaplete s psychopatem, který jí jen tak ze zorního pole nepustí.. ()

drkaldj

Rachel i Cillian film celkem dobře táhnou a Wes to docela obstojně ukočíroval. Za mě je veliká rána ten poněkud akčnější konec (hlavně postava co hraje Rachel je najednou skoro neohrožená a to jí nevěřím). ()

Zuza_na

Milá a pohotová Lisa Reisert v podání Rachel McAdams a bezchybný Cillian Murphy jako přesvědčivý vyděrač Jackson Rippner předvedli v tomto filmovém kousku parádní podívanou. I mě okouzlil (a koho taky ne, že?) zpočátku milý a empatický elegantní mladík s ledově modrýma očima, jejichž světlo se vám vryje do mozku a už nezmizí. Ale zdání na první pohled se v tomto případě rychle změní v panickou hrůzu a strach o své blízké. Uvolněná atmosféra nočního letu se pomalu mění v drama zasazeného do stísněného prostoru letadla i do prostředí luxusního hotelu a okázalého života jednoho politika. Tenhle film zaujme svým minimalistickým přístupem, neotřelou a bezvýchodně vypadající zápletkou i nevšední kamerou a dynamickým zvukem. ()

Metuje

Jen tak z nudy jsem otevřel Netflix a tam na mě vykouklo tohle. Ani jsem si nečetl popis, prostě jsem to zapl. První polovina celkem fajn, vypadalo to nadějně, potěšila mě nízká hodnota na časomíře, v době dnešních 2,5+ hodinových filmů se takováhle jednohubka docela hodí. Jakmile ale hrdinové opustili záchod, začalo se to ubírat úplně neuvěřitelným směrem, který byl svojí absurdností daleko nad například takovými Postradatelnými. Úplný závěr po výstupu z letadla, respektive v domě otce hlavní hrdinky je takový nesmysl, že mě to až docela rozčílilo a zkazilo celkem obstojnou první polovinu. ()

Chicharron

Proměna ustrašené slépky v kung-fu pandu během několika málo minut... Film mne nebavil před lety, a ani dnes neztratil nic ze své (ne)přitažlivosti. Je to prostě biják na pomezí béčka a céčka a Cillian Murphy je slizký tak nějak od přirození, takže se asi nemusel přemáhat hrát nesympatického násilníka. Každopádně film není ničím novátorský, prostě (pod)průměrný akčňák, na který se po třetí dívat určitě nebudu. ()

Breaker

Jednoduché a propracované. Jemný psychologický rozjezd a skvěle načasovaný akční závěr. Murphy je perfektní. Téměř za 5*. ()

PARTYzan

Kebyze je ten zaver lepsie zvladnuty, tak je to za 5*, ale kedze ten zaver to je taka klasika, ktoru vidime v kazdom americkom filme momentalne, tak to straca svoju uroven, lebo prva polovica filmu bola vynikajuca... ()

grissword

Jsou filmy, kde prostě záporáci, o kterých zatím nikdo neví, utrousí zvlášť povedenou hlášku, která je pravdivá, ale okolí si z toho dělá prdel,,jako že sem svým rodičům řekl, že to bylo milý, že mě pojmenovali takhle(Jack Rippner) a proto už mi od deseti takhle nikdo neříká,,dopadl by totiž stejně jako mí rodiče, které jsem vlastně za tohle zabil. Takových povedených dialogů je ale ve filmu celá řada a jsou perfektně doplňovány napětím a to zvlášť v letadle. Skvělá herecká dvojce tomu všemu dodává ještě skvělý pocit strachu. A taky nesmím zapomenout na skvělou nervozitu té druhé recepční. Jakmile však děj přejde z letadla do baráku, je to už jen honička na kočku a myš, naštěstí však docela krátká. ()

Pattrick

Lepší 3*. Ze začátku Cillian Murphy je tak slizkej herec, který se opravdu hodí do rolí záporáků, opravdu mu sednou. V celku od Cravena jsem čekal trošku vychytralejší představeníčko, toto byla jemná kopie Screamu. Konec přitaženej za vlasy a trošku jednoduchej, na to jakým směrem se film táhnul. Samotný začátek byl vcelku dost nudný a trošku jsem si říkal že asi letadlo spadně někam do moře, či co se vlastně stane. Pak se nám to rozjelo, jako v každém Béčkovém Thrilleru, takže vlastně nic překvapujícího i když hodně zajímavý scénář, kdy v letadle oběť nemůže nic pořádného udělat, a to e mi vážně líbilol, což je velké plus. Rachel je fakt kočka, velmi se mi tam líbila ()

gerojmanus

Tak neusnul jsem u toho, takže to samo o sobě o něčem svědčí:) Jinak to byl vcelku povedenej thriller, občas i překvapivě hustej, ale ještě k lepšímu hodnocení tomu prostě něco chybělo. 3 + a 60%. ()

Slavusko

Odhliadnuc od senzacnej, krasnej a sympatickej Rachel McAdams je tento film slabsim odvarom z dielne Wesa Cravena, ktory zvykne robit zanrovo ovela "tvrdsie" filmy. Nic nepokazil ani touto snimkou, avsak na mna tento film posobil druhotriedne a lacno napriek tomu, ze som sa ani na chvilku pri filme nenudil, aj ked sa dal jeho dej predpokladat s takmer sto percentnou pravdepodobnostou... : ) Myslim, ze nikto nic nepokazi ak si tento film pozrie, urcite neolutuje, ale zase ziadny prelom v kinematografii od neho nemoze cakat.. ()

Noha88

Pokiaľ sa to odohrávalo v lietadle tak do bolo dobré. Ale akonáhle vystúpili už to začalo byť strašne prehnané. A na konci filmu sa tí herci tvárili ako keby sa do takej situácie dostávali každý deň. Myslím ten otec aj s ňou a ešte aj tá čo v hoteli robila. Koniec ma nasral preto dávam 2. Nieje nič horšie ako keď dobrý film sa na konci dototo... ()

Lumpicek1979

Výborný thriller, to se Cravenovi povedlo, tentokrát nenatočil typický horor, ale pozměnil žánr a udělal dobře, vybral skvělou hereckou dvojici, které to opravdu sedlo a ten nápad s takovým letadlem a co se tam dělo, tak to nemělo chybu. Sice Murphyho tolik nemusím, ale v tomto filmu mi seděl velice dobře. Kdyby tam bylo o trošku více akce neškodilo by, ale film si drží po celou dobu dobrou kvalitu i s předpokládaným závěrem. ()