Dr. House

Drama / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvůrci:

David Shore

punk_zero

Tento seriál pozerá aj môj obľúbený futbalista - Berbatov. Hugh Laurie je vynikajúci herec a spisovateľ. Mám od neho aj knihu: Obchodník so smrťou. Baví ma najme to, ako rieší jednotlivé problémy pacientov ()

Kratoc

Potkat takového arogantního chlapíka v nemocnici, tak mu musíte jednu vrazit do zubů, ale v seriálu můžete jenom sledovat dění na obrazovce a neuvěřitelně si to užívat. Co na tom, že řeší nemoci, které jsou tak pravděpodobné jako, že vás zasáhne meteorit, ale o tom to přece není. Každý díl má spád a přestože hlavní postava Dr. House hraje v celém seriálu prim, tak tu vynikající atmosféru černého humoru dokreslují ostatní postavy - ať už asistenti či šéfka nemocnice. ()

krvavamera

po nějaké době jsem sem zavítala nevěřila jsem svým očím, jak jsem mohla Houseovi dát jen čtyři hvězdičky (hodnotila jsem asi někde v půlce druhé sezóny). Tenhle pořad si drží pořádnej drajv i v sedmé sezóně, držím palce, ať se to daří dokud Hugh Laurie neumře ()

rotel

Začal som sledovať až teraz, na TV Markíza od prvej časti, na naliehanie kamaráta a vôbec neľutujem. Určite stojí za to ! ()

LukyNike

Toto je přesně seriál, který se řadí mezi světovou špičku, co se týče seriálů.. Případy, které seriál nabízí hlavně v prvních sériích, jsou dokonalé... Způsoby jakým se k nalezení diagnózy dostanete jsou ještě dokonalejší.... ale léčení typu pokus, omyl, diagnóza a k tomu fantastické proslovy Gregoryho House jsou přímo famózní! Nejlepší seriál!!! ()

Raimok

Byl jsem to já, kdo všem na střední škole doporučoval tento seriál, když zrovna běžely první díly. Byl jsem to já, komu nevěnovali pozornost. Ale vypadá to, že mu nakonec všichni, ale opravdu všichni přišli na chuť. Jak už kdosi řekl, v tom chlapovi se všichni trochu vidíme a často si přejeme být malinko jako on. 91 % ()

FanO_o

Pre mňa najlepší seriál v ktorom sú najlepšie hlášky aj keď ide niekomu doslova o život. Herec Hugh Laurie (House) hrá neskutočne dobre. Perfektne ovláda hru na gitaru aj klavír takže si rád vypočujem čo zahrá. ()

Dejvi21

Dr. House bych názorově rozdělil do několika úseků. První tři řady jsou prostě dokonalé. House vždycky překročí i tu nejzazší hranici, ale místo aby ho chtěl člověk zabít, ještě víc ho miluje. Čtvrtá řada přinesla řadu změn. Způsob, jakým se pacienti dostávají do nemocnice, hraje dost na efekt viz odlamující se vrtule větrných elektráren či padající budovy, pak je tu samozřejmě výběr týmu atd. Každopádně je 4. řada, možná i díky nižšímu počtu epizod, pro mě tou nejlepší. V páté řadě přestane kvalita stoupat (do teď byla každá řada lepší a lepší), stále však nabízí vysokou úroveň a svým způsobem tu seriál vrcholí. Kdyby bylo po mém, nějak šikovně bych seriál ukončil 6. řadou, kde už se sem tam objevil slabší díl. Bohužel, peníze hýbou světem, a tak, aby fanoušci dostali svého House a ti druzí zase své peníze, vznikla sedmá řada, kterou bych jedinou označil jako částečně (min. z 50%) špatnou, přestože má své silné momenty. 8. řada je poslední a přestože je to sympatické, prvním Housům už se to tak nepodobá, ale dobře se na to kouká a narozdíl od 7. řady se těším na každý nový díl. Poslední 4 díly jsou špičkové, excelentní C-Word, netradiční Post Mortem, strhující Holding On a fenomenální zakončení v podobě Everybody Dies, které je asi nejlepším možným zakončením seriálu (pro mě ale stále vede konec 4. a 5. série) 1. 2. 3. série - 100% 4. série 110% 5. série 95% 6. série 80% 7. série 70% 8. série 88% P.S. Dabing je místy skoro lepší než originál :-) ()

