Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Konečně má dojít na demolici starého hotelu. Ted a Barney se nemůžou shodnout, kdo z nich zmáčkne demoliční tlačítko... (TV Prima)

Recenze (4)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dvadsiata štvrtá epizóda zo šiestej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Challenge Accepted" (Výzva prijatá). Ted Mosby a Barney Stinson sa hádajú o to kto z nich stisne tlačítko, ktoré odštartuje demoláciu budovy na mieste ktorej má byť postavené nové ústredie Gigantickej Národnej Banky. Lily a Marshall majú silné žalúdočné problémy. Marshallovi to hodne skomplikuje pracovný pohovor. Ted uvažuje o tom, že začne znova chodiť so Zoey. ***** ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čtyřiadvacátý díl si hrdě držel standard šesté sezóny, nehledě na to, jak byl nízký. I v závěrečné epizodě se nedělo téměř nic, co by mě doopravdy zajímalo; jednou z mála pozitivních záležitostí bylo konečné řešení v otázce hotelu Arcadian, takže ze seriálu vypadla jedna ze smyček, v nichž se děj poněkud cyklil. Tvůrci se tímto dílem zdárně prozvraceli do sedmé série, k níž vzhlížím s nemalými obavami. / Poučení: Když přijde čas, prostě to zmáčkni. ()

Reklama

Galerie (13)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama