Z vesmíru přilétá na Zemi loď. V ní jsou nestvůry, které začnou hned útočit na lidi. Vždy se přisají na lidský obličej, nakladou vajíčka do těla a poté se z těla „vyklube“ ještě horší zrůda – vetřelec. Brzy nato přilétá další loď s vesmírným tvorem – Predátorem, z jehož lodi vetřelci uprchli. Predátor likviduje těla mrtvých lidí, které zabili vetřelci, ale zabije i policistu, který ho při tom viděl, a stáhne ho z kůže. Predátor má i výjimečnou schopnost – umí být prakticky neviditelný. Poté dál sleduje stopy vetřelců a likviduje jimi zanechané mrtvoly lidí. Podaří se mu vetřelce najít a některé i zabít. Ostatní však prchají do města, kde dál zabíjejí a množí se... Místní šerif Morales objeví zohavené tělo policisty. Je mu jasné, že se nejedná o normální vraždu. Do města se vrací z vězení šerifův přítel Dallas a vyhledá svého bratra Rickyho. Ten je zamilovaný do dívky Jesse, která chodí s Dalem, ale zrovna se s ním rozchází. Cítí, že ji Ricky miluje a tajně s ním večer navštíví místní bazén. Tam je překvapí naštvaný Dale se dvěma kamarády a dojde ke rvačce. Nejsou zde však sami. Napadne je vetřelec a dva chlapce zabije. Ricky, Jesse a Dale jen o kousek vyváznou živí... Ve městě přibývá mrtvých. Po útoku Predátora na vetřelce dokonce dojde k požáru v elektrárně. Dallas se proto přidává k šerifovi a na Rickyeho popud se oba vydají do bazénu. Těla zde už nejsou, jen spousta krve. Rychle jedou pryč, je jim jasné, že tohle sami nezvládnou. Lidé jsou vyděšeni, protože zrůdy zahlédli nebo je viděli vraždit. Morales, Dalas, Ricky a další se vybaví zbraněmi a vysílačkou volají Národní gardu, která přijede do města. Poručík a jeho jednotka jsou však vetřelci likvidováni... Šerif Morales volá další posily. Plukovník Stevens jim říká, že je vyzvednou na náměstí, ale Kelly, která se ke skupině přidala s dcerou, se to zdá divné. Proč by měli lézt do středu příšer? Skupina se rozdělí. Dallas, Ricky, Jesse a Kelly spolu s dalšími odjíždějí k nemocnici, odkud se chtějí dostat pryč vrtulníkem. Morales a skupina lidí pokračují na náměstí. Dallas a ostatní dorazí k nemocnici, ale nejsou tu sami. Na místě jsou totiž nejen vetřelci, ale i Predátor... (TV Prima)

Diskuze

shadow666

shadow666 (hodnocení, recenze)

Lucas_arts:mas pravdu, jednotka bola dost nudná,ale kto ho vie možno ma toto pokracovanie prekvapí,v trailery som vydel prvky z predatora jednotky a zaroven aj z votrelca jednotky a dvojky,takže si myslím ze by to nemuselo dopadnut až tak zle ako prva čast

Lucas_arts

Lucas_arts (hodnocení, recenze)

no poviem na rovinu jednotka bola riadna blbost,ale trailer vyzera celkom dobre tak tomu dám šancu.

Satan

Satan (hodnocení, recenze)

Predátor bude kosit všechny - lidi, vetřelce, lidi a vetřelce...krve jak nasráno, slizu jako namrdáno. To víte, že se těším. Jen aby si to na nic nehrálo a bří Strausové nám naservírovali krutou řežbu.

DACHANDE (hodnocení, recenze)

Je to vůl , to je neuvážená drzost . Bude sranda jak to bude mít perfektní hodnocení a on jediný tam bude vyčnívat.