Skarface

Sebevědomí Gregory House a jeho rýpání a hlášky nemají chybu , ale nechtěl bych aby naši doktoři byly takový :D ()

IsaacNewton

---Normální den jednoho obyčejného/ neobyčejného Američana z New Yersey. Náhle muž/ žena padá k zemi/začne se klepat/ říká nesmysly nebo třeba "jen" dostane infarkt. Chodba nemocnice, kulhavý morous a prevít dr. Gregory House a jeho tým se pouštějí na misi nemožnou, zachránit pacienta, u kterého do poslední chvilky dílu ani pořádně neví, co mu vlastně je. House pacienta svojí léčbou málem několikrát zabije, když se vše zdá ztracené- záběr na Housovy modré oči, hned je mi jasné, že House dostal nápad, který nebožáka/ ku, zachrání.---Dr. House je seriál, který tu ještě nebyl, Růžová zahrada se může jít nadobro zahrabat :-) I když jasná struktura, úžasné případy, kdy naše tělo selže nebo dělá něco, co nedokáží ani ti nejlepší pochopit, často mě mrazí, jak je organismus složitý. H. Laurie naprosto, ale naprosto dokonalý, nikdo by toho doktora, kterého všichni nenávidíme a zároveň milujeme nedokázal zahrát lépe, i ostatní doktoři jsou dobří, v každém díle se minimálně 3X zasměji, není co dodat, 5 hvězd. ()

amfetamin

Hugh Laurie už bude asi navždy spjat s rolí tohohle flegmatického, sarkastického, kulhavého doktora. Nebyla jediná série, která by mi přišla výrazně horší. Zkrátka, tento seriál mi bude velice chybět. Everybody dies ()

Yokolobuna

Hugh Laurie je extratřída a jeho postava je parádní. ALE jeden díl je jako druhý vždy jde o to stejné a pořád se mocně vymýšlí co by tak pacient mohl mít ... Pak je z toho rýma a on se za 5 minut vylíže ze smrtelné postele... Je to prostě moc přitažené za vlasy a tím to ztrácí na zábavě. ()

Vitaminy

Tak nám skončila osmá série a s ní odešel jeden z nejlepších seriálů co jsem viděl. Výborní herci, režiséři, scénáristi a neskutečnej Hugh Laurie, který to dokázal táhnout ať už s ním hrál kdokoliv. ()

Maryinka

Nebyla to láska na první pohled, ale o to je silnější. Seriál je inteligentní, vtipný, dramatický, napínavý a naučný seriál, který se stal mým "Vicodinem". Když nedostanu svou každodenní dávku, vyskytnou se u mě abstinenční příznaky a následující den si musím dát dvojitý nášup... Gregory House je sarkastický, protivný, krutý, nebere na nikoho ohled a dokáže kohokoli ponížit, přesto je to můj "idol", na který nedám dopustit a kterého bezmezně miluji. Geniální hlášky, zajímavé případy, věrné herecké výkony, skvěle napsané postavy a krásný úsměv Dr. Chase, tomu jednoduše nedokážu odolat, a proto Dr. House řadím na vrchol svých TOP seriálů. ()

bambusacek

Řehoř Dům. Jméno se kterým by člověk v České republice neuděl ani kariéru poloprofesionálního vymetače chodníků. Nicméně v USA je to jméno jako stvořené pro geniálního lékaře, kterého lidi nenávidí a milují. Já patřím k těm milujícím. Jeho sarkasmus a černý humor. ()

Jaroslaf

Nejlepší díly? Dyž je doktor Houska vytržen ze svého přirozeného prostředí. Tudíž hlavně díly v blázinci a vězení, Ty jsou samy o sobě za pět. Nejhorší sezóna? Jednoznačně osmá, podivně šedivá, depresivní, téměř bez nápadů a zápletek (až na první a poslední díl samozřejmě.) Je dobře, že House odešel se ctí a jestli to bylo kvůli noze Hugha Laurieho....O to víc je to pozoruhodné :) https://www.youtube.com/watch?v=CrP0YznxKw8 ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf