Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Diskuze

Jennifer67 (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: tak když tak na facebooku Supernatural fans from CZ/SK,a spoilery většinou supernatural.sff.cz :)

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Jennifer67: tak já doufám že jí tam nechají a na jaká stránky se díváš??

Jennifer67 (hodnocení, recenze)

ale nevím nevím jak to bude s tou Impalou protože na fotkách z natáčení 6 série byla....

Snowball

Snowball (hodnocení, recenze)

Velmo dobre...posledny diel piatej serie....ach tak spokojny som mohol byt.. ani dalsiu by nemuseli uz tocit...plna spokojnost z dobreho ukoncenia..ale poslednymi piatimi sekundami to proste museli pokazit:( ...nevadii zazitok to ale stale nepokazi a davam tomu pet stars

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

tak jestli vyškrtli Impalu tak to to je pěkně na kokot:-D:-D uvidíme v září

Jennifer67 (hodnocení, recenze)

zdravím :) dnes jsem si přečetla Spoilery z Comic-conu a musím je sem hodit SPOILERY:V 6. řadě se děj posune o rok dopředu,Sam netuší, proč se vrátil zpět,ensen řekl, že Dean už nejezdí Impalou. pracuje s dodávkou,Sam se vrátí k lovení ihned po svém návratu, aniž by nějak kontaktoval Deana. Dohromady je svede náhoda,a nakonec...jestli byl Chuck Bůh už se nikdy nedovíme

pufina (hodnocení, recenze)

SPOILER Kromě toho (jak řekla Jennifer67 a cjmafia) se prý má 6. řada hodně zabývat hlouběji bratským vztahem mezi Sama a Deanem, takže zřejmě pokud na začátku bude Apokalypsa, tak asi bude v pozadí nebo se s tím brzo nějak vyrovnají - nebo bude ignorace že nastává konec světa :-D -- Ale znáte to, hodně se toho poví, ale pořád jen teorie, už aby bylo září! :-)

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

tak to bylo super kdyby byly i 7. a 8. série ale tak doufám že to tam nějak vysvětlí že co se stalo a ne že začne rovnou ten nový děj!! ale už se nemůžu dočkat!!

Jennifer67 (hodnocení, recenze)

cjmafia: jo no máš pravdu SPOILER Děj 6. řady se bude již od začátku zabývat úplně novým příběhem a novou mytologií. A Jensen si myslí že by mohlo jít o jistý restart seriálu proto prý podle něj scénáristé promýšlejí i eventuelní děj 7. a 8. řady.

cjmafia

cjmafia (hodnocení, recenze)

Obsahuje SPOILERY: Koukám, že se tady rozběhla docela dlouhá diskuze, tak se taky zapojím. S tím Luciferem vás trochu zklamu mám dojem, že už se v seriálu moc dlouho neohřeje a je možné, že ho vůbec neuvidíme. 6. série už se apokalypsou zabývat nemá, ale má to být návrat k začátkům. Prostě co díl nějaký ten duch, legenda prostě jak sme na to byli zvykli v těch prvních dvou sérií. Z toho co jsem ještě vyčetl by měl být v nebi chaos. No uvidíme každopádně s moc těším.

Jennifer67 (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: jo vlastně tak to říkal :D:D..no každopádně jsem zvědavá jak to bude dál..:) a hlavně jak to bude s Luciferem :)

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

jj přesně tak to říkal že v Boží přítomnosti se rozzáří ale tak už je to jedno protože on ho stejně zahodil do koše:-D a tak bude to myslím hodně zajímavé jako ostatně celý seriál

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Pufina: Já jsem taky hrozně moc zvědavej..:) Nechám se překvapit..:) Jennifer67: Jj vím jaký amulet myslíš.. Zatím to tam nebylo popsaný a uvidí se.. Já to čekal, že to něco znamená, ale určitě se to vysvětlí, protože jinak by byl naprosto zbytečný....:) Jsem dost zvědavej.. Podle mě by i mohl najít boha a ten by mu mohl poradit jak nadobro zničit Lucifera.. :) Ano bylo by tgo hodně drastické a jak říkám je to jen moje teorie, ale seriál by dostal úplně jiný náboj..:)  Fantasmic: No nwm podle mě se něco stalo v pekle co si zatím nedokážeme vysvětlit a proto se dostal ven..:) Ale nwm jen teorie..

Jennifer67 (hodnocení, recenze)

Jojooo 66 dní :))...teď si nemůžu uvědomit jak to tam přesně bylo Cass si vzal od Deana ten amulet a jak to řekl že ho ten amulet najde nebo že jak bude nějak v kontaktu s bohem tak že se to rozsvítí??víte co myslím ne?? :D

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

tak jsem zvědav kdo z Vás to trefil:-D a tak jako já jen doufám že Chuck není Bůh protože to by s tím amuletem pěkně nedomysleli (jedině že by nefungoval)!! a na ten zbytek se nechám překvapil ale zatím tvůrci nezklamali takže to bude určitě pořádný nářez!!! PS: ještě 66 dní

fantasmic

fantasmic (hodnocení, recenze)

SPOILER: no neviem, neviem...nezdá sa mi, že by sa Lucifer len tak dostal z tej diery, kedze v minulosti tam bol zavrety niekolko tisicroci...a ked sa skutocne odtial dostal tak je dost pravdepodobne ze aj Michaelovi sa to podarilo...

pufina (hodnocení, recenze)

Jennifer67: SPOILER Vrátí se jako duchové? To jsem na to zvědavá. Já teda akorát vím, že se vrátí Winchestrův děda (nemůžu si vzpomenout na jméno), ale určitě víš koho myslím, takže to bylo pro mě překvápko - větší bude, až se tam ukáže :-) a na Smrt jsem zvědavá..

