Útěk z vězení - Vzkříšení

(série)

Hrdinové legendárního akčního seriálu jsou zpátky. Připravte se na dosud největší Útěk z vězení! Všechno začalo, když byl nevinný muž odsouzen k smrti. Jeho geniální bratr, o kterém neměl nikdo tušení, se nechal schválně zavřít za mříže, aby mu pomohl utéct. Vymyslel kvůli tomu složitě propracovaný plán a překonal řadu nečekaných překážek. Po letech strávených za mřížemi, na útěku a v boji proti konspiracím tajných organizací nakonec našli hrdinové svobodu. Bohužel Michael (Wentworth Miller) zemřel. Ale teď se vynořily zvláštní informace, že je ve skutečnosti naživu! Sedm let poté se objevil pod cizím jménem zavřený v nejobávanějším vězení v Jemenu. V zemi zuří krvavá válka a Michaelův bratr Lincoln (Dominic Purcell) i dřívější spoluvězeň C-Note (Rockmond Dunbar) riskují životy, aby ho zachránili. Zpátky do akce se vrací také další bývalí trestanci z věznice Fox River – sympatický dobrák Sucre (Amaury Nolasco) a oblíbený psychopat T-Bag (Robert Knepper). Bývalou Michaelovu manželku Saru (Sarah Wayne Calliesovou), která se znovu vdala, mezitím v Americe ohrožují agenti tajné organizace Poseidon. Jak se Michael dostal do vězení v Jemenu? Podaří se ho zachránit? A jak to, že je vůbec naživu? (TV Prima)

Diskuze

J.O´Neill

J.O´Neill (hodnocení, recenze)

tak ako nove Akty X boli ucelovo natocene na zkonspirovanie dokazanych veci o ukrajinskom Majdane, farmaceutickom priemysle atd... a pritom to bol vysmech povodnym aktom X kedze uplne popreli akychkolvek mimozemstanov, tak toto je ucelovo natocene na to aby pravdu ze ISIS vytvorilo USA, Izrael a Saudska arabia prekonspirovali tak ze to len osamoteny vlk z CIA im pomahal a nie vláda.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Rocky88

Rocky88 (hodnocení, recenze)

Ale scéna před autodílnou byla hodně amatérsky natočená. Jak zmocnění se nože, tak střelba kulometem do rádobyvojáčků IS. Hodně mi to připomnělo podobnej vejšplecht v posledním díle sedmý série The Walking Dead.

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

zatiaľ najlepší diel z týchto 4och ..seriál sa slušne rozbehol a fakt ma zaujíma čo bude ďalej ..tomuto hovorím seriálový comeback ! ...a potvrdili sa naše domnienky ten Sárin slizký bastard v tom má prsti

Rocky88

Rocky88 (hodnocení, recenze)

Souhlasím s podezřelým manželem. Každopádně Kellermanova neústupnost při vnucení skleničky mi podezřelá přišla taky :)

skinny (hodnocení, recenze)

navíc já být scenaristou, tak logicky udělám z jejího manžílka padoucha aby si diváci přáli jeho smrt :-D aby mohli být Michael a Sara zase spolu, bez zbytečných průtahů ;-)

Uživatel skinny smazal svůj příspěvek.

skinny (hodnocení, recenze)

já si to myslela už od prvního dílu, že je divný, že ho ta blondýnka nechala žít :-)

Vxxx (hodnocení, recenze)

SPOILER

Tak to je tak nějak jasný, ne? Né, že by za tím vším byl, ale že je do toho namočenej a hlídá jí.

na příspěvěk reagoval Ouwen

SPOILER:

Lidi nemůžu si pomoct, ale jak si Sára myslí, že za všim je Paul, mám pocit, že za všim je ten její novej muž. Jsou tam určité indície a proč by v prvním díle nechala žít toho muže ta blondýna? :)

na příspěvěk reagoval Vxxx

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

sledovanosť je celkom nízka čo je škoda..to znamená, že ďalšiu sériu asi neodklepnú ale tak kto vie ..ak nie tak snáď neostane na konci deviatej časti otvorený koniec

skinny (hodnocení, recenze)

mě baví, jak se všichni snaží dostat Micheala / Kaniela z vězení a on se přitom dokáže téměř v pohodě dostat z vězení sám :-D

na příspěvěk reagoval Rocky88

Ouwen (hodnocení, recenze)

prostě se řeklo, že pro něj nenašli uplatnění, místo pro tu postavu, nedokázal se vymyslet žádnej příběh, tak se tam nedostal.

Vxxx

pretože sa v jednom rozhovore vyjadril, že práca na seriáli Prison Break bol jeden z najlepších projektov ktorý natáčal a vravl niečo aj o tom, že je super, že sa to asi dáva znova do pohybu takže nemyslím, že zrovna on by im potom povedal nie ..to bolo asi dva roky do zadu keď sa o comebacku fakt len šuškalo

Vxxx (hodnocení, recenze)

Nu.Fylyp

Jak to můžeš vědět? :D Já myslím, že se určo snažili nahnat co nejvíce původních postav, takže pokud to nevyšlo, tak se spíš přikláním k možnosti, že to odřekl herec.

na příspěvěk reagoval Nu.Fylyp

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

a niekto tu spomínal aj to, že Miller sa podobá na Eminema :D ..konečne nie som jediný čo si to myslí..vždy som ho tak videl už dávno, dávno :DD

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

inak ľudia neviete či sa vráti aj postava Paul Kellerman ? ..niekde som čítal, že hej ale ten týpek čo ho hral tu uvedený neni ...aj tak by ma najviac potešil návrat agenta Mahonea ..aspoň v jeden časti aj malé cameo by stačilo prosím, prosím :D

na příspěvěk reagoval Martin12500, Ouwen, Vxxx

Ouwen (hodnocení, recenze)

jenom jsem na youtube viděl sestřih záběrů, co nebyly v traileru a ty záběry naprosto popíraj, že by to Majkl hrál. ale spoilerovat nebudu.

na příspěvěk reagoval skinny