gutshoter

"Nech moji plácačku". Super! Jen možná škoda toho konce. Bylo jasné, kam to bude směřovat, ale vemte v pozaz v tomto případě konec bez happyendu. Nezanechalo by to ve Vás mnohem intenzivnější pocit? ()

Sdoom

Výborný nápad, slibný úvod s několika povedenými gagy, ale pak se z toho čím dál tím více začíná stávat typická sandlerovina, akorát že bez obvyklých nechutností (až na jednu výjimku). Závěr už byl úplně mimo a tím pádem při hodnocení musím jít z původně zamýšlených tří hvězdiček na dvě. Kdyby to nechali tak, jak to je, udělali by tvůrci léle. (Blu-ray, orig.) ()

hudryhudry

Nadvládu nad lidmi pomalu ale jistě přebírají jedničky a nuly. Bez počítačů by se nynější svět absolutně zhroutil a vedl by k velké redukci populace, kterou by si jistě příroda zasloužila, my však ne (tedy aspoň někteří) a proto si všech svých technických miláčků velmi vážím (také s nimi trávím většinu volného času ;-)) Člověk, který se však ve změti různých přístrojů nevyzná a nerozezná ovladač od kalkulačky to má však ještě o něco těžší. I když jsem hned v úvodu nastínil hlubokomyslnou :-) úvahu o technice, krom onoho všemohoucího ovladače má tento film s počítači pramálo společného. Vypráví spíš příběh, který by měl poděsit všechny workoholiky a pobavit ostatní, mě však bohužel moc nerozesmíval. Moc dobře jsem si uvědomoval, že bohužel každý z nás (a to pozor, to je i vědecky dokázené :-)) komunikuje nejméně a nejhůře se svou rodinou. Spíš než k smíchu mi bylo chvílemi i k pláči, hlavně před zajímavým vyvrcholením snímku, přesto bych však ocenil snahu autorů diváka rozesmát. Sandler a jeho herecký výkon mě však bohužel moc nezaujal, nepřesvědčivější výkol předvedl krásný zlatý retrívr (nebo labrador, pletu si ty dvě rasy :-)) a Kate Beckinsale, která je opravdu "hot". Tanečník Christopher Walken mi sice trošku připomínal Mickey Mouse, ale jeho oblečení zajímavě kontrastovalu s jeho vážným obličejem a ve filmu předvedl asi nejlepší výkon. Slušný film, ale v celku nic světoborného. ()

Kanibal

Měním hodnocení, znovu jsem na film kouknul a musel jsem jednu hvězdičku přidat. Začátek se opravdu nese v duchu hloupoučkých komedií, které nejsou ani vtipné ani čímkoli zajímavé, ale po třetině přichází to zajímavé, rozbíhá se děj, ovladač se stává důležitějším a začínám mít pocit, že takhle nějak mohl vypadat Božský Bruce kdyby se scénárista trochu snažil. No a konec? Ten působí jako jiný film, najednou se dostavují emoce, Sandler začne hrát a vy začnete pátrat v paměti, jak ten film vlastně začínal... Takže začátek je 1/5, střed 3/5 a konec 4/5... Ještě dotaz: kdo z pánů by byl ochoten přeskočit byť jedinou vteřinu sexu s Kate Beckinsale je buď blázen, nebo se mu prostě líbí chlapi. Jinak to nevidím ()

Mr.Floyd

Zo začiatku prekvapivo (vzhľadom na Sandlerov štýl) obyčajný a nijak extra zábavný film. Fantasy prvok v podobe ovládača je jednoznačne fajn, ale potencál tohoto námetu mohol byť ešte viac dotiahnutý k dokonalosti. Zabávať v pravom zmysle slova sa začnete až potom keď sa to s tým ovládačom pekne zamotá a hlavný hrdina sa dostane do budúcnosti. ()

BluT

Film mě opravdu HODNĚ nebavil. Nápad parádní, ale tak moc nevyužitej a zpackanej, že bych si nejradši na konci filmu vzpomínku na něj (film) vymazal. Do této doby mi Adam Sandler nevadil a bral jsem ho jako slušného herce, ale tady se fakt ztrapnil a i on sám poslal celej film do kytek. Kate Beckinsale vypadá sice úžasně, ale svou minirolí to zachránit ani zdaleka nemůže. A ten konec? Taková trapárna! Takhle uboze se z toho celýho vyvlíknout. Prostě propadák. ()

Rudinsky

Humor Adama Sandlera je silne neeurópsky, svojský a preto sa ten film síce tvári komediálne (pár krát som sa ale skutočne zasmial), ale je to jemne infantilné a taký "jednoduchý" humor. Nápad je originálny je veľmi originálny, dokonca aj hlavné postavy pôsobia veľmi reálne. V poslednej tretine však film zvýši kvalitu aspoň o tristo percent, vyjadrí peknú myšlienku, dokonca je aj príjemne dojemný. Suma sumárum - príjemná komédia, za ktorú sa Sandler vôbec nemusí hanbiť, skôr naopak, rád by som ho aj naďalej videl minimálne v takejto polohe. Štyri hviedzičky dávam preto, pretože vo mne tento film zarezonoval a zanechal dojem. A to sa podarí máloktorej komédii. ()

