Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Marshalla čeká nelehké rozhodování. Má letět do Itálie, nebo dělat práci svých snů, kterou se mu podařilo získat... (TV Prima)

Recenze (3)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dvadsiata štvrtá epizóda z ôsmej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Something New" (Niečo nové). Marshall Eriksen jeho manželka Lily a ich malý syn Marvin sa pripravujú na cestu do Talianska, kde by chceli žiť. Všetko už majú premyslené a naplánované. Celé to však skomplikuje neodolateľná pracovná ponuka, ktorú Marshall náhle dostane. Môže sa stať sudcom. Musí sa teda rozhodnúť, či odíde do Talianska alebo zostane v USA. ***** ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Proti předchozímu dílu došlo k výraznému zlepšení, nebylo to ale zlepšení tak výrazné, abych šel do vyššího hodnocení. Čtyřiadvacáté epizodě totiž ještě stále chyběl dostatek humoru, což byla škoda, protože tentokrát dali tvůrci dohromady záležitost, která měla vztah k hlavní dějové linii, a to zde není běžným jevem. Barney s Robin mě každopádně pobavili, škoda, že k tomu nedochází častěji. / Poučení: Nenastavuj druhou tvář. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (4)

  • Písnička, která hraje v této epizodě, je „Simple Song“ od The Shins. (Duoscop)

Reklama

Reklama