Podivuhodný případ Benjamina Buttona

• USA The Curious Case of Benjamin Button (více)
USA, 2008, 166 min

Režie:

David Fincher

Předloha:

F. Scott Fitzgerald (povídka)

Scénář:

Eric Roth

Kamera:

Claudio Miranda

Diskuze

Rogue

Rogue (hodnocení, recenze)

To je genialni, nekdo se jako buzna chova, nekdo tak mluvi. A ja se stale ptam, jak se to pozna a predevsim jak na to Webb doplaci?

lesumir

lesumir (hodnocení, recenze)

Všechno jde snad říct normálně a ne hned jim nadávat do buzíků, teploušů, homoklád, bukvic atd.
"Nesouhlasím s vašimi názory, ale budu do konce života usilovat o to, abyste měli právo je vyslovit." Diderot.

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Webb má zřejmě neobvykle silný gaydar. U heterosexuála nezvyklé. Případně by mě zajímalo, kde bydlí, a kde tráví svůj volný čas. Možná by to leccos objasnilo.

Webb (hodnocení, recenze)

Isherwood: Oni nemusí nic říkat když se tak chovaj, to je přeci jasný né?

Isherwood

Isherwood (hodnocení, recenze)

Víš Miloško, mě ve škole učí, že i ten vlastní názor, jakkoliv vyhraněný, se musí umět prezentovat. Což ty neumíš a tím to celé začíná...

Miloško (hodnocení, recenze)

Stale opakujuca otazka: Preco ked niekto vyslovi svoj nazor ,nesuhlas s homosexualitou,tak je to zle? preco to hned kazdy povazuje za diskriminaciu? PROSIM ABY UZIVATEL de_FACTO dostal vystrahu,ban, ZA TENTO PRISPEVOK,KDE URAZA, OPLZLO INEHO UZIVATELA... ---de_FACTO (profil, hodnocení, komentáře, pošli vzkaz) 24.02.2009 17:05 (Webbův příspěvek z 23.02.2009 16:50, aneb z deníku mladého homofoba) "Zasraný tepl..ši!!! Kvůli nim musíme trpět my!!!! Pokud se na to kouká, tak by to mělo být vyrovnaný, chvilku oni chvilku my, takhle je to diskrimanace pro nás co jsme normální." a teď Webb píše "nemám nic proti teplým". hmmmmm....a označit každýho, kdo se v týhle problematice postaví na stranu gayů, gayem, je taky výborný. to udělá asi jen kokot, debil a Miloško (sekunduje Webb). ------

Isherwood

Isherwood (hodnocení, recenze)

A jak vlastně víš, že to byli homosexuálové? To jako k tobě přišli, řekli "ahoj, jsem gay, dáme vláček?" a už to bylo?

Webb (hodnocení, recenze)

Isherwood: A kdo jim co oplácel? Chovám se normálně a nesměju se. To oni si vždy začnou a pak na to musim doplácet.

Webb (hodnocení, recenze)

Tsunami_X: Okamžitě jdou ke mě, mluví teple a to jak se na mě dívají. Tohle já nesnesu. S jedním v čajovně jsem se pustil dokonce do rvačky protože už jsem to nevydržel.

de_FACTO

de_FACTO (hodnocení, recenze)

(Webbův příspěvek z 23.02.2009 16:50, aneb z deníku mladého homofoba)

Webb (hodnocení, recenze)

Samozřejmě že jí mám a jak jsem jí zbalil? Určitě né tak jak to na mě zkoušejí teplouši.

Ellesime

Ellesime (hodnocení, recenze)

gen.Zhukov: naprosto souhlasím s tvým názorem, nechápu, co to tu všichni řeší, když to není ani k filmu...

Webb (hodnocení, recenze)

Je to tu prolezlí buzíkama. Jsou všude, cítí se dotčení a brání se. Normální lidi by tohle prostě napsat nemohli. Jak už jsem jednou napsal, nemám nic proti teplým ale znám jich spousty, který se nechovají normálně. Jsou jako zombie, nejradši by mě ošahávali a líbali se semnou...Fuj! To je odporný! Sakra kdo to má vydržet. Já taky nejsem takhle dotěrný na holky. Jak jsem psal o utlačování, tak jste se hned do mě pustili a to je jeden z příkladů teplých - hájí svoje práva.

Miloško (hodnocení, recenze)

zaujimave ale ze prvy utok na moju osobu si zacal ty. Mna a Webba si nazval hlupáčkami, ze sme nedoncili zakladnu skolu,ze nas rodicia nevychovali. Za nas nazor zaporny nazor na homosexualitu,vitazstvo Penna, a tendenciu akademikov davat vitazstva filmom s homosex.tematikou. mna si urazil, ja som do teba nezacal....

Tsunami_X

Tsunami_X (hodnocení, recenze)

Nemusis se bat. Uz jsem to probiral s Oli.G, ktery ma na starosti obdobne neprijemne veci. Ten tve komenty zalohoval a predal dal. Pocitam, ze za par dni se to vyresi. Jak? To asi tusime vsichni.

Miloško (hodnocení, recenze)

Mnohi tu hrozia banmi a podobne ale neuvedomuju si ze urazky na moju osobu zacali iní. a ja nie som teplý, pán baxter. nevie niekto kedy vyjde dvd Buttona a ktora spolocnost ho vydá?

Baxt

Baxt (hodnocení, recenze)

To bude zase breku, až teplý Miloško dostane ban na diskuzi.

Freak

Freak (hodnocení, recenze)

Škoda, Podivuhodný případ Benjamina Buttona je lepším filmem oproti Milionáři z chatrče, ale oscaroví "porotci" byli jiného názoru a dali přednost kýči.

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům

09.03.2023

Fincherova Kleopatra žije

Fincherova Kleopatra žije

17.11.2011

A profesorem Moriartym se stává...

A profesorem Moriartym se stává...

30.09.2010