Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Diskuze

made1

made1 (hodnocení, recenze)

Pufina. U Jareda to bylo o to zajímavější, že jeho žena hrála dříve Ruby, kdežto Jensen si nabalil tu svoji při natáčení Ten Inch Hero.

hellstruck (hodnocení, recenze)

A Yellow Fever je zrovna jedinej díl,kterej jsem neviděla celej,damn it,musím to dohnat!
Ale jinak souhlas s tím,že je chytrý dávat ty oddechový díly :)

pufina

pufina (hodnocení, recenze)

hellstruck: Možná si Jensen o moc víc chrání své soukromí, anebo si hodili korunou a padlo to na Jareda :-))
Kdyby oddechové díly (obzvlášt takhle uprostřed sérií) nebyly, tak by se člověk z toho za chvíli zcvokl a pořád by přemýšlel nad tím, co se děje, spojoval si souvislosti a už by se mu tvořily teorie v hlavě, takhle malá vsuvka na oddech je ideální, člověk se zasměje a můžeme se rozjet zase dál :-))
Díl byl dost vtipný, ale třeba já považuju za jeden z nejvtipnějších Yellow Fever :-)) ..Deanova horečka a ten strach, to bylo unikátní i ten závěrečný song :D

XFaceik

XFaceik (hodnocení, recenze)

hellstruck: tak já zase mnohem raději čekám dýly, kde nejde o hlavní děj.
nejlepší jsou prostřední díly série :) tam je duchůůůůů

cjmafia

cjmafia (hodnocení, recenze)

Jj díl to byl fakt skvělěj. Možná jeden z nejvtipnějších v Supernaturalu. A k tomu ději to vypadá, že se posuneme v příštím dílu.

hellstruck (hodnocení, recenze)

sice to děj nikam neposunulo,ale mě to vůbec nevadilo,naopak..a taky by mě zajímalo,jestli má Jared takovej palác a proč tam neukázali nic moc z Jensenova života,až na vtipnou ukázku z Tak jde čas :D jinak dvojdíl by byl super,no uvidíme..
Navíc je jasný,že se všechny díly nemůžou zabývat tím "hlavním"dějem,vzpomeňte si na předchozí série,tam to bylo zrovna tak :)

F_R_E_E (hodnocení, recenze)

To si delaj pr*el s tou pauzou, ne??!!:-( Jinak dil byl skvelej, myslim ze patril mezi ty lepsi..

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Co vám vadí na tom, když je jeden díl oddychovej??? Ve čtvrtý sérii to byly ty nejlepší díly... Já se koukám na Supernatural už jenom jednou za čas, protože seriály na pokračování nezvládám... Tohle je lepší než se celých dvacet čtyři dílů zabývat pořád jenom jednou jedinou věcí...

pufina

pufina (hodnocení, recenze)

Pauza? Proč, sakra? :-/ ..jo a dostalo se ke mně, že poslední díl by měl být - to se podržte - rovnou dvojdíl! Nevím, jak moc je informace potvrzená, ale doufám (!) že to bude pravda :-)
Nový díl byl dobrý, vtipný, sice to neposunulo děj někam dál (kromě toho, že Cass má to, co chtěl), ale ten oddech to trošku chtělo, bylo toho naráz předtím strašně moc..
hellstruck: Souhlasím, z toho Mishy udělali fakt blbce - a ten svetříček tomu ještě dodával - a jak furt twitteroval a nebo jak pak křičel, to mi přišlo strašně vtipné :D ..a docela by mě zajímalo, jestli ten palác byl fakt Jareda :D ..ten kovbojskej obraz v pracovně byl perfektní :D:D

Pilda17 (hodnocení, recenze)

hellstruck: Byla to sranda, ale byl obyčejný, už by chtělo aby se to trošku hnulo dopředu.. :)

Pilda17: to rozhodně:(
A jinak ..poslední díl byl perfektní!!Skoro jsem brečela smíchy,z Mishy udělali parádního blbce a Genevieve neuměla hrát ani samu sebe,jestli to teda nebylo záměrně,každopádně když brečela nad Mishovou smrtí,to byl vážně fail!:D
Ale jinak fakt supr,náramně jsem se bavila..

Pilda17 (hodnocení, recenze)

hellstruck: Cože to jako fakt? Asi to protahují, aby stihli natočit 7.sérii a rovnou to na to napojit, jinak nevím proč to dělají..

made1

made1 (hodnocení, recenze)

Jen Dean řekl, že budou muset hrát a další minutu jsem to musela stopnout, jak jsem se smála. Obvykle takové díly moc nemusím, ale tentokrát to byla bomba.

drake31

drake31 (hodnocení, recenze)

Podobne ladené diely milujem na celom Supernatural najviac. Proste pecka diel, pre mňa jeden z najlepších vôbec ...

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Tak mě se 6x15 líbil mnohen víc než předchozí sice to neposunulo děj ale bylo to dokonale vtipné a zábavné aspoň pro mě.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

6x15 bohužel jen průměrný díl a neposouvá sérii nikam. Blíží se konec série, ale zatím se to ke konci neblíží..

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Díly kdy se nevěnujou tomu hlavnímu příběhu, ty jsou vždycky nejlepší...

F_R_E_E (hodnocení, recenze)

hellstruck: jojo, ta matka bude urcite zajimava.. jsem zvedavej, co to bude.. jen doufam, ze se to dozvime jeste v tyhle rade..:)

hellstruck (hodnocení, recenze)

Fajn díl,zrovna když jsem si říkala,že už se dlouho neobjevil nějaký duch:)Jen bych chtěla,aby se už kluci začali věnovat té Matce všeho :]

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Tak nový díl nebyl špatný, ale že by byl jeden z těch lepších to asi ne.. Takový volně proplouvající díl, u kterého se téměř nic nového nestane...

F_R_E_E (hodnocení, recenze)

hellstruck: diky za info..;-) a souhlasim, jen at se serial pomalu a hezky vyviji.. at mame na co koukat..:-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

hellstruck: Přesně tak.. A teď jsem nejvíc zvědavý na tu ,,matku všeho".

hellstruck (hodnocení, recenze)

to teda nevím,co bych dělala kdyby Supernatural skončili 3.sérií..ve čtvrtý jsem ráda za Casse,v páté za Lucifera a šestá je zase skvělá díky Smrti a spoustě dalších věcí..myslím,že jsme nemohli čekat,že SN zůstane ve stejných kolejích,to by podle mě zase byly stížnosti,jak je to furt to samý ... seriál se holt vyvíjí a posouvá,to je jasný.

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu