Režie:
Edwin L. MarinKamera:
Robert De GrasseHudba:
Roy WebbHrají:
John Wayne, Ella Raines, Ward Bond, George 'Gabby' Hayes, Audrey Long, Elisabeth Risdon, Donald Douglas, Paul Fix, Russell Wade, Emory Parnell, Raymond Hatton (více)Obsahy(1)
Přiopilý vozka nabírá na cestu do Santa Inéz tři pasažéry: slečnu Claru Cardellovou, její gardedámu slečnu Martinovou a pana Rocklina (John Wayne). Krátce po příjezdu do města se Rocklin dostane do konfliktu se slečnou Arletou 'Arly' Harolday (Ella Raines), jejíhož bratra obehrál v kartách. Situace je pro něj o to komplikovanější, že do města přijel na pozvání pana Cardella, který nečekaně zemřel, a tak vezme práci od Arletina nevlastního otce. Mezitím zjišťuje, jak to bylo s úmrtím pana Cardella, což může být pro někoho nepříjemné. Rocklinovi někdo začne usilovat o život a navíc od něj očekává pomoc kvůli ranči slečna Cardellová a slečna Arly chce najít vraha svého bratra. (Jezinka)
(více)Hrají
John Wayne
USA
Nejlepší filmy:
Nejdelší den (1962)
El Dorado (1966)
Karibští piráti (1942)
Ella Raines
USA
Nejlepší filmy:
Hrubá síla (1947)
Přízračná dáma (1944)
Tall in the Saddle (1944)
Ward Bond
USA
Nejlepší filmy:
Život je krásný (1946)
Byl jsem lynčován (1936)
Jih proti Severu (1939)
George 'Gabby' Hayes
USA
Nejlepší filmy:
Úžasná událost (1936)
Velký Bill (1936)
Albuquerque (1948)
Audrey Long
USA
Nejlepší filmy:
Ztracený víkend (1945)
Zrozen k zabíjení (1947)
Tall in the Saddle (1944)
Elisabeth Risdon
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Karibští piráti (1942)
V zajetí minulosti (1942)
Donald Douglas
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Edison (1940)
Konvoj do Murmanska (1943)
Gilda (1946)
Paul Fix
USA
Nejlepší filmy:
After the Thin Man (1936)
Jako zabít ptáčka (1962)
Zjizvená tvář (1932)
Russell Wade
USA
Nejlepší filmy:
Gangsterská nevěsta (1941)
Broadway Melodie 1940 (1940)
Rozmarná žena (1938)
Emory Parnell
USA
Nejlepší filmy:
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
You Gotta Stay Happy (1948)
Sabrina (1954)
Raymond Hatton
USA
Nejlepší filmy:
Byl jsem lynčován (1936)
Chladnokrevně (1967)
Karibští piráti (1942)
Harry Woods
USA
Nejlepší filmy:
Jsem uprchlý galejník (1932)
Vikingové (1928)
Karibští piráti (1942)
Frank Darien
USA
Nejlepší filmy:
The Adventures of Tom Sawyer (1938)
You Gotta Stay Happy (1948)
Hellzapoppin' (1941)
Russell Simpson
USA
Nejlepší filmy:
Pan Smith přichází (1939)
The Power and the Glory (1933)
Dodge City (1939)
Ben Johnson
USA
Nejlepší filmy:
Bratři Sackettové (1979) (TV film)
Poslední představení (1971)
Divoká banda (1969)
Russell Hopton
USA
Nejlepší filmy:
Trestní zákoník (1931)
'G' Men (1935)
Tall in the Saddle (1944)
George Chandler
USA
Nejlepší filmy:
Griffin a Phoenixová (1976) (TV film)
Edison (1940)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Sam McDaniel
USA
Nejlepší filmy:
Pojistka smrti (1944)
Stateční kapitáni (1937)
Union Pacific (1939)
Eddy Waller
USA
Nejlepší filmy:
Žena na útěku (1950)
Hrozny hněvu (1940)
Tekuté zlato (1940)
Clem Bevans
USA
Nejlepší filmy:
The Yearling (1946)
Texas (1941)
Dodge City (1939)