Dr. House

Drama / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvůrci:

David Shore

Diskuze

phoebess (hodnocení, recenze)

S blížícím se koncem seriálu jsou díly lepší a lepší... vztah mezi Chasem a Parkovou je lahoda (výtahová scéna k popukání). A Wilson s Housem, no, bude to zajímavé.

Luckyboy

Luckyboy (hodnocení, recenze)

Může obsahovat SPOILERY:

Hm, hm, tak jsem zvědavý, jestli se House zmobilizuje, a změní svůj obvyklý modus operandi, anebo to výústí v jednu velkou Vicodinovou jízdou s potenciálním destruktivním koncem. Rozehrané je to na výsost zajímavě.

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

wow tak nový díl naprostá bomba která vyvrcholí super závěrem. Seriál pořád dokáže překvapit a s maximálním napětím čekat na další díl

Luckyboy

Luckyboy (hodnocení, recenze)

Může obsahovat SPOILER

Tak po pár dílech, kdy nebyla v ději manželka, se vrátila, a myslím, že to seriálu sluší. Obzvláště, když se vyvede pár opravdu vtipných situací (Já si myslím, že to bylo jiné dítě!). Pomalu mne začíná přepadat lítost, že seriál skončí.

phoebess (hodnocení, recenze)

SPOILER SPOILER SPOILER: Trochu mě zamrzelo, že opět přišli s Houseovým fingováním nemoci. KONEC SPOILERU. Možná i kvůli tomu mi takhle epizoda připadala docela průměrná.

phoebess (hodnocení, recenze)

Hopkins: no, nejen to, i mluvení do telefonu s větráčkem... Housova odplata atd., prostě tohle špičkování mě mezi nimi vždycky bavilo a pořád baví. :)

Hopkins

Hopkins (hodnocení, recenze)

phoebess: jop taky mám pocit že to byl on :) a následně jak house vstoupil do Wilsonova kanclu a Wilson otevřel ty prostříhané noviny :o)

phoebess (hodnocení, recenze)

Djoker: jojo, na Broken jsem zapomněla, ten taky. ;) Jinak jsem si vzpomněla, že z těch veselejších miluju scénky, kdy Wilson vydíral House, resp. mu unesl kytaru... (mám dojem, že to byl premiérový díl 4. řady, ale jistá si nejsem)

Djoker (hodnocení, recenze)

phoebess: Ten řadím spolu s Broken, který sleduju vždy, když jsem nemocný, kvůli katarzi, taky k mým úplně nejoblíbenějším dílům... i kvůli tý holce. :)

phoebess (hodnocení, recenze)

Djoker: jojo, tyhle dva rozhodně stojí za to... Pomalu jsem u nich nedýchala.

Můj nejoblíbenější díl je One Day, One Room (s tou znásilněnou ženou), který House ukáže i trochu z jiné stránky.

xdenulkax (hodnocení, recenze)

Djoker: Ten dvojdíl je parádní. Nejradši mám ale Neplánované rodičovství  je to plné super hlášek a navíc malička Rachel je suprová :D

Djoker (hodnocení, recenze)

xdenulkax: Pro mě jednoznačně Houseova hlava a Wilsonovo srdce.

phoebess (hodnocení, recenze)

Já si konečně našla čas na zatím poslední odvysílaný díl. A musím říct, že jsem litovala, že jsme se do něj nepustila už dřív. Tolik jsem se už u House dlouho nenasmála! Hlavně té večeři a závěrečnému prohlášení a ksichtíku House. Paráda! Myslím, že se House za svou poslední sérii nemusí vůbec stydět, právě naopak.

xdenulkax (hodnocení, recenze)

jurama525: no pokud myslíš odpoledne, tak běží 12. díl 6. série, ale pokud myslíš večer, tak běží 22. díl 6. série

zobi

zobi (hodnocení, recenze)

jurama525: Podle programu na čsfd bude v pondělí 12. díl 6. řady

xdenulkax (hodnocení, recenze)

Když teď teda skočila 7. řada v TV. Kdy se tak můžu dočkat další? Půl rok, rok ?

Patrick_VI.

Patrick_VI. (hodnocení, recenze)

Tento seriál mám docela rád, protože je mi poměrně blízký styl myšlení, jednání (pro někoho bohužel, ale to jsou geny ...) a humoru Houseovy role i podání :-) Není to ani bezduchá honička "pacient v bezvědomí, kyslík na 30 %, zavolejte anesteziologa, zástava, píchněte atropin, ustupte, pálím ..." ani ulepená telenovela, ladění spíš až do detektivky z toho dělá koukatelnou oddychovku, pokud máte pajšl na některé scény. Akorát je to už moc dokola stejné schéma a s víceméně tuctovými výkony naprosté většiny ostatních herců už mi to způsobuje "časoprostorový šum". Ale vlastně to ani není na závadu, mohu si pustit kterýkoliv díl, co zrovinka na některém z kopce kanálů běží, kdykoliv potřebuji něco na odreagování a vlastně se ani v postavách neztratím a není mi to líto vypnout, když práce nebo únava zavolá ... A vždy se odreaguji nejen u nového dílu, ale i u starých (nebo zkouknutých jen zčásti ...), se svým HOSIPem si dělávám "transformovanou detektivku" - vzpomenu si, o čem tento díl byl a jak dopadl ... ? :-D

viperblade

viperblade (hodnocení, recenze)

No tak to já neočekávám smrt... sám nevím, co bych měl očekávat a to mě na tomhle seriálu baví.

Djoker (hodnocení, recenze)

Skoro každý očekává jeho smrt. Já taky, ale doufám, že mě tvůrci vybranou variantou příčiny úmrtí překvapí.

sweetRozarie

sweetRozarie (hodnocení, recenze)

Těším se na konec a opravdu doufám, že Dr.House bude mít nějaké velkolepé zakončení, protože poslední 2, 3 série už mě zrovna dvakrát neberou.

Flipper

Flipper (hodnocení, recenze)

ked sa house na konci nepredroguje alebo neprepije az k smrti dam dole jednu hviezdu!

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

Jackolo: Imho dobře, zakončení sní bylo dobrý .. a jí už asi konečně došlo že to nemá smysl a chce to změnit život

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf