Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Diskuze

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

fantasmic: Tak na druhou stranu se není co divit. První tři série měly tu výhodu, že to bylo daleko rozmanitější. Hlavně v tom, že nějaká hlavní dějová linie byla skoro pořád upozaděná. Pro mě osobně je největší kámen úrazu současných seriálů právě to, že se točí jedna série o jedné věci... Proto jsem nedokoukal ani první sérii Dextera, protože přes všechny klady tam celou sérii šlo o chycení jenoho chlápka. Proto jsem na Supernatural přestal koukat. Ještě čtvrtá série byla výborná v tom, že tam byly některé naprosto geniální epizody (Yellow Fever, Monster Movie), ale už i tady byl problém že šlo v první řadě o apokalypsu. V páté a šesté sérii je to vlastně stejné, ale už je to trošku otravný... Sice jak Jensen Ackles, tak Jared Padalecki (ale platí to i pro ostatní) se snaží seč můžou a pořád dodávají seriálu patřičnou dávku chlapáckosti a taky výborného humoru, ale je fakt, že už je to zbytečně dlouhý... Buďto se měli vrátit do starých kolejí a nebo skončit... Ale vzhledem k tomu, že chtějí dělat ještě dvě další série, tak se obávám aby ten seriál nakonec neprovázela trošku pachuť nastavované kaše... Ale mám ten seriál v oblíbených, protože první tři série a většina čtvrté, to bylo fakt úžasný...

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

njn tak seriálová sezóna opět pomalu končí budeš to muset nějak vydržet

cjmafia

cjmafia (hodnocení, recenze)

Spoiler:Matka se nám tam teda moc dlouho neohřála. Čekal jsem jí jako trochu větší záporačku. Potenciál tam byl. Škoda. No podle spoileru na poslední dvě epizody to bude zajímavé. Plusy Návrat Crowleho, Dark Castiel :)

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

SPOILER: tak nový díl hodně zajímavý MATKA dostala na prdel a taky se poodhalilo Cassovo tajemství, díky nemuž bude finále asi hodně nabité.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

hellstruck: To určitě.. Mě hodně bavila i 5.série, ale pro mě je tato mimo .. Už to není Supernatural.. Začátek byl perfektní to ano, ale posledních 5 dílů si nepamatuju, poněvadž po zhlédnutí už nevím co tam bylo, jak mě to nebavilo. Snad se to zvedne, protože už se blíží konec série a nebylo by dobré pokračovat takto..

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

Pilda17: To je pravda,víc dílů s atmosférou první-druhé série by to chtělo.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

To je dobře, že bude 7.série, ale už ať se ty díly věnují tomu co vždy a ne komedie.. :) Na to nejsem zvyklý a u Supernatural si ani nezvyknu... :)

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Pilda17: tak já jsem zarytý fanoušek takže jim odpustím hodně věcí se uvidí jaké bude finále počítám s tím že jako vždycky VELKOLEPÉ.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: Samozřejmě se to posunuje, ale rád bych navázal na hororovější atmosféru nebo aspoň trošku thriller, protože poslední díly jsou hodně komediální a to mi dost vadí. Samozřejmě nechci aby seriál skončil, ale přál bych si, aby se posunul do hororových kolejí a snad se to stane, až se objeví "matka" všeho a rozpoutá se zase pořádný peklo.. made1: Taky chci aby se to zlomilo, ale poslední 2 díly mi přišli až přehnané. Neříkám, že jsem se nezasmál, ale bohužel to od Supernatural neočekávám. Když budu chtít komedii, tak si pustím Teorii Velkého třesku nebo Californication.. :)))

made1

made1 (hodnocení, recenze)

Pilda17: Tak musím souhlasit. Konečně jsem se těšila, že se to zlomí a zůstane u normálu, ale zase jenom srandičky. Upřímně se přiznám, nedokoukala jsem.

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Pilda17: tak hororová byla hlavně 1. a 2. série pak už z toho trochu sešlo a tak mě se líbí ty narážky na ostatní seriály, filmy a příběh se taky hodně dobře posunuje já jsem spokojený a nechci aby seriál skončil.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: Já nevím mě ty poslední díly, moc nezaujaly.. :) Už mi to přijde spíše jako komedie.. :)

fantasmic

fantasmic (hodnocení, recenze)

ja som sa bavil dobre :) Marshall Eastwood a Walker Texas Ranger :D len to poslanie balíčka bolo trocha pritiahnuté za vlasy :D... ale v medziach "seriálovej reality" to bolo strávitelné :)

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

pufina: tak jestli nemyslela to s tím TITANICEM

Pilda17: právě naopak každý díl je zajímavější

Lovci duchů se dočkají prequelu