Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Barney si svou rozlučku se svobodou představuje opravdu dost megalomansky. A když se jí navíc ujmou kamarádi, může to dopadnout všelijak... (TV Prima)

Recenze (4)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dvadsiata druhá epizóda z ôsmej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Bro Mitzvah" (Rozlúčka so slobodou). Marshall Eriksen a Ted Mosby zobrali svojho kamaráta Barneyho Stinsona na rozlúčku so slobodou. Barney si myslím, že ho čaká legendárny večer, ale všetko sa to akosi pokazí. Ako striptírka príde jeho bývalá priateľka Quinn a pozvanie prijíme aj nesprávna hviezda z jeho obľúbeného filmu Karate Kid. Robin Scherbatska je zatiaľ na rozpačitej večeri s Barneyho matkou. ***** ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle byl rozhodně netypický díl. Dvaadvacátá epizoda byla z mého pohledu tou nejvtipnější z osmé sezóny. Vůbec mi hlava nebere, jak tvůrci zvládli dostat do tří po sobě jdoucích dílů to nejhorší i to nejlepší z této řady. Každopádně jsem se po dlouhé době naplno zasmál, a kdyby se tolik nerecyklovalo, šel bych s hodnocením klidně i výš, protože Karate Kid byli oba skvělí. / Poučení: Předsvatební rituály mohou vážně ohrozit zdraví i vztah. 3*+ ()

Galerie (5)

Zajímavosti (3)

Reklama

Reklama