Benedygtus

jsem rad ze to dopadlo nakonec dobre protoze jinak bych ais neusnul...a idkyz to je opravdu hodne ztresteny...ma to neco do sebe! ()

Herráček

Od té doby, co se to všechno vymklo kontrole to aspoň trochu stálo za to... Ani mi nevadí to moralizovaní, jelikož jsem zatím mladík(?) se zkreslenými představami... Jak já si budu rvát vlasy až budu mít rodinu a zjistím, že mi to moralizování nevadilo... ()

jondoe

Prekvapivo slusna komedia, z ktorej sa v druhej polovici stava slusna drama zo zaverecnym tak trosku poucnym koncom. Adam Sandler je na posobi svojim herectvom ako na horskej drahe. Niektore filmy ma dobre a on sam je v nich dobry a v niektorych filmoch je zasa hrozny. Svojou ulohou potesil aj Christopher Walkena dokonca aj David Hasselhoff. Kate Beckinsale ja proste mozem hocikde a hocikedy. Takze som z tymto filmom celkom spokojny. Niekedy by sa taky ovladac na zivot celkom zisiel :-))) ()

Han22

Vynikající nápad, ale bohužel jen průměrná komedie. Neříkám, že jsem se nesmál, hlavně u těch nejdebilnějších vtípků - kačer nemá chybu, Hasselhoff je dokonalý, stejně jako "slovanská" sousedka. No a všechny ty vymoženosti co se dají s ovladačem dělat jsou moc super (hlas Jamese Earla Jonese :-DD). Bohužel samotný Sandler není zrovna můj oblíbenec a podle mě v tomhle filmu není ani moc vtipnej. A hlavně - ke konci končí zábava, začínají šílené časové skoky, tlačí se na pilu v sentimentu a vše vyvrcholí doslova megatrapným finálem "rodina je důležitější než práce". Velice originální, fakt jsem to ještě nikdy neviděl a neslyšel. Celkově slušný průměr, ale bez toho finále bych se fakt obešel. ()

joora1

Musím říct, že tento film mě příjemně překvapil. Adama Sandlera moc nemusím a u jeho filmů mám často negativní předsudky. Komedie Klik - život na dálkové ovládání je ale svěží, s dobrým humorem a hlavně každá postava zde plní dobře to, k čemu je určená. Sandler se mi kupodivu neprotivil, Kate byla jako vždy perfektní, jejich děti super a zajímavá byla i postava šéfa, kterou hrál "Mič" z pobřežní hlídky, alias David Hasselhoff nebo rozčepířený a vyjímečně dobrácký Christopher Walken. Nebýt konce ( já vím, u tohoto druhu filmy to prostě jinak nebude), tak bych dal možná i 4 hvězdičky, protože pak by to mělo opravdu to správné rozuzlení. Takhle ale musím říct, že ten konec se mi prostě nelíbil a myslím, že filmu by slušelo, kdyby to bylo jinak. ()

Wicky

Parádní komedie!..Adam Sandler v geniální formě a sním krásná Kate Beckinsale.David Hasselhoff taky potěší..Spoustu vtipných momentů a nouze o zábavu není třeba...95% ()

Nemik96

Průměrná komedie s docela zajímavým nápadem, ovladač na přetačeni času by chtěl asi každý a kdo říká že ne tak lže :) Adam Sandler se pro romantické a komediální role narodil a většinou nezklame, ovšem kdybych to měl porovnat třeba s 50x a stále poprvé tak tohle bylo poměrně horší. Uděluji 3***. ()

iXtr3m3

Film, ktorý mi už roky dozadu prirástol k srdcu, pretože dve tretiny až tri štvrtiny sa snaží ísť v síce trochu originálnejších, ale stále klasických vtipno-trápnych Sandlerovských koľajách a zrazu sa preklenie k tak obrovskému prekvapeniu, keď začne spracovávať svoju hlavnú myšlienku a dokáže ukázať obrovské srdce a dušu, čo som od neho teda nečakal. Je to mierne nadpriemerný snímok s veľmi silným záverečným aktom. ()

Arach.No

Čekal jsem obyčejnou trojkovou komedii, dostal jsem něco víc. Sandler je výjimečně nekomediální, ale o to lepší. Bylo by to i na 4*, jen škoda že jde v podstatě o obyčejný příběh o otci, který kvůli práci nemá čas na rodinu (i když zabalený do poněkud originálnějšího obalu), s klasickým šťastným koncem. Teď to je lepší trojka (7 z 10) ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky