Superlhář

• USA Full of It (více)

Samu Leonardovi je sedmnáct a právě nastoupil do nové školy. V tomto prokletém věku nemůže být nic horšího. Pokud nemáte prachy na pořádného kadeřníka, zlatokopku po svém boku a Porsche v garáži, můžete se vydat jen dvojí cestou: Buď se na školu, její krasavice a úžasného krále plesů vykašlete nebo si začnete vymýšlet. Tak jako Sam, který se přeškolil v odborníka na malé neškodné lži, jež z něj vyrobily majitele nablýskaného sporťáku, syna zfetovaného rockera a sexuální objekt pro nadrženou učitelku. Jednoho rána se však probudí a všechny vylhané věci, budou najednou skutečností. (oficiální text distributora)

MáŠa

Mně se to líbilo. Není to sice nějaký moc umělecký film a je v tom spoustu klišé, ale bavil jsem se. Možná sem v tom jako kluk viděl takový svůj sen. Kate Mara je fakt kočka a musím se tomu trošku smát, že měla roli holky na okraji společnosti, který se líbil takový jouda. Přijít do tí školy já, tak hned koukám jen a jen po ní, a ne po někom jinom ;-) ()

oLí

2/10 Herdek to byl votřes. Vtipnější by možná bylo čumět hodinu a půl do zdi. Ani romantika bohužel za nic nestála. Tu jednu dávám za námět, kterej nebyl ale vůbec špatnej. Kdyby se ho ujal Apatow ( ZBOUCHNUTÁ, SUPERBAD, KOPAČKY... ) a jiní herci, mohla z toho být výborná podívaná. Kdyby no... ()

Kryton

Nudné,fádní, nezábavné , odfláklé a to je jeste to pozitivní co se dá říci. Opět "loser teen movie" , akorat to ma krapet fantastickou zápletku. Hlavní hrdina nevzbuzuje žádné sympatie a dle mého je mu tak kolem 15ti let a to ještě mu fandím (jakto,že všichni okolo jsou pak o dva roky minimálně starší?). Nemohu si pomoct , ale celý film jsem hledal něco čím by mě ten film upoutal. Ona magická zapletka je vysvětlena pro blbečky a i tak je pak s druhou půlkou nakládáno. Ted použiju lež já : "Toto je opravdu výborná a zábavná komedie". ()

wowylgu313

Tak já nevím, tady podle recenzí čtu jak to bylo tak moc  špatné??? To nevím tedy... ze startu musím napsat že já dávám tedy 65% čistých. Vůbec to nebylo zlé. Nesrovnavat to s ultra komedií na podobný styl jako je např "Lhář Lhář" .. každopádně herecké obsazení bylo nadprůměrné. Byli všichni tak nějak zvláštně zajímavý :D celá ta kulisa taktéž. Nevím málokdy jsem se setkal s touhle kamerou a takovým tím pomaloučkým "retardovaným" scénářem. Nevím tedy zda to byl účel nebo čistá realita ale co už ... Ať tak nebo onak ... Já na konci neměl důvod nadávat. ()

rein

Hlavného hrdinu myslím zahral Michael Angarano a ak to bol vážne on, tak musím podotknúť že to bol fakt trápny film v ktorom hral a on sa tam tiež pekne strápnil tým že tam zahral také nemehlo... Videla som veľa filmov v ktorých hral Michael Angarano hlavnú postavu, napríklad sa mu podaril film Škola superhrdinov od Disneyho, lenže v tomto filme sa vážne pekne strápnil ()

• Film několikrát změnil jméno. Původně se jmenoval Nothing but the Truth, poté The Whole Truth, The Life and Lies of Sam Leonard, poté byl přejmenován zpět na The Whole Truth a nakonec mu zůstal název Full of It. (Cheeker)