Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Diskuze

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

chaoss.ca: Já pevně doufám, že nezemře. Oblíbil jsem si ho, teď když je Cass pryč zbyl jen Dean a Sam..

chaoss.ca

chaoss.ca (hodnocení, recenze)

Výbornej díl! Deanovo nacpávání se nikdy nezklame :D
SPOILER: Sem zvědavá na Bobbyho. Na jednu stranu si říkám, že ho přece nenechají umřít, když už nám vzali Casse, ale nadruhou stranu, proč ho nezabít?

LEGACY

LEGACY (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: právě bral bych je spíše s dabingem nebo titulky, jinak vůbec jináč dik

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

LEGACY: tak pokud vím tak v originále jsou dávno ale s CZ dabingem nevím a pochybuju že vyjdou není to tak známé u nás

Luckyboy

Luckyboy (hodnocení, recenze)

fantasmic: U Boha (Cassa) nestraš :).

Co se týče kvality... Tohle není seriál, který by byl vystavěný striktně na příběhu - jako např. Dexter, Boardwalk, The Wire a něteré další. Je spíš epizodní, i když má nějakou nosnou příběhovou linii. A mne ta epizodnost vyhovuje. Tu a tam jsou díly vážné, tu a tam laděné do humory, čast až do sebeparodie. Supernatural sice nebude nikdy nějaký skvost, ale je to originální seriál, u kterého se bavím. A to stačí :)

fantasmic (hodnocení, recenze)

pufina: ked sa teraz tak nad tým zamýšlam, tak si hovorím, že to malo skončiť piatou sériou - Sam zostane s Luciferom uveznený v pekle a Dean odíde do dôchodku -takto by to bol jeden z najlepšie ukončených seriálov... ale chápem tvorcov, prachy sú prachy a ani ja sám by som neprestal točiť pokial by bola dobrá sledovanosť. Na druhú stranu nehovorím, že 6. séria stála za nič. Bolo tam viacero výborných (aj veľmi zábavných) častí a dúfam, že 7. sa jej aspoň kvalitatívne vyrovná. Stále si rád pozriem nové časti :) Asi jediné, čo by ma odradilo od sledovania by bolo ak by Dean začal počúvať techno a so Sama by sa stal budhista :D :D

pufina (hodnocení, recenze)

fantasmic: mám podobné představy, furt čekám na Leviathany a jak se děj kolem nich pěkně rozjede, ale pořád tam víc nejsou, tak si ještě musíme počkat a kdyby ten příběh kolem Leviathanů nebyl nijak "na úrovni", tak mi nebude vadit, když seriál touhle sérií skončí..

fantasmic (hodnocení, recenze)

pufina: presne... tá kvalita naozaj veľmi kolísa. Ja sa spolieham na to, že príbeh okolo Leviathanov sa ešte poriadne rozbehne a nakoniec sa k tomu pridá aj jeden stratený anjel...

pufina (hodnocení, recenze)

Nový díl nebyl tak špatný, ale čekala jsem asi něco lepšího - podle ukázek. Na mě to teď působí tak, že kvalita hrozně kolísá, občas příjde díl nebo momenty, kdy člověk jen zírá, jak je to skvělý a jindy zase úplně naopak.. Tak se uvidí dál, co bude dál..
chaoss.ca: těch kotlet jsem si všimla už na začátku série a hned jsem si řekla to samé :-D
A úvodní znělka, jak tu řekl již fantasmic - byla parádní :-)

chaoss.ca

chaoss.ca (hodnocení, recenze)

Úvodní titulky paráda, Deanovi ksichty paráda, ale proč dovolí Jaredovi nosit ty otřesný kotlety???? Nechápu! :D Jinak díl nic moc spešl, ale ani neurazí.

frajerka

frajerka (hodnocení, recenze)

Super serial.Toto je hororovy serial nie ako Walking the,dead čo sa hra na horror ale pritom je to čistá drama a stále sa to zhoršuje !!!!!

fantasmic (hodnocení, recenze)

hmm... čo napísať k najnovšej epizóde... aspoň som sa zasmial pri úvodnej "znelke"

LEGACY

LEGACY (hodnocení, recenze)

já jsem teprve u páté řady a jsem jako s ostatními zatim spokojen. Ted´tam byla i má oblíbená postava Šibala/Gabriela

pufina (hodnocení, recenze)

SPOILER k 7x07 - Dobrý díl to byl, čekala jsem, že to bude trošku zamotanější, když už to bylo takový "duchařský městečko", ale staré dobré lovení duchů super :-) ..a zase Levithani nikde, já se na ně furt těšim a sotva se objeví, tak už zase nejsou na scéně :-D a Crowley taky nic, tak snad příště :-) ..jinak už se těším, až zase budou jezdit s Impalou..

pufina (hodnocení, recenze)

Beckett51: Jo, týden od vysílání, ale než to budou vysílat u nás  nebo na Slovensku, tak to si počkáš..

Jo a souhlasím s Vámi, dobrý díl, povedlo se jim to! :-) a konečně.. !! SPOILER !! Crowley na scéně!

Pilda17: až se koukneš na včerejší díl tak už předchozí dva nebudou tak dobré

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Tak že po dvouch dobrých dílech ještě lepší díl mi chcete říct? Tak to se dneska musím podívat.. :D

fantasmic (hodnocení, recenze)

Veľmi dobrý diel... a potešilo ma, že sa mihol v tejto časti aj "plukovník Saul Tigh" :)
 !SPOILER! zdá sa, že čoskoro bude musieť Crowley obnoviť spojenectvo so Samom a Deanom...

Jennifer67

Jennifer67 (hodnocení, recenze)

Přesně jak píšete, po 2 horších dílech konečně zlepšení. Tenhle díl jsem si fakt užila. !SPOILER! a kdo by řekl že Leviathany rozpustí (spálí) Mr. Propper :D

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Tak po dvou průměrných epizodách přišla parádní a těším se až na to kouknu ještě s titulky

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu