Uneseni

Od režiséra filmu Záhada Blair Witch přichází tento šokující příběh čtyř mužů odhodlaných k pomstě proti krutému vetřelci z vesmíru, který věznil a zabil jejich kamaráda. Kdo ale skončí jako vítěz v této hře na život a na smrt? Připravte se na neúprosně traumatickou cestu, která vás nechá zneklidněné… vyděšené… změněné. (oficiální text distributora)

Gardenboy

Booooože to bola kravina. Po tom, čo natočil Blair Witch som myslel, ze ma Edko Sanchez na viac. Zopar dobrých momentov to malo, ale o scenári sa hovoriť nedá, myslim, že aj malému deckuje jasné, čo sa kedy stane, herci - burani nehrali, veď nakoniec nemali co az na par "fuck","shit",ôMotherfucker" a zopar vydesenych ksichtov nebolo co hrat. Mimozemstan akoby bol ten najväčší predator z krajiny mimozemstanov - to ako takto má vyzerať tvor inteligentnejsi ako my? Tak to sa docela bojim pozriet na človeka ako bude vypadat za stotisic rokov. No jednoducho až na pár momentov nie je o čo stáť. Taký descent, Wrong turn alebo Hills have eyes v tejto brandži valcujú oveľa viac ako tetno skvost. Nedám mu viac ako dve. ()

fr3ak

Filmů s mimozemšťany není nikdy dost a tenhle ač se snaží tvářit že je něco víc se bohužel moc nepovedl. Postavy se pořád hádají, pořád na něco připravují a pořád kecají o naprostých hovadinách. Ze začátku jsem měl dokonce pocit že se dívám na komedii. Mimozemšťan se taky zrovna moc nepovedl. Kdepak, tohle mi moc nesedlo... ()

demented

Eduardo Sanchez na nás vyvrhol ďalši film a čuduj sa svete je to rovnaká impotentná zlátanina ako báchorka o Blairskej čarodejnici. Ešteže Eduardo upustil od nezmysleného konceptu nevideného zla a krvilačného mimozemšťana nám naservíroval v plnej kráse (čo je ale pri pohľade naňho v niektorých scénach na škodu veci :) ). Ale mjekap rozpadajúceho sa Codyho, jednoducho nemá chybu, takže budiž mu odpustené. Stále lepšie ako sledovať osemdesiatminútové domáce video jednej hysterickej kravy a dvoch dementov, blúdiacich v Marylandskom lese. ()

havLord

Vedle emzáků se o zábavu staraj předevšim tři burani, který se neustále předháněj v tom, kdo z huby vypustí větší volovinu. Konkrétně jsem se navíc bavil na vrub vysoce nadstandardních titulků, jelikož vedle výrazů jako "zkurvysyn" a "zamrdaná kunda" používali burani, výrazy jako "do prkýnka" a "božínku".. 60% ()

JohnCZ

Trochu mi to připomínalo takové ty parodie na filmy, na které se dívají postavy ve filmech, akorát tady se to asi mělo brát vážně. Hvězdu za toho sympatického ekstraterestrijálního hnusáka v hlavní roli. Narazit na badatelských toulkách vesmírem zrovna na takovéhle idioty, tak chci lidstvo vyvraždit taky. ()

• I přes závěrečnou masivní explozi, která srovnala prakticky všechno se zemí, přežila dodávka nedotčená. (Lajty)
  • Film bol pôvodne plánovaný ako hororová komédia s názvom "Probed". (Nekrofil)
  • Adam Kaufman si zahrál i ve stejnojmenném seriálu Uneseni (od r. 2002). (Terva)