Režie:
Vasilij ČiginskijScénář:
Ilja AvramenkoKamera:
Arčil AchvledianiHudba:
Dato JevgenidzeHrají:
Dmitrij Orlov, Michail Gomiašvili, Vladimir Gosťuchin, Jelizaveta Bojarskaja, Irina Björklund, Viktor Suchorukov, Sergej Gorobčenko, Jurij Stěpanov (více)Obsahy(1)
Velitel ruské ponorky, Alexander Marinin, musí nejen tvrdě bojovat s fašisty, ale také uhájit své postavení a lásku. Snímek o přátelství, zradě, hrdinství, naději a lidech, kteří vyhráli válku... (oficiální text distributora)
Hrají
Dmitrij Orlov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Bratr 2 (2000)
Sjostry (2001)
Sluha Jeho Veličenstva (2007)
Michail Gomiašvili
Nejlepší filmy:
Prezident (2014)
Rukojmí (2017)
5 Days of War (2011)
Vladimir Gosťuchin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Urga (1991)
Vzestup (1977)
Takaja žestkaja igra - hokkej (1983)
Jelizaveta Bojarskaja
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Admiral (2009) (seriál)
Tři Bohatýři na dalekých březích (2012)
Pád Třetí říše (2004)
Irina Björklund
Švédsko
Nejlepší filmy:
Hvězdy nad hlavou (2012)
Nekonečná cesta (2017)
Rukajärven tie (1999)
Viktor Suchorukov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Chempion mira (2021)
Zámek (1994)
Ostrov (2006)
Sergej Gorobčenko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Doktor Živago (2005) (seriál)
Bavorák (2003)
Něsokrušimyj (2018)
Jurij Stěpanov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Deník jeho ženy (2000)
Náklad 200 (2007)
Divoké pole (2008)
Nina Ruslanova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Slzy padaly (1982)
Vzhůru k nebesům (1991)
Zítra byla válka (1987)
Sergej Rubeko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Samyj lučšij film (2008)
Ironie osudu II (2007)
První po Bohu (2005)
Dmitrij Rudkov
Nejlepší filmy:
Text (2019)
První po Bohu (2005)
Vitalij Abdulov
Nejlepší filmy:
Bournův mýtus (2004)
Žila-byla odna baba (2011)
Antikiller 2: Antiterror (2003)
Sergej Frolov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Azazel (2002) (TV film)
Plus jeden (2008)
Jolki 2 (2011)
Jekatěrina Vuličenko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Moj pareň - Angel (2012)
Státní rada (2005)
Hvězda (2002)
Alexandr Solovjov
Nejlepší filmy:
Admiral (2009) (seriál)
Admirál (2008)
První po Bohu (2005)
Alexandr Šatochin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Jolki 3 (2013)
První po Bohu (2005)
Pjotr Stupin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Divoké pole (2008)
Fartovyj (2006)
První po Bohu (2005)
Dmitrij Sutyrin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Admiral (2009) (seriál)
Tři mušketýři (2013)
Děvjatajev (2021)
Dmitrij Lebeděv
Nejlepší filmy:
Ruské impérium: Začátek 3. (2003)
První po Bohu (2005)
Olga Bělova
Nejlepší filmy:
První po Bohu (2005)