Lov na boháče

• Česko Nejsem na prodej (více)

Vždycky randila s muži, co měli peníze... pak potkala jednoho, co měl srdce. V nové euforické komedii, režisér Pierre Salvadori představuje paradoxní vztah mezi polomondénní ženou a zaměstnancem hotelu. Audrey Tautou a Gad Elmaleh, herci v plné formě, se obcházejí, uchvacují, manipulují se sebou a... milují se. (oficiální text distributora)

Arsenal83

Vypúlený Žán z Casablancy a príjemne pôsobiaca Tatuovaná sa hodili do tejto komédie, ktorá nemá sílené vtipy, prepláva len tak, nenudí vôbec, neuráža, no pritom stále je to príbeh obrátenej ludry. Na romantickú záležitosť to má spád a na rozdiel od amerických pop-romantických komédií ponúka upline iný štýl aj atmosféru, má svoje zvláštne čaro, ktoré neposúvajú film automaticky na úroveň nejakej funesovky, ale predsa nie je len takým obyčajným priemerom. A padla aj trefná veta ako obohatenie príslovia šaty robia človeka: „Nie je ťažké vyzerať dobre, keď máte veľa peňazí“. ()

BOURQUE

Ja sa úprimne (a hlavne chlapsky) priznám, že tento film v mojom hlave zostane kvôli prekrásnej A. Tautou. Ona je tu vo fantastickej forme (hlavne fyzicky) a je neodolateľná. Film v podstate ničím neprekvapí, pretože vieme, že ako to dopadne. Ale dvojica G. Elmaleh a A. Tautou hrá dobre, takže to ani nevadí. Osobné hodnotenie: 75% (***) ()

dopitak

Francouzi čas od času překvapí, a natočí opravdu slušnou komedii. O to ví jsem zaskočen, že tady k úspěchu stačil obyčejný motiv zlatokopectví, mile převedený jaksi genderově na druhou. Povedlo se jediné, zatímco Audrey jsem přál to nejhorší, Elmalehovi (kterého jsem nedávno hodnotit ve své recenzi na Kapitál) jsem prachsprostě fandil. Stylem a lokalitami mi to trochu připomínalo (K)lamače srdcí, i když ten je o něčem jiném. ()

emma53

Milá, kouzelná Audrey Tautou a já bych nedala moc za to, že ona je taky tím hlavním tahounem na tuhle romantickou jednohubku z Francie Těm jejím hnědým očím a krásné postavičce by málokterý muž odolal a Irene, vědoma si těchto svých předností, vycházely její plány báječně. To by se jí ovšem nesměl do cesty dostat Jean, který její doposud zajetý řád podstatně zkomplikoval. Jak? to se už musíte podívat sami. Lov na boháče je určitě přijatelnější název pro tenhle snímek, kde Audrey byla očekávaně roztomilá a Gad Elmaleh si toho svého zamilovaného trubku zahrál taky na jedničku. Suma sumárum to bylo příjemně strávené odpoledne. ()

Z0oMb3E

Lov na boháča, alebo ako prišla zlatokopka na bubon. Poslíček si tiež čuchol do zlatokopeckého vzťahu, ale skončil aspoň zo skútrom. Romantická komédia na ktorej sa ani raz neusmejete a kamenný pokrový výraz vám ostane od začiatku do konca. Nevravím že film je zlý- dýcha z neho taká nenútená a pohodová atmosféra, ale jedno zhliadnutie bohate stačí. Zajtra po filme ani pes neštekne. Za dve hodiny zabudnete o čom bol. Odporúčam sledovať na navodenie spánku. ()

• Film bol natočený v meste Biarritz v Hôtel du Palais. (Arsenal83)
  • Herecká dvojice Gad Elmaleh a Audrey Tautou vyhráli společně pařížskou NJR Ciné Award 2007 v kategorii nejlepší polibek. (Roman.Ticka)
  • V jednej francúzskej TV šou herečka a speváčka Marie Laforêt oznámila, že bude účinkovať v tomto filme. Nakoniec sa v ňom však vôbec neobjavila. (U_S_O)