Reklama

Reklama

VOD (1)

Po Tarantinově thrilleru Auto zabiják přichází druhý film z projektu Grindhouse. Manželé Dakota a William pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadá spíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav lidí, jejichž symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry, která přišla o nohu při jednom z útoků. I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Teror. (Palace Pictures)

(více)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (1 034)

Tosim 

všechny recenze uživatele

No, původně mě napadlo, že umět točit takovéto podobné filmy je nepotřebná dovednost č. 96, ale vážně mě to dostalo. Někde je ta ona potřebná nadsázka dávkována úměrně, někdy je přehnaná, proto ty čtyři hvězdičky. I přes občasnou nechutnost jsem se vážně bavil, a to snímky o zombies opravdu nejou moje krevní sk... (chybí díl komentáře) ()

Zeck 

všechny recenze uživatele

Scénář naprosto příšerný, herci přehrávají co to jde, fekální dialogy, nemožné efekty a nekvalitní obraz. Co víc si může člověk přát při sledování tohoto sebepochcávacího hororu, který obsahuje tolik nadsázky, že by se nevešla ani do nekonečných zásobníků hlavních představitelů. Člověk by řekl, že Rodriguez se při psaní scénáře musel zhulovat silnou marihuanou a při samotném režírování zase sjíždět kvalitní extází. Jinak si nedovedu představit, jak někdo střízlivý a normální může vymyslet takovéhle peklo. Při správné náladě se budete smát uplně všemu co vám děj naservíruje. Za vše mluví vystřelení mozku dítěte, minimotorka a výpadek jedny z nejdůležitější části filmu. Snímek je parodie sama na sebe a zároveň je originál, dokonalé dílo v kterém chybí jen mexičan, jehož nasrat, znamená zemřít - MAČETA. ()

Reklama

Mertax 

všechny recenze uživatele

Tohle byl Teror na moji bránici. Když se Bruce zeptal: Where´s the shit? Smála sem se, že to musela slyšet celá Planeta. Sayid z Lost se konečně začíná prosazovat i jinde. Měla sem se spíš podívat na původní verzi, ne na SE- poněvadž se to místy táhlo. Jo a taky doufám, že se po tomle zážitku nebude bát jít ke kožnímu, protože kdo ví, co za sliz se může vyklubovat třeba ze zdánlivě nevinného oparu. A mimochodem- to by člověk neřekl, jak vhod může přijít dětská motorka.. ()

hirnlego 

všechny recenze uživatele

Nemalá jízda! Jednoznačně o dost lepší polovina Grindhousu (MrHlad to vystihl dokonale) - Robert se zas jednou předvedl jako hračička se solidním talentem, o Bruceovi je už dávno známo, že by se pro pobavení lidu klidně roztrhal (guess who killed Bin Laden) a Quentin se odteď dává jen na hraní perverzáků a končí s režírováním i se sexem. Tu bundu sem hledal dva tejdny...dva tejdny... ()

Skejpr 

všechny recenze uživatele

Rodriguez (i Tarantino) dovedou udělat geniální kombinace stylu, nadhledu, krve, šibeničního humoru.. a stylu. A tendle setsakra hustej (v obou významech toho slova) Rodriguezův guláš sem si užil víc, než všechny Transformery, Simpsonovy, Die Hard 4ky, Spider-many a Piráty dohromady. Pro mne osobně společně s Fontánou Film roku!! P.S. Je normální, aby si člověk bral do kina psa? Protože Fuka přitáhnul dva.... ()

Galerie (37)

Zajímavosti (45)

  • Cherry Darling (Rose McGowan) místo protézy dolní končetiny používá americkou útočnou pušku Armalite M16 ráže 5,56 mm s 40 mm granátometem M203. Ve filmu střílí plně automaticky, ale ve skutečnosti tento model pušky střílí jen dávkou po 3 nábojích nebo jednotlivou ranou. (c.tucker)

Související novinky

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro… (více)

Conan Nezfilmovatelný?

Conan Nezfilmovatelný?

01.07.2007

Třetí návrat svalnatého barbarského šermíře se pořád dokola propírá už dobrých sedm let. Nejdříve se o vzkříšení fantasy hrdiny snažil sám John Milius, režisér uctívaného i zatracovaného Barbara… (více)

Hříšní lidé města temného

Hříšní lidé města temného

09.04.2007

Hororové kombo Grindhouse je připravené na start a Robert Rodriguez se může konečně pustit do dlouho slibovaného Sin City 2. Premiéra byla původně plánovaná už na léto 2006, ale z rychlovky, kterou… (více)

Robert Rodriguez Competition

Robert Rodriguez Competition

12.03.2007

Někteří jedinci se sice ještě nestihli zpamatovat z toho, že v evropských zemích nebude Grind House uveden jako dvoufilm, ale tvůrci jim to chtějí řádně vynahradit - Quentin Tarantino plánuje… (více)

Reklama

Reklama