Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Diskuze

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Pilda17: jj jasne já to určitě nevydržím a kouknu na to bez titulek jako vždycky a pak večer s titulky

Pilda17 (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: Já už to mám, ale titulky budou až k večeru, tak se podívám na večer! :) Těším se...

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

Pilda17: teším sa rovnako,bodaj by som dnes zaspal a zobudil sa až v dobe ked´ to bude k dostaniu

Pilda17 (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: díky chlape.. :) Tak to už teď se těším už jen 6 dní, kuwa!!! :D Ještě, že jsem si to přečetl, až dneska.. :)

ten dil s Paris Hilton byl dobrý do doby než tam byla právě Paris

OlieM

OlieM (hodnocení, recenze)

Viděl jsem první dva díly plus občas něco v televizi. Neříkám, že je ten seriál špatný, nebo tak něco, jen že mě zatím nepohltil, přišlo mi to takové težkopádné, příliš vážné, příběh se vlekl a obě hlavní role mi byly celkem nesympatické..Mno, ale tak třeba tomu ještě přijdu na chuť =)

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

OlieM: tak já osobně na žádné lepší nenarazil pro mě naprosto bez konkureční

OlieM

OlieM (hodnocení, recenze)

Podobné typy seriálu mě zajímají, ale tohle mě zatím nějak nepohltilo...

Alpha-17 (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: ...jo jo, zasraný komouši. Tedy myšleno hlavně v 50. létech. Piloty  WW2 jsem oplákaval dlouho, a když přijde na tohle téma, naseru se do ruda (a to nejsou sympatie)!

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Alpha-17: tak za komunistů to tady měli fanoušci všechno těžké od hudby, knih (takový Pán Prstenů se tu nedostal z důvodu že ve Středozemi byl Mordor na východě=zlo tehdejší SSSR a západ=dobro USA a další), po dlouhé vlasy

Alpha-17 (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: No takhle asi reaguje každý fanoušek, ať je to fanda čehokoliv. A u nás to SW díky komančům měly hodně těžké! Ale když se to stane, rve mi to uši a mám chuť vyletět z kůže!!! ...Palpatino... brrrr!

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Alpha-17: proto není nad originál, ale takové ty překlepy v dabingu mě osobně moc netrápí spíš mě pobaví jak to můžou takhle zvorat

Alpha-17 (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: No moc mi nevadí, že jsem pozadu, stahovat se mi to nechce, naopak si tím zpříjmemňuji páteční večery. Dabing mi nevadí a čekání na další díl taky ne. A jak už jsem psal, je to jeden z mála seriálů, kde se občas i bojím/leknu.
Co mě ale jako fanouška SW dokáže hodně nasr..štvat je "senátor Palpatino" (zaznělo to tuším v předminulém dílu) a podobné nekorekce vycházející buď z absotutní demence překladatelů, nebo naopak jejich škodolibosti vůčí nám, skalním SW fans! Dodnes mi zvoní v uších "princezna Laila" z Prátel, to bylo děsný!

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Supernatural animation sice nesledujem ale je to v prvom rade projekt urceny fanusikom hraneho serialu a tym co maju radi klasicke anime. O jeho kvalitach sa hadat nemienim, kedze ho sam nesledujem ale aj vzhladom k tomu co o tom seriali viem, tvrdit ze s hranym nema takmer nic spolocne je dost odvazne tvrdenie kedze je to v zasade animovane prerozpravanie pribehu s mensimi odlisnostami. A az take zle kritiky to nema.

-Dawe-

-Dawe- (hodnocení, recenze)

taky se koukam v cz dabingu a dabing mi příde docela dobrej :-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

LEGACY: Originál je lepší, na něj prostě nic nemá.. :) To je jako předabovaný český film, také nebude mít už své kvality.. :) AkrObatiX: Jojo dal jsem odpad, spíš mi to přijde jako přivydělání na dobré jméno, ale se supernatural to nemá nic společného. Jako fanoušek Supernatural odsuzuju takové zvrhlosti a aby se někdo přiživoval na dobré jméno a hlavně to s tím nemá nic moc společného kromě názvu.. :)

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Pilda17: taky jsem viděl první 2 s dabingem ale mám je taky v originále a teď jsem se díval na nějaký díl z 5. série na COOLU a bylo to taky celkem v pohodě a jo dobře sis to upravil ten profil a taky jsem se díval že si dal tomu SUPERNATURAL ANIMATION odpad! tak mě to odradilo od stahování.

LEGACY (hodnocení, recenze)

Pilda17: Jako nějaký filmy nebo seriály si taky pustím s titulky, ale více jich je opravdu s dabingem. Ale s titulky je to asi lepší.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

LEGACY: Tak to bych teď asi nebyl tam kde jsem s hodnocenými filmy.. :) Hrozně by mě to omezilo, kdybych měl počítat kolik jsem filmů viděl s titulky a v cz ještě ani nejsou.. :) Jediný problém by byl to čekání.. :)

LEGACY (hodnocení, recenze)

Pilda17: Já jsem dost špatný čtenář a ty titulky jsou strašně rychlý. Takže sleduji spíš dabing :))

Pilda17 (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: Já si na ně s dabingem zvyknul u prvních 2 sérií, ale potom nebyli díly v cz, tak jsem přešel na EN a už bych v cz nemohl koukat už jen kvůli tak dlouhému čekání.. Teď jsem si hodil na profil konečně Supernatural, hraju si s profilem skoro 3 dny už.. :D

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu