Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Diskuze

ChArLeNe (hodnocení, recenze)

alienemo

no keďže má seriál už 9.sérií, tak neočakávam, že kvalitou to bude rovnaké, a že všetko bude dávať zmysel.
už tak mi 5.sérií prišlo dosť naťahované, a tie epizódy s ghostfacers sú podľa mňa nepozerateľné.

ChArLeNe

Resp. v deviatej serii to trochu zmenili a schrankou uz nemoze byt kazda osoba ktora veri. Ale len tak ktora je dost silna, Ono je to trochu mätuce kedze momentalne si uz dej cucaju a sem tam to uz vobec nedavva zmysel.

na příspěvěk reagoval ChArLeNe

ChArLeNe

Anjel sa na zemi nemoze pohybovat vo svoje podobe. Jedno z bozich pravidiel. Schrankou moze byt kazda osoba, ale to plati len a len pre beznych anjelov. Pre archanjelov a anjelov podobnej sily musia byt schranky ludia so zvlastnymi vlastnostami. Sam a Dean boli preto predurceny este pred narodenim.

na příspěvěk reagoval ChArLeNe

ChArLeNe (hodnocení, recenze)

dopozerané do 5.série, ale pár vecí mi uniklo
nechápem, prečo michael a lucifer musia spolu bojovať v telách niekoho iného? prečo nie vo svojej pravej podobe? prečo zaťahovať do ich súboja nezainteresované osoby?
a kto a čo rozhoduje o tom, ktorý človek bude ich "true vessel"?

na příspěvěk reagoval alienemo

TammiLargo

TammiLargo (hodnocení, recenze)

9x12 - tak to už si opravdu vycucali z prstu :D :D chudák Garth, takhle pomrvit dobrou postavu..

cjmafia

cjmafia (hodnocení, recenze)

Tak taky asi nechávám na příště. Ale za mě jinak poslední předešlé  tři díly opravdu paráda a začíná mě to bavit jako za starejch časů :)

Akatsuki

s Garthem byly většinou díly vtipné, alespoň mně se líbily, tak jsem si říkala (neznalá žádných ukázek atp.), že to bude dobrý... jak jsem psala, nebylo...

Akatsuki

Akatsuki (hodnocení, recenze)

phoebess

Přesně proto si raději nechám tenhle díl až na příště..Už podle ukázek jsem si říkal, že to bude zase jeden z těch slabších...

na příspěvěk reagoval phoebess

phoebess (hodnocení, recenze)

Tak ten dnešní díl mě upřímně zklamal... 3/4 dílu jsem se pronudila. A to netvrdím, že konec by něco extra.

na příspěvěk reagoval Akatsuki

alienemo (hodnocení, recenze)

Heh. Castiela asi porazi ked zisti co Dean urobil. Ale zaujimavy zapletka. Dobre vymyslene a, samozrejme, alternativny vesmir takze Kain a Abel maju trochu iny pribeh.

pajusek

Patří no.. ale myslím, že rok od roku jim to dává větší práci. :D

Jinak ke Crowleymu, on je celkově Mark Sheppard skvělej, kde se objeví, tam mě baví. V BSG tahá s sebou mrtvou kočku v kufru, ve White Collar má skoro stejně super hlášky jako v Supernatural a tak dáááále... :D

pajusek

pajusek (hodnocení, recenze)

phoebess

to by byl opravdu originální konec :D jinak  epizoda byla perfektní, crowley nezklamal. a co se dalo na konci jiného čekat, ale zase to neprodlužovali. Já jsem už na tenhle jejich rituál, ublížit si a udobřit se zvyklá. To prostě patří k nim.

na příspěvěk reagoval phoebess

phoebess (hodnocení, recenze)

já mám takovej pocit, že takhle blbej sourozeneckej vztah (co se těch posledních dvou sérií) nikdy neměli. Čekám jen, že ve finálním dílu finální série seriálu na sebe vytáhnou bouchačku a zastřelí se...

na příspěvěk reagoval pajusek

alienemo (hodnocení, recenze)

Hmm. Posledny diel bol dobry az zhruba na poslednych 5 minut. Tie heart tu heart dristy a chudak ublizeny Dean mi uz lezu na nervy tak od siestej serie.

Dyas

Dyas (hodnocení, recenze)

boumik

Oni Leviathani podle mě nebyli využití na 100% :) Mohli to udělat víc epický, když se o nich říkalo jak jsou nebezpeční až tak, že je Bůh musel zavřít do očistce. Jinak já si myslím, že 6 série byla o malinko slabší než 7 :)

Mě se nejvíc líbila 3. a 4. série :) Potom byla skvělá 2. série když nepočítám pár dílů, které se mi nelíbily.

boumik

boumik (hodnocení, recenze)

Momentalně dojiždim 7 řadu a ta podle mě byla až na par dilu nejslabši ! Sem zvědav co se objevi v 8 serii na kterou se chystam ale myslim si že 1* zmizi pryč

na příspěvěk reagoval Dyas

BLANIK.

BLANIK. (hodnocení, recenze)

Já si nemyslím, že by tam byl fotbal mimo mísu, celkem na tu stanici sedne, že někoho nebaví to je jiná věc.
A že díky tomu vzniká nějaká delší prodleva ve vysílání nějakého seriálu, který si stejně o dost víc může člověk dopředu podívat, tak to není nic hrozného. :-)

Alpha-17

Alpha-17 (hodnocení, recenze)

LM v neděli?! Nechápu tě? Hrací dny jsou přece v úterý a ve středu? O dabingu už jsem psal, nevadí mi a ty reklamy holt přežiju. Ale fotbal na TV Cool prostě nepatří! S programovým vzorcem a cílovou skupinou je to jako dávat porno na Discovery channel:-D

na příspěvěk reagoval Larrysbride, alienemo

Alpha-17

Tak mozno pre teba. ja som stastny jak blcha ze niekto dava prenosy LM aj v nedelu. A ked vezmem do uvahy siestu a siedmu seriu SN tak radsej futbal ako toto. A hlavne, ten desny dabing a reklamy? Aspon pocas futbalu take nic nie je.

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu