Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Diskuze

Jennifer67 (hodnocení, recenze)

fantasmic: Jo to já taky :D...jo a jak tam Sammy stál u té lampy a sledoval Deana tak ta lampa přece problikla a zhasla...myslíte že to byl jen Sam??...nebo to byla náhoda??...

fantasmic (hodnocení, recenze)

Ked Dean pustil pesnicku od DEF LEPPARD - Rock Of Ages pred súbojom Michaela a Lucifera tak som sa nemohol prestať smiať :D

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Ako pripadne ukoncenie serialu silne nedostacujuce finale. A to ako scenaristi vymakli v zaverecnych minutach mi prislo vylozene ako z ineho serialu.

cjmafia

cjmafia (hodnocení, recenze)

Tak já osbně jsem teda čekal epičtější finále. Bohužel, ale se to dalo trošku čekat, že to zůstane otevřený poté co se oznámila 6.řada. Tvůrce seriálu měl vymyšlený příběh jen pri 5. řad a kdyby neměla být 6. řada ten konec by byl úplně jiný. Jde vidět, že poslední díly jsou změneni, jak by to bylo, kdyby tohle byl posední díl o tom už můžem jen polemizovat. Každopádně seriál budu sledovat dál a těším se na další sérii, která bude mít prý nový příběh, má to být restart seirálu, tak uvidíme.

PierrevanH

PierrevanH (hodnocení, recenze)

bacha možný spoiler - takže dvě věci mně vrtaj hlavou, ten prorok je bůh??? (what the fuck :)) a druhá, jak se dostal Sam tak rychle z klece? (what the fuck :))

Mekgrůdr

Mekgrůdr (hodnocení, recenze)

Nepřijde vám, že tomu chyběla pořádná gradace? Na to že šli proti luciferovi, tak to bylo takový: "Jo, tak jdem."

obitus

obitus (hodnocení, recenze)

ne, samozrejme to bylo super, ale to nasilny nastaveni na dalsi serii trosku zamrzelo.... a nasleduje spoiler.....treba takovej Boby mohl zarvat i cass, i kdyz jsou to super postavy

made1 (hodnocení, recenze)

Divné, opravdu hodně divné. Potěšila mě snad jenom úvodní písnička a Cass.

UN

UN (hodnocení, recenze)

myslim ze to co sa stalo po skoku do diery bolo uz pridane pre dalsie serie... povodne mala byt tato seria posledna skoda koniec by bol fakt super

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

tak jako to mě to nevadí je to jeden z mých nejoblíbenějších seriálu takže sem rád že bude pokračovat!!!!

obitus

obitus (hodnocení, recenze)

imho teda tvůrci vyměkli, to co se stalo po skoku do díry mne zklamalo

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

parádní zakončení páté série úplně mě to dostalo škoda že nejde dát víc jak 5*:-D

fantasmic (hodnocení, recenze)

musím povedať, že som zo záverom piatej série veľmi spokojný...už sa teším na šiestu

Mekgrůdr

Mekgrůdr (hodnocení, recenze)

Mě se celá dějová linka líbí a je fakt, že to do sebe teď všechno konečně zapadá. Ale na druhou stranu, kdyby vynechali tvůrci některý stupidní epizody a věnovali se od začátku jen hlavnímu příběhu a občas tam jen šikovně vložili nějakou "mrchu", tak by supernatural byl víc než na pět.

berka496

berka496 (hodnocení, recenze)

OD 14.5.2010 STARTUJE NA PRIMA COOL ČTVRTÁ ŘADA SUPERNATURAL A PAK KAŽDÝ PÁTEK VE 22:10. Samořejmě příští týden nás čeká poslední závěrečný díl třetí řady.

Sawyer815

Sawyer815 (hodnocení, recenze)

Také si myslím,že nenávaznost dílů by seriálu vystačila maximálně na dvě řady.Takhle Supernatural dostává celistvý tvar a já jsem za rozsáhlejší dějové linie u seriálů jedině radši.

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

1. série byla podle mě jen rozjezd muselo to někam dospět a myslím si že 5. série je naprosto dokonalá!!! a vždycky se nemůžu dočkat na pátek!!!

