Útěk z vězení - Vzkříšení

(série)

Hrdinové legendárního akčního seriálu jsou zpátky. Připravte se na dosud největší Útěk z vězení! Všechno začalo, když byl nevinný muž odsouzen k smrti. Jeho geniální bratr, o kterém neměl nikdo tušení, se nechal schválně zavřít za mříže, aby mu pomohl utéct. Vymyslel kvůli tomu složitě propracovaný plán a překonal řadu nečekaných překážek. Po letech strávených za mřížemi, na útěku a v boji proti konspiracím tajných organizací nakonec našli hrdinové svobodu. Bohužel Michael (Wentworth Miller) zemřel. Ale teď se vynořily zvláštní informace, že je ve skutečnosti naživu! Sedm let poté se objevil pod cizím jménem zavřený v nejobávanějším vězení v Jemenu. V zemi zuří krvavá válka a Michaelův bratr Lincoln (Dominic Purcell) i dřívější spoluvězeň C-Note (Rockmond Dunbar) riskují životy, aby ho zachránili. Zpátky do akce se vrací také další bývalí trestanci z věznice Fox River – sympatický dobrák Sucre (Amaury Nolasco) a oblíbený psychopat T-Bag (Robert Knepper). Bývalou Michaelovu manželku Saru (Sarah Wayne Calliesovou), která se znovu vdala, mezitím v Americe ohrožují agenti tajné organizace Poseidon. Jak se Michael dostal do vězení v Jemenu? Podaří se ho zachránit? A jak to, že je vůbec naživu? (TV Prima)

Diskuze

Vxxx

edit: tak už to vim, a vyrazilo mi to dech. scénáristi si zaslouží poklonu, masterpiece úplnej.

Vxxx

SPOILERY:Ale všem je jasný, že Majkl přežil :-) a co nejvíce oceňuji tak fakt, že konečně čerpá ze svého tetování. Loučení s C-notem mě dojalo, stejně jako T-bag. Akorát jsem nepochopil, jaký je propojení mezi nim a Whipem.. sledoval jsem to v AJ a zrovna tuto část jsem si nemohl vychutnat

Martin12500 (hodnocení, recenze)

mňa napadlo že by mohol byť Poseidon Mahonne a dozvieme sa to v ďalšej sérii :)

Majo20

Majo20 (hodnocení, recenze)

Dlho som neveril, že by Jacob mohol byť Poseidon. To, že nebude žiadny dobrák sa dalo predpokladať hned po prvej časti, ked ho nezabili, ale skor som myslel, že len pracuje pre Poseidona.

Vxxx (hodnocení, recenze)

Na Twitteru si to vysvětlují tím, že to byl Michaelův sen, ale teda nevím proč by se mu to zdálo, když ani nevěděl že Poseidon je Sářin manžel :D

Martin12500

To video je teda šílená amatéřina :D Ale říkám si, že prostě zapomněli vystřihnout tu scénu s tou helikoptérou v křoví. Nic jiného tam nebylo, a pokud se nepletu tak ten Sářin manžel ani neříkal nic důležitého do telefonu zrovna. Ta scéna tam byla prostě proto, aby unesli Mika. I když nevím kdo a proč? Možná původní scénář a zapomněli to prostě vystřihnout. Škoda. Hrozně viditelná chyba :(

Ouwen (hodnocení, recenze)

možná je to aj tim, že nemaj prachy a celkově to působí hodně, hodně levně. a na spoustu věcí právě nejsou finance, z toho pak vznikaj takové nedodělky, kdo ví

Vxxx (hodnocení, recenze)

Já nechápu ale to s tím Mikem... vždy si šel pro helikoptérku a někdo po něm chňapnul a pak je najednou na sleepover...?

na příspěvěk reagoval Martin12500, Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Tak tenhle díl byl asi nejlepší, scénář byl výbornej, Sucre is back, taktická akce Navy Seals a chodící charisma Miller. Nechápu z čeho jsou lidi tak zklamaný.. spoustu věcí se logicky vysvětlilo.

SPOILER:

Ano. Prohlíží si fotky na mobilu Sáry a když uvidí Jacoba, tak to potvrdí.

SPOILLLLLLLLLER:

Takže Poseidon je ten, kdo Poseidon je. Viděl jsem jeden z trailerů, s Německým dabingem a Majkl to potvrdil :-)

na příspěvěk reagoval Martin12500

Mire

podle mě se tohle dá celkem tolerovat. série nabídla daleko větší šílenosti a zvratky, navíc celej ten koncept je příliš náhodnej a unreal. ale má to výborný tempo, je to bohaté na informace a scénář nevymýšlí žádný zvraty..

Mire

Mire (hodnocení, recenze)

Zatiaľ ma táto nová séria veľmi baví, ale už to zase naberá sci-fi tendencie, mňa by zaujímalo, kedy sa medzi útekom z väzenia a príchodu do Paecie mali vôbec čas sa najesť alebo napiť :D A Michael bodnutý otráveným predmetom, ktorý v noci v púšti z posledných síl bez vody a jedla dôjde do Paecie, kde nie je žiaden lekár? :D