Po Tarantinově thrilleru Auto zabiják přichází druhý film z projektu Grindhouse. Manželé Dakota a William pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadá spíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav lidí, jejichž symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry, která přišla o nohu při jednom z útoků. I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Teror. (Palace Pictures)

Kolssteyn

Komu se tohle nelíbilo, snad by se našel ve filmu "Byl jsem mladistvým intelektuálem." Hudbu, scénář, režii a dozor nad visuálními efekty dělal sám R.Rodriguez; a asi věděl proč. ()

Puol

Rodriguez sa v rámci projektu Grindhouse skutočne vybláznil. Tak uchylne blbé B-čko som vsutku nečakal. Veľká škoda komerčného prepadu tohto snímku. Povzdchnutie: Keby sa pán režisér držal svojho kopyta a natáčal takéto snímky a nie tie detské trapnosti. ()

Rockerman

Zatím asi nejlepší film R.R.!!!Skvěle jsem se bavil. Prostě tento film je tak absurdní a blbý, až je vynikající. Víc k tomu není co dodávat. Roberte, přeháněj dál!!! ()

Raziel_cz

Nejlepší film Roberta Rodrigueze, o tom žádná. Svou Planetou Teror hravě předčil kolegu Quentina, v nápadech, provedení i "příběhu". Je vidět, že tenhle film se prostě nebere vážně. El Wray hláškuje, vraždí mutanty ve velkém stylu vším co má po ruce a puška s granátometem, co má hlavní hrdinka místo nohy, to je prostě boží... Skoro stejně jako nádoba zakonzervovaných genitálií. ()

agassi68

Nebol som svedkom ničoho nového. Filmové filtre evokujúce staré filmy, potoky krvi, hnusné scény s ľudskými orgánmi, či morbídno-vtipné hlášky. Namiesto strieľajúcej gitary noha-samopal.. Nemáte sa s kým stotožniť a prakticky sa stratíte v neprehľadnom množstve rôznych záujmových skupín a hordách zombíkov. A ani Bruce Willis to nevytrhne. Škoda.. ()

Wolvie

Silně zábavná záležitost,ve které Rodriguez uplatnil všechen svůj brakový talent a definitivně měě přesvědčil,že JE lepší než Tarantino.Takhle má vypadat pocta béčkovým filmům,milý Quentine,žádná ukecaná nuda,ale krvavý nářez plný zbraní,hnusu a sexy holek. ()

Olík

Nechci nikomu lézt do pr…., ale musíte být fakt machr, abyste si mohl dovolit to co Robert Rodriguez. Stupidní hlášky, těla roztržená vejpůl, samopal místo amputované nohy, únik před zombíky na minibajku. Pán si chtěl udělat radost vzdáním holdu „béčkům“ u kterých onanoval za dlouhých nočních večerů a celkem slušně se mu to povedlo. ()

Hapretor

Rodriguez se zase sjel po něčem fakt tvrdym a natočil tuhle pakravinu. Nicméně zabaví, ale na víc jak jedno kouknutí ne ne. A místy je to spíš debilně trapný, než s nadsázkou vtipný. "Machete" je v tomto ohledu ještě o trochu horší. ()

Krchy

Mám sice filmy o zombíkách rád, ale zároveň od nich očekávám alespoň trošku konzistentní příběh a v rámci možností reálnou fyziku, což se tady teda neděje. Tak do dvou třetin by to ještě šlo, ale jak nastoupí Tarantino a křehule si nasadí samopal místo protézy, tak to jde do kytek. Spoušť totiž ovládá nejspíš telepaticky a rocket jumpy ať si Rodriguez zkouší v Quakeovi, tam patří a nevypadají debilně. ()

GOREGASM

Spektakulární trash Roberta Rodrigueze a v mnoha ohledech dokonalý gorefest, který se neštítí naprosto ničeho. Toto je čistokrevná zábava pro odborníky, konzumním hovádkům vstup zakázán. Zápletka poctivě šustí papírem a na vyděšeného diváka se valí jeden splatter za druhým. Téměř zvrácená kreativita Rodrigueze jde ruku v ruce se zábavnými výkony jím naverbovaného hereckého komanda, které přesně plní pokyny režiséra a vhodně dávkovaným humorem, odlehčuje mlaskavá jatka. "Pohřebák" Freddy Rodriguez, "Kulometčík" Rose McGowan, "Dr.Gore" Josh Brolin, nebo "PigAsUsual" Quentin Tarantino jsou jen zlomkem toho, co dal šílený Robert dohromady. Jednoznačná odpověď na otázku: Co vznikne, když "pokleslý" žánr uchopí do rukou odborník? Nekompromisní zábava. 100% ()

katzo

Mám taký dojem, že Tarantino s Rodriguezom súťažia, kto natočí väčšiu sračku. A ľudia im to žerú. Nechápem absolútne prečo. Keby bol pod tento film podpísaný bezvýznamný režisér, tak sa hodnotenie pohybuje v rozmedzí 30-40% ()

P.J.2

Totální výplach, u kterého se vypnou mozkové buňky a rozjede se akční nářez, který sází na svou omšelou a suchou atmosféru, která z něj svým fetišistickým způsobem dělá klenot. ()

Romeo5

I když to mělo něco do sebe tak je to asi spíš pro vyznavače kultu krve a násilí..Jsem si jistej že bez krásnejch vnad o které je většina B filmu opřena by neměl tento film ani 50%.....Nedokážu pochopit jak někdo může dát 5 Zelené míli a tomuhle taky :) Asi bych se zastydel :) ()

domirovec

Planet Terror je naprostá úžasná pecka - skvělý gore, hektolitry krve a slizu, skvělí herci hrající skvělé a sympatické postavy, všudypřítomná badass akce a zbraň (později dokonce i zasraný kulomet) místo nohy. Taky bych však chtěl pochválit humor, který je doopravdy vtipnej a hodí se do každé situace. Prostě mimořádně povedená pecička, kterou by měl zhlédnout každý fanoušek Grindhouse série. Takže jo, je to samozřejmě lepší než Tarantinův Auto zabiják. Tohle je super! 5/5 ()

guri

Velmi krvave, velmi pritiahnute za vlasy (samopal namiesto nohy?!?!), velmi svojske (chybajuci kus filmu!)... Ale neskutocne zabavne :-) ()

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro… (více)

Conan Nezfilmovatelný?

Conan Nezfilmovatelný?

01.07.2007

Třetí návrat svalnatého barbarského šermíře se pořád dokola propírá už dobrých sedm let. Nejdříve se o vzkříšení fantasy hrdiny snažil sám John Milius, režisér uctívaného i zatracovaného Barbara… (více)

Hříšní lidé města temného

Hříšní lidé města temného

09.04.2007

Hororové kombo Grindhouse je připravené na start a Robert Rodriguez se může konečně pustit do dlouho slibovaného Sin City 2. Premiéra byla původně plánovaná už na léto 2006, ale z rychlovky, kterou… (více)

Robert Rodriguez Competition

Robert Rodriguez Competition

12.03.2007

Někteří jedinci se sice ještě nestihli zpamatovat z toho, že v evropských zemích nebude Grind House uveden jako dvoufilm, ale tvůrci jim to chtějí řádně vynahradit - Quentin Tarantino plánuje… (více)