Dr. House

Drama / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvůrci:

David Shore

petrfox

Excelentní Hugh Laurie v roli sarkasticko-cynické nevymáchané huby Dr. House... Seriály z nemocničního prostředí nemám v oblibě, ale tohle se opravdu povedlo... ()

Blazin

Dr. House si hraje na největšího machra ze všech a vždy na všechno přijde a hlavně všechny díly jsou docela podobný, i když občas je to vtipný, tak proto ty 3 hvězdičky. ()

Všelicos

House a Wilson jsou sice tak trochu parodií na mnou zbožňovaného Holmese a Watsona, ale to mi nezabrání se držet tohoto seriálu zuby nehty. Některé díly se mi sice moc nezamlouvají (zvlášť když v každém napřed hádají, že je to tumor a nakonec z toho vyleze nějaká nemoc, kterou ještě nikdo na světě neměl :)), ale když je tam dostatek Jamese a Cuddy, tak jsem spokojená. A House je klasaaa :)) ()

Cement73

Ten chlap je príšerný, napriek tomu je to lekársky génius a preto o tom vznikol seriál :) Inak by som ho asi zabil, za jeho správanie.... Alebo mi niekoho pripomína... samého seba? No rozhodne nie preto, lebo génius :))) ()

Risolutore

Po první sezóně jsem sice Housovi udělil kilo, to jsem ale neměl nejmenší tušení, s jakou dravostí udrží nasazenou laťku po celou dobu své existence. Neuvěřitelné, skutečně bych si nikdy ani nepomyslel, že je možné zůstat tak dlouho v tak vysoké kategorii kvality. Evidentně je. ()

Ant_Antony

Vždycky jsem miloval Pohotovost a vždycky budu, ale tenhle samotářský chlapík smottem: Everybody Lies, silným charismatem, božským komplexem a holí zdobenou plameny (až od třetí série) je prostě génius... Jeho cynismus jsem vzal prakticky za svůj - jen tak dál pane učiteli, tato výuka mne opravdu baví!!! ()

Tominecek

III. řada seriálu: Ocenění ELSA 2008 v kategorii "Zahraniční televizní pořad dramatický (hraný)", udělená Českou filmovou a televizní akademií a slavnostně vyhlášená v sobotu 13.12.2008. ()

Zombi

Tenhle seriál udělal Laurieho a Laurie udělal tenhle seriál. Hodnotím pouze serie s původním týmem, s novou sestavou jsem viděl jen pár dílů a upřímě řečeno, nebyla to žádná sláva. ()

sona123

Nerada to přiznávám, ale seriály z nemocničního prostředí prostě miluji. Nedávno jsem se dočetla, že Dr. House mezi nimi hraje prim i co se týče do pravdivosti (i když tak arogantního doktora by si nikdy nenechali). Určitě to není na víc pokračování, ale jako bonbónek sem tam - dokonalé, zejména teda první série. ()

lareinna

Seriály z nemocničného prostredia veľmi nemusím, ale toto je iné. Hugh Laurie je perfektný, jeho postava doktora, ktorý sa bez sarkazmu nezaobíde ma zaujala, je to chlapík. Myslím, že je to jeden z najlepších seriálov z nemocničného prostredia natočených v poslednej dobe ale najmä vďaka Hughovi. ()

willis

Celkem koukatelný. Těm co mají nějakou páru o medicíně a o tom jak to chodí ve zdravotnictví asi občas vstávají vlasy na hlavě. ()

Oňďo

l 1. séria » 100% l l 2. séria » 100% l l 3. séria » 95% l l 4. séria » 95% l l 5. séria » 90% l l 6. séria » 95% l l 7. séria » 80% l l 8. séria » 80% l ()

Pompaj

Nejlepší seriál s prostředí nemocnice. Hugh Laurie jako Dr.House je neskutečně dobrá postava, vtipná, charismatická. Co dodat. ()

somebody.l

Arogantní, namyšlený, egoistický Greg House se svým týmem (který obměňuje i podle nálady) řeší velmi složitě případy. Samozřejmě se postupem času dozvíme i něco o soukromém životě každého z hlavních postav. Kdo by si řekl, že závislak na vicodinu může dělat svou práci tak dobře a s téměř stoprocentní jistotou? On hlavně využívá toho, že je opravdu výjimečný a že si může dovolit cokoliv. Možná právě taková povaha lidi přitahuje a seriál je oblíbený. Seriál je přímo skvělý a stojí za to se na něj podívat. I přes tu zatraceně děsivou povahu hlavního hrdiny:D. PS: A plus ještě k tomu charizma Hugha Laurieho, kdo by odolal. Do této role dal i kus sebe a jde to poznat i přes jeho knihu. Hříčky a hlášky jsou podobného rázu:). ()

LBsmoke

stephen fry by byl skvělý Mycroft! ..............jinak house potažmo hugh laurie je pro mě bůh(i když jsem jinak ateista).. ................................škodaže narušení zavedeného schéma se tu děje jen velice výjmečně(ale pak je co vychutnávat).... bohužel/bohudík jsem na House narazil a žil s ním ve věku, kdy se nejvíce formuje lidská osobnost a pokud k tomu máte určité vlohy(genetické či výchovou) tak jsem přesvědčen, že to člověka poznamená. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf