Reklama

Reklama

V pasti přízraků

  • Velká Británie Spirit Trap
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Tenhle dům skrývá tajemství, které vás pohltí. Čtyři mladí studenti se přestěhují do starého opuštěného sídla. Tom je uhlazený a nafoukaný drogový dealer a Adele je jeho živelná přítelkyně. Jenny je naopak dobrosrdečná, s jasnovideckými schopnostmi a Nick laskavý a citlivý student umění. Uvnitř potkají pátou do party - Tinu, krásnou, exotickou a tajemnou dívku. Divné věci se začnou dít ve chvíli, kdy Nick dá znovu do provozu staré ruské hodiny. Mobilní telefony přestanou fungovat. Všichni slyší záhadné zvuky a Jenny v domě začíná vidět přízraky - stíny lamp na zdech a rozzuřené davy, které přibíjí muže k podlaze. Živoucí noční můra se prohlubuje, když se Tina, Jenny a Nick pokoušejí uprchnout, ale něco je přenese zpět, jakmile překročí práh domu. Temné síly poštvou studenty proti sobě, když objeví temná tajemství své minulosti. Hranice mezi opravdovým světěm a jinou realitou se prolínají a jak čas běží, musí najít cestu, jak uprchnout a vyhnout se polapení démony navždy. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Ani tentokrát neuvidíme nic moc nového, protože filmů s podobnou tématikou je už hodně. Tentokrát se toho zhostili britové konkrétně David Smith, který je pro mě zcela neznámý režisér asi i proto, že jde o jeho první a zatím i poslední dílo. Hodně scén i podobný scénář jsem viděl už několikrát. Nejvíc z celého filmu se mi líbily samotné prostory domu a kulisy, které stojí určitě za povšimnutí a nabudí alespoň trochu tajemnou atmosféru. Co se týká konečného odhalení tajemství domu, tak to mi přišlo směšné a bylo podbarvené trochu rasistickým podtextem. Ani docela trapné hlášky mi nepřidaly úsměv na tváři.Samotná charakteristika postav byla zajímavá. Sešli se zde typy lidí s různými životními tragédiemi. Jenže když se trochu víc začala rozebírat jejich minulost, přišlo mi to dost ujeté a zbytečné. Nejvíce se mi líbila proměna zfetovaného Toma. Ten patřil asi mezi nejzajímavější postavy ve filmu. Oproti němu tam taková nymfomanka Adele nemusela vůbec být. ()

Astaroth12 

všechny recenze uživatele

Film má televízny look a vidieť,že rozpočtový strop mal veľmi nízko.Interiér domu bol strašne chabý a príbeh veľmi jednoduchý a aj strašne neoriginálny.Partia mladých ľudí príde do starého domu a bla bla bla,nemusím pokračovať,je to stále o tom istom.Scenár je nedomyslený a zaostalí zaroven a to sa znázornilo hlavne na postavách,ktoré mysleli aj sa tvárili veľmi tupo.Film stavil na lacné i predvídateľné lakačky,ktoré ešte celí ten skromný projekt pochovali do zabudnutia. ()

Reklama

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Vcelku nudná, po všech stránkách neoriginální, podprůměrná, leč přesto koukatelná duchařina. Poslední dobou se mým koníčkem stává sledovat a odhalovat, jak se někteří mladí herci strašně podobají starým hereckým bardům. Po Tesis a mladšímu dvojníkovi Benicia Del Tora jsem se dočkal i tady - Luke Mably, hrající Toma jako by z oka vypadl herci Robertu Davim, je to jeho mladší kopie. 1,5* Více na mém blogu www.hororovykabinetdreraserheada.blog.cz. ()

Brano odpad!

všechny recenze uživatele

Doslova debilný film. Strašne chabý pokus natočiť nejaký strašidelný "horor". Už dávno som nezažil, že by ma niečo tak nebavilo, pretože v tomto filme nefungovalo vôbec nič. Zápletka žiadna, herecké výkony na zaplakanie, taktiež priehľadnosť deja nulová, ani neviem vlastne o čom tam vôbec išlo. A tiež je to ešte celé natočené v starom dome, kde je po celý čas tma, takže ani poriadne nič nevidno. Strata času, ani som to nedopozeral. Bez atmosféry, napätia, gradácie, príbehu a hereckých výkonov. ODPAD! ()

Omnibus 

všechny recenze uživatele

Squaterský bezďák, strkal tam rypák...“ a hned po něm dostal. Barák mu shozenou střešní taškou udělal třetí obočí. OKÉNKO ZLODOMU: [][] Dvoumetrové stojací hodiny straší v hale hned vedle schodiště palácového typu, ve skromné vile o 20 pokojích, náhradním to ubytování pro pět studentů a jejich tucet traumat. [] Pokoje jsou tmavé, s divným odérem a zaschlými krvavými skvrnami na koberci, úplně jako na koleji za mých studentských let. [] V hodinách něco je. Jako v koze. [][] Ale co? Zatuchlý vzduch, karmický duch, ukřižovaný otrok? Mladí se hádají, kdo z nich má černější svědomí, příležitostně halucinují a místo sexu či učiva mají v hlavě jen traumata, paranoiu a záhadu destičky Oracle. Opravdu píše sama? Njn. Kdyby místo čmárání kosočtverců s Oracle radši rýsovali komolé kužele do sešitu geometrie! Do toho vyhrává smyčcový orchestr a romanticky preluduje piano, ve vypjatých chvílích i palička o buben udeří či činel břinkne. Fuj, to jsem se lekl! ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Alsou v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

Reklama

Reklama