Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Ted a Robin se starají o Lily, která začala rodit, zatímco Marshall s Barneym beznadějně uvízli v Atlantic City... (TV Prima)

Recenze (3)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Sir, this man is having a baby tonight. Instead of going to St Marcus Hospital, we're going to Buffalo - and I've seen women from there, the city's aptly named. Look, I'm a screw-up; I'm having something special with this girl Quinn and I ruined it. But this guy he's done everything right. He's been loving and devoting since he was 18 years old. There are a few truly great people on this planet and he is one of them. He deserves to be at the birth of his son. So what do you say?" ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ani předposlední díl sedmé sezóny tvůrci nedotáhli k dokonalosti nebo alespoň k něčemu, co by se jí podobalo. Třiadvacátá epizoda se ale stala (pokud správně počítám) druhou v pořadí, v níž mě velice velmi bavila Robin. Ani Barney s Marshallem se ale neztratili, protože mě bavil jejich podivný pobyt v Atlantic City a hlavně Yoda, kterého bych v kasinu nečekal. / Poučení: Porody přenechávám odborníkům. ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dvadsiata tretia epizóda zo siedmej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Magician´s Code: Part 1" (Kúzelnícky kódex 1/2). Lily Aldrinová začala rodiť, lenže jej manžel Marshall Eriksen je s kamarátom Barney Stinsonom v Atlantic City. Preto sa o prepôrodnými bolesťami súžovanú Lily starajú Ted Mosby a Robin Scherbatska. Snažia sa ju rozptýliť a pobaviť historkami z ich minulosti. ***** ()

Galerie (8)

Zajímavosti (3)

  • V epizodě je zmíněn Yoda z filmové ságy Star Wars (od r. 1977). (SONY_)

Reklama

Reklama