Jennifer67 (hodnocení, recenze)

jo přesně ja na TV moc nekoukám a tím mě pěkně naštvali...jo ale tenhle SPOILER mě moc potěšil - Hovoří se také o návratu archanděla Gabriela (Trickstera), Smrti a Ellen a Jo (jejich duchů).

pufina (hodnocení, recenze)

Jennifer67: Ten Deanův "amulet" (býčí hlava to je či co), tak jsem to zkoumala v dřívějších dílech, a těmi chvílemi co byl sotva vidět tak nic, ale jinak skoro neni vidět, ale příjde mi to divné. A souhlasím s Tebou, Chuck kdyby nebyl Bůh, tak by takhle nemohl zmizet a i ten "zahradník z té rajské zahrady v nebi" tak řekl, že Bůh je na Zemi, tudíž to bude on. Nikdy tam nikdo nezmizel takovýmhle způsobem. Přesunuli to na páteční večery? ááá, já na TV moc nekoukám, takže jedině stahuju, tak to si počkám do neděle až :-(

Jennifer67 (hodnocení, recenze)

souhlasím s váma :) ale myslím že kdyby Lucifer zavraždil Bena a Lisu tak to by bylo fakt hodně drastické, myslím že tak daleko to nedojde no uvidíme :)) a na jedné diskuzi jsem četla názor fanouška že Chuck nemůže být bůh páč se nerozzářila ta Deanova serepatička ale to je podle mě blbost...prostě Chuck je bůh na 100% jak jinak by mohl takhle zmizet...no a taky mě štve že SPN přesunuli na páteční večery :( dřít to bylo ve čtvrtek takže v pátek už jsem se koukaly a teď musíme čekat až do soboty :((

pufina (hodnocení, recenze)

Pilda17: Na zápletku jsem hodně zvědavá, zatím nemám nějakou konkrétní teorii, takže se nechám překvapit :-) Taky budu hned stahovat v originále, dabing se mi absolutně nelíbí a nesedí v hodně místech, jsem zvyklá na EN, už jsem na hlasy v originále zvyklá :-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

pufina: Jj a on ho zachrání a budou lovit dál a bude další zápletka, ale jeho rodinu zabije nebo je unese nebo něco jiného.. Prostě si myslím, že se půjde pomstít, ale pokud je zabije, tak to bude hodně smutné a drastické.. :) Ani bych to tomu Deanovi nějak nepřál je to stejně frajer..:) Jj Chuck je bůh to je jasný..:D To jsem věděl hned od začátku Chuck je všude..:D Jj já se taky nemohu dočkat..:) Hned si stáhnu EN, protože lepší než CZ a o dost..:)

pufina (hodnocení, recenze)

Pilda17: (možný SPOILER) Pro mě je též Supernatural the best serial :-) Tvoje teorie se mi líbí, že by se chtěl Lucifer Deanovi pomstít. Třeba se Deanovi podaří Sama zachránit, a proto (SPOILER!) kolují fámy, že spolu budou lovit, to by hezky odpovídalo :-) A jsi zastánce toho, že je Chuck 100% Bůh? Nová série by k nám měla přijít asi na konci září, nemůžu se dočkat. :-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

pufina: SPOILER Já si myslím, že vystoupil z pekla přímo Lucifer a bude se mstít Deanovi.. Zničí mu život néé tím, že ho zabije, ale zabije jeho rodinu (ženu, dítě).. On se potom bude snažit zničit zase Lucifera a zachránit Sama, ale to je jen moje teorie a třeba to bude jinak..:) Uvidím nechám se překvapit...:) A kdy má vyjít teda další série? Už se v celku nemůžu dočkat..:) Pro mě je tento seriál best..:)

pufina (hodnocení, recenze)

Jennifer67: S tou lampou si myslím, že to nebyla náhoda. Myslím, že to byl Sam, ale že částečně byl "na povrchu" i Lucifer.. ale mám jistou teorii - a POZOR SPOILER !!! že to byl Sam, možná převládala démonická část a proto ta lampa blikla, ale podle SPOILERu se tvrdí, že Sam s Deanem zase budou lovit, tudíž Sam to asi zvládne a nějak se dokáže vypořádat s Luciferem.. (reakce na PierrevanH) A myslím, že Bůh je Chuck (prorok, jak bylo řečeno i v diskuzi dřív), a že oživil Casse, ale už si nemyslím, že by Bůh vytáhl z jámy Sama, pořád si myslím, že to ještě bude zamotané a že Lucifera neuzamkli.. Michael tam sice s nim spadl, ale pochybuju, že "kdesi dole (v pekle?)" se odehrál boj a ťaťaťa a Lucifer je pod zámkem.. Zase tu vyvstává otázka, kdyby Lucifer byl fuč, co ta lampa? :) Bylo řečeno, že se máme na co těšit a že se k samotnému režírování připojí dokonce i Jensen :-) --- (omlouvám se, pokud tu již něco z toho bylo řečeno, takže se možná opakuji)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Díky moc už teď jsem zvědavej.. Chybí mi poslední 3 díly do konce 5 série..

Jennifer67 (hodnocení, recenze)

6 série bude...a prý je možné že i 7 a 8 podle rozhovoru s Jensenem vše je na uvedené stránce :)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Lidi nevíte jestli bude 6. série? diskuzi nesleduji, tak kdyby už o tom padla reč, tak se omlouvám..:)

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu