Sběratelé kostí - Série 6 (2010) (série)
Tvůrci:
Hart HansonRežie:
Daniel SackheimScénář:
Hart HansonHudba:
Sean CalleryHrají:
Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Tamara Taylor, T.J. Thyne, Geoff Stults, Saffron Burrows, Danny Trejo, Michael Clarke Duncan, Mini Anden, Suzie Plakson, Carlo Rota, Rey Hernandez (více)VOD (1)
Obsahy(1)
V bažinách jsou nalezeny ostatky hlídače z muzea historických námořních artefaktů. Kurátor muzea tvrdí, že mrtvý muž ukradl námořní mapu z 18. století s pravděpodobným místem ztroskotání španělské galeony. Kůstka s kolegou se obrátí na známého hledače Waltera Shermana, aby jim mapu pomohl objevit... (TV Prima)
Hrají
Emily Deschanel
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Zelenáč (2018) (seriál)
David Boreanaz
USA
Nejlepší seriály:
Tým SEAL (2017) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Michaela Conlin
USA
Nejlepší seriály:
Yellowstone (2018) (seriál)
For All Mankind (2019) (seriál)
MDs (2002) (seriál)
Tamara Taylor
Kanada
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Sněží! (2017) (seriál)
Půjčovna masa (2018) (seriál)
T.J. Thyne
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
American Crime Story (2016) (seriál)
Zelenáč (2018) (seriál)
Geoff Stults
USA
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Grace a Frankie (2015) (seriál)
Saffron Burrows
Velká Británie
Danny Trejo
USA
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Michael Clarke Duncan
USA
Nejlepší seriály:
Dva a půl chlapa (2003) (seriál)
Green Lantern: The Animated Series (2011) (seriál)
Chuck (2007) (seriál)
Mini Anden
Švédsko
Nejlepší seriály:
Vincentův svět (2004) (seriál)
Chuck (2007) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Suzie Plakson
USA
Nejlepší seriály:
Futurama (1999) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Dinosaurové (1991) (seriál)
Carlo Rota
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Traders (1996) (seriál)
Queer as Folk (2000) (seriál)
Rey Hernandez
Kuba
Nejlepší seriály:
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Preacher (2016) (seriál)
Terra Dawn
Nejlepší seriály:
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Status: Nežádoucí (2007) (seriál)
Slunečno, místy vraždy (2010) (seriál)
Eric Perez
Nejlepší seriály:
Dobré mravy (2016) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Status: Nežádoucí (2007) (seriál)
Gisselle Legere
Nejlepší seriály:
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Slunečno, místy vraždy (2010) (seriál)
Salvador, lovec žen (2010) (seriál)
Mark Lainer
Nejlepší seriály:
Mys (1996) (seriál)
Halt and Catch Fire - PC Rebelové (2014) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Frenchi Firecracker
Nejlepší seriály:
American Crime Story (2016) (seriál)
Město divů (2012) (seriál)
Hráči (2015) (seriál)
Heather Ashley Chase
Nejlepší seriály:
Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Město divů (2012) (seriál)
Michael Bower
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
Daisy Jones & the Six (2023) (seriál)