Xyron

Xyron (hodnocení, recenze)

Skvělý mysteriózní seriál první série byla naprostá bomba , ty další už šly z kvalitou dolů . Páté sérii už 5* nedal. Doufám že šestá série bude lepší . Scénárista to moc dobře nevymyslel když nechal Sama a Deana nahánět Lucifera , te´d mu nezbývá nic jiného než tuto honbu neustále prodlužovat a prodlužovat. První série byla dobrá v tom že díly na sebe nenavazovali , jeden díl - jedna potvora.

tremors

tremors (hodnocení, recenze)

Pro mě nejlepší hororový seriál, co kdy byl natočen. Vývoj je super, ale začínám pochybovat, jestli rozuzlení bude tak super, jako zbytek seriálu. Nevím, co by překvapivýho mohli ještě tvůrci vymyslet. Ale věřím jim.

fantasmic (hodnocení, recenze)

Pridám sa k vám do diskusie...prvú sériu som sledoval iba sporadicky...druhá ma už zaujala trocha viac, hlavne ten záver, no a od tretej série sa z tohto stal jeden z mojich najobľúbenejších seriálov vôbec...dosť ma prekvapilo ako tvorcovia pritlačili na pílu, nečakal som, že tu pôjde o apokalypsu...zatial môžem povedať, že tento seriál zreje ako dobré víno...som zvedavý ako sa bude ďalej vyvíjať piata séria....

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Podle mě se právě až v těch posledních dvou sériích scénáristé pořádně odvázali. Díky tomu vzniklo několik dílů, které klidně označím za to nejlepší, co nekomediální seriál může nabídnout (Monster movie, Yellow fever a mnoho dalších, jejichž názvy si bohužel nepamatuju)... Je fakt, že scénář dost krutě přitvrdil (to jak brutálně Deana na konci třetí série rozpáral ten Hellhound, to jsem fakt nežral), ale zároveň ani v první ani ve druhé sérii nebylo tak obrovské množství velice příjemného humoru....

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

a kdo může být větší démon než než samotný Satan? ale chápu že se to někomu nemusí líbit protože je to naprosto něco jiného než první 2 série, ale pro mě je to naprosto perfektní jak se příběh vyvíjí a Deanovi hlášky jsou prostě úžasné!!!

Jennifer67 (hodnocení, recenze)

Já myslím že ten děj je právě super. Je to uplně geniálně udělaný. A myslím že superdémon by tam neseděl. Ale ta to je věc názoru :-)

made1 (hodnocení, recenze)

S tím souhlasím, ale proč zrovna Satan a Michael? Kdyby to byl nějaký nový superdémon, takový super žlutooký na entou, ale takhle? Dean každý druhý díl uroní slzu, protože byl v pekle ne až tak hodný a Sam se motá z jedné strany na druhou. Docela bych brala rychlý konec a novou sérii začít jak končila první. Tohle "nebe peklo ráj" mi prostě sedí o něco míň než ta duchařina z počátku. Castiel je ale hodně dobrý, toho poslalo "samo nebe".

Jennifer67 (hodnocení, recenze)

AkrObatiX já s tebou naprosto souhlasím děj se prostě vyvíjí a úplně dokonale všechno na sebe navazuje. A jako myslím že se už od konce první serie se dalo čekat že to nebude jen o "pobíhání za duchy " doufám že víte jak to myslím.

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Nemohu souhlasit vývoj tohoto seriálu je naprosto geniální a 4 a 5 série jsou naprosto dokonalé nádherný přechod od "duchů" až k apokalypse prostě nádhera

made1 (hodnocení, recenze)

Obávám se, že musím souhlasit. Bohužel se vydali cestou, ze které nelze sejít. Jsem moc zvědavá, jak tohle dopadne. Kéž by se mohli vrátit k původnímu stylu.

3Jessic@

3Jessic@ (hodnocení, recenze)

Tak asi len tolko, bol to vyborny serial az na posledne dve serie, serial sa uplne zvrhol, uz tam vobec nejde o duchov, o lovcoch duchov, ide tam len o Lucifera ci anjelov.... podla mna sa seerial velmi zvrhol. Kto so mnou nesuhlasi, nech to kludne napiise....:))

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu