Po Tarantinově thrilleru Auto zabiják přichází druhý film z projektu Grindhouse. Manželé Dakota a William pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadá spíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav lidí, jejichž symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry, která přišla o nohu při jednom z útoků. I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Teror. (Palace Pictures)

Kiki-Jiki

To bylo... příšerné! Čekal jsem ujetý film, ale takovouhle zvrácenost teda ne. Neskutečné množství krve a slizu, všudypřítomné výbuchy, zohavená živá i mrtvá těla, nelogické skoky v ději, nekonečné zásobníky, hloupý příběh, nerealistické souboje - Planeta teror má všechny atributy těch nejhorších akčních hororů. Přesto dávám 80 %. Je totiž točená s nadsázkou a neustálé přehánění prostě je zábavné. Mohlo by to vypadat jako pouhý slepenec extrémních scén beze smyslu, ale je to hlavně akční jízda, která ani chvilku nenudí. ()

Taffey odpad!

Říkám si, co je to za banda lidí, kdo to financuje, když do takové sračky projdou kastingem-tedy, proběhl-li vůbec - taková jména, jako Brůk Vyliž, Májkl Bjéhn nebo Kventin Tarantínou. To jsou na tom, jmenovaní, fakt tak zle, že musí přijímat role v něčem takovém? Asi jo. Podobně sračkózní byl už jen Mačeta, ne náhodou vzniknuvší pod taktovkou stejného "režiséra". Jinak mě neuvěřitelně nadzvedávají ze židle komentáře, typu Mattyho, který, po všem, co napsal, udělí opusu ****. To je k nevíře. Jinak, Malarkeyi, ze samopalu, místo nohy, střílel už komisař Juve. Myslím, že v posledním díle Fantomase. Jenže tam to bylo s velkou nadsázkou a patří to tam. ()

vetsinezobri

Neskutečnej nářez! Takhle jsem se nebavil ani nepamatuju. Film teda nemá děje ani kapku, ale co na tom, když je nacpanej spoustou nápadů, na který jsem koukal jak puk? Hlavní hrdinka to u mě vyhrála svůdným dolíčkem na bradě a kdo jinej může zabít pana Ládina než Bruce Willis? :) ()

Knor

Brutální nářez plnýkrve, vnitřností, části těl, zabijáků, drsňáků s drsnýma hláškama, spoustou zombie, zbraní, akce, krásných ženských a originálními nápady, tohle může stvořit jen takovat blázen jako je Rodriguez, povinnost pro každého fandu. ()

Indy21

"Konec dobry, všechno dobrý." Hrozný příběh, děj, herci, ale nejvice mě naštvaly akční scény. Zklamaní na největší úrovni. ()

celticek

4 hvězdy tomu prostě nedám. Ikdyž musím uznat, že jsem se bavil. Výborné herecké obsazení, Rose McGowan is smokin´ hot.. Na originální scény s chybějící cívkou a pilkou v nemocnici nezapomenu. Štěk Fergie je taky dobrý. Holt, holky si Rodriguez umí vybrat, to rozhodně. ()

fantomas19

Americký zombie horor režiséra Roberta Rodrigueza z roku 2007 tvorí s filmom "Auto zabijak" projekt "Grindhouse". Záhadný mladík Wray (Freddy Rodríguez) s povesťou problémistu a go-go tanečnica Cherry Darling (Rose McGowan) sa po rokoch stretajú uprostred temnej noci v malom mestečku za záhadných okolností. Miestna nemocnica nestíha brať chorých a infikovaných zvláštnou chorobou, ktorá rýchlo zmení človeka v ohavné stvorenie požierajúce ľudské mäso. Hŕstka nenakazených sa musí brániť za každú cenu. Na čele s bratmi šerifom Hagueom (Michael Biehn) a miestnym barmanom a kuchárom J.T. (Jeff Fahey) sa pokúsia nájsť príčinu vzniku nákazy a zaraziť ju. Klasická zombie likvidácia môže začať. Film je plný humorných a ironických situácií a prekvapení, rýchleho deja a množstva skrytých odkazov na klasické zombie stereotypy v zvláštne odľahčenej atmosfére. ()

baltik

Fandové tohohle typu filmů musí slintat blahem. Jenže za mě to je zas jen "takovej" ten film. Určitě je sakra povedenej a já si ho i svým způsobem užil... Ale i když vám skvěle udělají rybu a vy ryby nejíte tak z ní na větvi nebudete :) 3* ()

Zeldur

Klasická Rodriguezovská řezničina s výbornou minirolí Bruce Willise a béčkovou atmosférou. U tohoto filmu jsem se bavil od začátku do konce. Palec nahoru! ()

dewil21

Asi jsem nepochopila, že brak je taky umění a že spoře oděné děvy - nejlépe bez nohy, kterou efektně nahradí kulometem, cisterna hodně špatně namíchaný filmový krve, pokleslé dialogy a absurdní příběh, můžou zaujmout takovou mírou. Jsem dost natvrdlá na to, abych spatřila nádheru v žumpě a dost arogantní na to, abych se nebála říct, že se mi to fakt nelíbilo... ()

DjangoDoe

Aj keď mám rád béčkové filmy, je jasné, že Rodriguez je strašné hovädo. Natočiť takúto kravinu muselo stáť veľa námahy, ale v rámci "žánru" ide o jedno z najlepších výtvorov. Z hereckej stránky, Willis zbytočný ale nevadil a Tarantino si tiež našiel svoje miesto. Ale aj tak by mal Rodriguez trochu spomaliť, takýmto štýlom to prestáva byť cool. ()

himor

Ja nejak neviem, nebavil som sa...áno efekty alá "střeva lítaj vzduchem" boli super, ale nijak ma to nezobralo. Asi škoda, alebo čo. 55% ()

Don82

"Two against the world, baby." Viděno znovu po letech a pořád je to ta šťavnatá lahůdka, která neztratila nic na zábavnosti a kráse v přímočarosti a upřímnému naservírování toho nejčistšího braku. ()

Clark_Kent

Takový přehlídky a parády v podstatě. Jednu z nejzajímavějších scének, dle mého předvedla Marley Shelton/Dr. Dakota Block se zlomeným zápěstím. ()

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro… (více)

Conan Nezfilmovatelný?

Conan Nezfilmovatelný?

01.07.2007

Třetí návrat svalnatého barbarského šermíře se pořád dokola propírá už dobrých sedm let. Nejdříve se o vzkříšení fantasy hrdiny snažil sám John Milius, režisér uctívaného i zatracovaného Barbara… (více)

Hříšní lidé města temného

Hříšní lidé města temného

09.04.2007

Hororové kombo Grindhouse je připravené na start a Robert Rodriguez se může konečně pustit do dlouho slibovaného Sin City 2. Premiéra byla původně plánovaná už na léto 2006, ale z rychlovky, kterou… (více)

Robert Rodriguez Competition

Robert Rodriguez Competition

12.03.2007

Někteří jedinci se sice ještě nestihli zpamatovat z toho, že v evropských zemích nebude Grind House uveden jako dvoufilm, ale tvůrci jim to chtějí řádně vynahradit - Quentin Tarantino plánuje… (více)