Pach krve 5: Krvavý masakr

• USA Wrong Turn 5: Bloodlines (více)
Z natáčení 2

Skupina studentů se vydala do městečka Fairlake na slavný halloweenský hudební festival. Cestou je ale přepadla skupina kanibalů, kteří dostali chuť na krvavou hostinu... Pětice studentů – Billy, Cuz, Lita, Gus a Julian – vyráží o Halloweenu na hudební festival ve Fairlake v Západní Virginii. Ve městě vrcholí přípravy na festival a celou akci sleduje televize. Televizní reportérka Kaleen si jde zaběhat, ale je přepadena a ubodána trojicí kanibalských zabijáků, které vede sériový vrah Maynard. Pětice studentů pokračuje autem na festival a cestou omylem srazí po silnici jdoucího Maynarda. Ten na ně zaútočí nožem. Mladíci začnou Maynarda kopat, když vtom na místo přijede šerifka Carterová, která zatkne Maynarda i Billyho, který vezme vinu na sebe. Ostatní studenti odjíždějí do motelu. Vše sledovala trojice kanibalů, kteří po odjezdu šerifky zabijí jejího zástupce...
Na policejní stanici se Maynard a Billy ocitnou za mřížemi spolu s místním opilcem Mosem. Maynard začne všem vyhrožovat, že pokud se nedostane na svobodu, jeho kanibalové všechny vyvraždí. Šerifka však zjistí, že se jedná o neodsouzeného sériového vraha, a hodlá čekat na příjezd policejní eskorty druhý den ráno. Kanibalové ale mezitím odpojí město od telefonního signálu a elektřiny... (TV Prima)

Diskuze

jurasino

jurasino (hodnocení, recenze)

james_-: friday the 13th serie, sleepaway camp serie, hledas slashery z prostredi lesu a kempu?

jarkolar

jarkolar (hodnocení, recenze)

james_-:  Pád do tmy a pak pokracovani Descent II je dost podobne podle me a taky dobre :)

james_-

james_- (hodnocení, recenze)

chlapy nevíte o nějakém skvělém hororu podobném jako pach krve 1 či hory mají oči?? viděl jsem uz Wrong turn 2 ,3 a i 4 která byla docela sračka :-(

jarkolar

jarkolar (hodnocení, recenze)

Farskeho12: já bych řekl že bude dějově po 4 a před 1 ... na fotce z natáčení jsou vidět naší staří známí bratři ... já jenom doufám, že naváže na první díly a ne na čtverku, která stála fakt za nic

jinak mě docela mrzí, že neukazují nějak vyšetřování, pátrání, zprávy atd, prostě následky jejich konání, tam vidíme prostě vrakoviště s 50 auty a ty lidi nikdo nehledá atd...

Farskeho12

Farskeho12 (hodnocení, recenze)

Túto sériu fakt milujem a teraz fakt.Ani jednemu dielu som nedal menej ako 4* ! Som strašne zvedavi na čo nadviažu ked 4-ka bola ešte pred 1-kou.

Matrine

Matrine (hodnocení, recenze)

sir-dave: ja sa najviac tesim na Borislava Ilieva. to je dobry blazen a v trojke bol paradny :D

Skarface

Skarface (hodnocení, recenze)

fililipekk: jo mě se taky nejvíc líbila dvojka  a taky pro to mám slabost a už se těším na pětku ale ta asi bude až ke konci roku co ?

habertek

habertek (hodnocení, recenze)

Už se nemůžu dočkat! Zatím si filmy stále drží dobrou kvalitu tak doufám, že tomu tak bude i u pětky!

Příspěvek byl smazán administrátorem.

fililipekk

fililipekk (hodnocení, recenze)

Dobrý bude pěťička, já mám pro tuhle sérii slabost takže jsem zvědavý na další kousek. Třeba sesadí z mého pomlslného trůnu mojí nejoblíbenější dvojku. Necháme se překvapit.

George Stobbart

George Stobbart (hodnocení, recenze)

tesime sa, tesime.. ;-)

Dlee: ved ta to nikto nenuti pozerat... tak si pozeraj dokonale kino filmy a podobnymi trapnymi komentarmi to tu nemusis zbytocne zasierat :)

Dlee

Dlee (hodnocení, recenze)

Prosím tohle už fakt neeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Jedinej díl kterej byl super byla 1 jelikož i ta jediná byla v kině.

Pokud další díl tak s pořádnýma hercema a režisérem a né trapné videomovie.

sir-dave

sir-dave (hodnocení, recenze)

konec natáčení 5.5.

děj: In the next chilling chapter of Wrong Turn, a small West Virginia town is hosting the legendary Mountain Man Festival on Halloween, where throngs of costumed partygoers gather for a wild night of music and mischief.  (imdb)