Útěk z vězení - Vzkříšení

(série)

Hrdinové legendárního akčního seriálu jsou zpátky. Připravte se na dosud největší Útěk z vězení! Všechno začalo, když byl nevinný muž odsouzen k smrti. Jeho geniální bratr, o kterém neměl nikdo tušení, se nechal schválně zavřít za mříže, aby mu pomohl utéct. Vymyslel kvůli tomu složitě propracovaný plán a překonal řadu nečekaných překážek. Po letech strávených za mřížemi, na útěku a v boji proti konspiracím tajných organizací nakonec našli hrdinové svobodu. Bohužel Michael (Wentworth Miller) zemřel. Ale teď se vynořily zvláštní informace, že je ve skutečnosti naživu! Sedm let poté se objevil pod cizím jménem zavřený v nejobávanějším vězení v Jemenu. V zemi zuří krvavá válka a Michaelův bratr Lincoln (Dominic Purcell) i dřívější spoluvězeň C-Note (Rockmond Dunbar) riskují životy, aby ho zachránili. Zpátky do akce se vrací také další bývalí trestanci z věznice Fox River – sympatický dobrák Sucre (Amaury Nolasco) a oblíbený psychopat T-Bag (Robert Knepper). Bývalou Michaelovu manželku Saru (Sarah Wayne Calliesovou), která se znovu vdala, mezitím v Americe ohrožují agenti tajné organizace Poseidon. Jak se Michael dostal do vězení v Jemenu? Podaří se ho zachránit? A jak to, že je vůbec naživu? (TV Prima)

Diskuze

Uživatel jakubheitl smazal svůj příspěvek.

Moiki

Moiki (hodnocení, recenze)

Já také preferuji CZ dabing který byl velmi kvalitní a jsem tedy zvědavý zda nechají původní dabéry dost by mě naštvalo pokud by je změnily, přesto si na CZ dabing počkam a doufam že bude brzy po dovysílání

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

Presne tak ako vravíš ..som zvedavý či to aj predabujú a hodia do tv ..aj keď dabing ma moc neberie a vôbec nie ten slovenský ale keďže som seriâl sledoval na JOJke keď vyšiel tak som si úplne naň zvykol

Narcis (hodnocení, recenze)

Jak to budete sledovat ?? Každý týden epizodu nebo počkáte a pustíte si to najednou ?? Chystám druhou možnost - ušetří to trápení ...

Martin12500

Martin12500 (hodnocení, recenze)

Nu.Fylyp

Bude 9 epizód a pokračovanie není vylučene... závisi to od sledovanosti tejto série... Ak by bola ďalšia séria tak Wentworth Miller chce pokračovať. Toľko som sa dočital o prípadnej ďalšej sérii...

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

neviete koľko častí bude mať táto séria ? ..a čo myslíte je už fakt posledná alebo sa očakáva na kvality tejto a potom vzniknú prípadne ďalšie ?

na příspěvěk reagoval Martin12500

Cooller

Cooller (hodnocení, recenze)

Cermbo

spíš si myslim že nechtěli jelikož jeho povaha se každým dálem měnila až se dostal tam kam se dostal.. myslim že jeho postava už by neměla moc co nabidnout spiš kdyby tam tak proplul tak nějak nostalgicky pro skalní fanoušky ale větši roli bych mu asi nedaval... osobně jsem strašně rád za Kneppera jen proboha doufam že mu daj přinejmenšim stejnou roli jako měl v puvodnim prison breaku Teddy si to prostě zaslouži :D

cariada

cariada (hodnocení, recenze)

William Fichtner tam nebude? To je škoda, toho mám rád, zajímavá postava.

na příspěvěk reagoval Cermbo

Chen

Chen (hodnocení, recenze)

Nevím, jestli jste to slyšeli, ale Dominic Purcell se při natáčení zranil a tady jsou fotografie. Sice to vypadá hrozivě, ale naštěstí bude v pohodě.

na příspěvěk reagoval lost815

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lacike

Na imdb sa uvadza, ze Knepper hra iba v prvej casti. Bud bude mat iba cameo, alebo dufajme, ze je to iba neaktualizovana informacia.

Lacike (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

ja som cital, ze ten dodatocny film v ktorom chcipol sa ma nejak ignorovat alebo co.

nakoniec potom aky bol ten serial prekombinovany ma ozivenie mrtvej postavy uz neprekvapi. Hlavne nech ma T-Bag dobre hlasky.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

možná Michael právě neumřel vůbec a chtěl se stranit Sáry a Linca, aby jim nekomplikoval život :-)

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lacike

Neposeru? Tym, ze posrali 4 seriu sa im velky priestor na "opravu" neponuka. Lebo po a) sme sa dozvedeli ze Link a Michael nie su bratia a po b) Michael zomrel. Ja viem, ze teraz je velmi moderne ozivovat postavy, ale aj tak...to chcem vediet ako to ze prezil a ako to, ze je zrazu zdravy, hmm.

na příspěvěk reagoval Ouwen, Lacike

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

11M pozretí za prvých 10h čo je trailer vonku. To je vskutku... fenomenálne. A rovnako ním je aj trailer - vyzerá to fakt super :-)

na příspěvěk reagoval jandomi10

Narcis (hodnocení, recenze)

Jinak ještě tvůrcům vřele doporučuju se mrknout na 24 hodin : Live another day, aby věděli jak se dělá kvalitní pokračování seriálu po několika letech (připomínám, že i původní seriál si vzal některý prvky z "dvacetčtyřky")

Narcis (hodnocení, recenze)

Už ať to tu je ... Původní osazenstvo + původní scénarista = to nemůže dopadnout špatně ...

Uživatel maxmax329 smazal svůj příspěvek.