Dr.Okamura

Dr.Okamura (hodnocení, recenze)

Proč tomu ten blbec goat dal odpad? Dyť to ještě ani neviděl. A co se mě týče, já už se na AvP2 docela těšim

Hal_Moore

Hal_Moore (hodnocení, recenze)

buldock: Já vím ;-) Oni se totiž distributoři originality bojí, a tak musí člověk hledat jinde než v kině

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Le_Chuck - nespomínam si, že by som nejaké zlaté časy kinematografie spomínal... a u blockbusterov nemeliem pravidelne, i keď je pravda že dosť často... a Alien vs. Predator nebol blockbuster ale hovadina a tento tu sa tvári skoro tak... a nepoučujem, keby si si prečítal pár príspevkov pod tým mojim (ale ty si riadne neprečítal ani ten môj), tak pochopíš, že išlo o narážku a možno by ti došlo, že nemohla byť myslená smrteľne vážne a je zbytočné sa nad ňou natoľko pozastavovať neviem prečo sa čertíš, máš v tom pokračovaní nejaké imanie alebo tam hrá tvoja sestra či čo, že sa ťa to tak rozhodilo?

wosho

wosho (hodnocení, recenze)

Jednička byla tuctovka bez pořádné akce, brutality a napětí. V traileru na dvojku vypadá, že v ní možná bude vše co v jedničce chybělo. Jen aby to rejžové neposrali, či producenti neprostříhali. Rozhodně na to do kina zajdu

Le_Chuck

Le_Chuck (hodnocení, recenze)

mm: Coto meles o zlatych casoch kinematigrafie, aky problem nadprodukcie? Filmov sa rodi take kvantum ze vyberie kazdy, tak co nas (ktori sa chceme raz za cas brainless bavit) poucujes na co mame chodit a na co nie? Keby si miesto toho snivania a bedakania (u blockbusterov pravidelneho) radsej hladal. A to plati nie len na teba.

illy.cz

illy.cz (hodnocení, recenze)

no nastesti to vypada ze krvi se setrit nebude takze by to nemusela byt takova hruza jak jednicka...

rogerkint

rogerkint (hodnocení, recenze)

Hal_Moore: To je fakt. ale přijde mi trochu absurdní utrácet, abych se podival na film, kterej už sem viděl

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

keby ste prestali chodit na neoriginálne filmy, tak by boli ich možno prestať natáčať... kto by nevymyslel originálny príbeh, ten by nič nenatočil, vyriešil by sa problém nadprodukcie, vytriedil sa plevel (ako napríklad pán debil Anderson) a film by zase získal na vôni a chuti... bude to sračka sračkoidná a ja si idem ďalej snívať o lepších časoch kinematografie, ktoré nikdy neprídu.

DACHANDE (hodnocení, recenze)

Pishin : Reiko Aylesworth : Tahle je docela známá z seriálu 24 hodin řekl bych, že se tam i hodí

Pishin

Pishin (hodnocení, recenze)

AVP jednicka byl ''pro me'' SHIT s ratingem P13 ...z prichodu dvojky mam rozpacite dojmy...na strane jedne musim uznat ze mira brutality oproti jednicce je me sympaticka na druhou stranu herecke vykony lidi (hercu-nehercu-zna z vas nekdo nekoho :-)) nevypadaji mooc presvedcive...a co se efektu tyce, vzhledem k tomu co maji Strausovci zasebou bych se az zase tak nebal... Ale celku se trosku bojim no uvidime... Rad bych byl prijemne prekvapen. PS: Vcera jsem si pustil Predatora 2 ...je to stejnak jiiizda

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Tak me trailer navnadil. Nepujde uz sice o hororovou podivanou jako stari dobri vetrelci, ale ani o nudnou brecku jako AvP 1. Urcite na to zajdu, efekty od ILM vypadaji dosti slibne ... A diky bohu, ze studio dalo vyssi rating, protoze kdyby tam dali pristupnost detem, tak by se mohli Alieni s Predatorem tak maximalne nafackovat...

buldock

buldock (hodnocení, recenze)

Hal_Moore : "Kdybych měl chodit do kina jen na originální filmy, to bych furt dřepěl doma."
Máš naprostou pravdu :-)

Spinosaurus

Spinosaurus (hodnocení, recenze)

DACHANDE : Vidím,že tomu vůbec nerozumíš a tak některé věci upřesním. Druh vetřelce,který byl ve dvojce -respektive v hnízdu byl dělník. Tento druh bude i v AVP 2. Predátory sice přitahuje teplo ale Antarktida byla přeci dříve teplá a proto tam predátoři žili. Nemohli po tisíci letech piramidu jen tak přemístit. Toť vše. PS: Ta predátoří loď je úplně jiná než v jedničce.

Dement

Dement (hodnocení, recenze)

Tohle vypada, kdyz uz na nic jinyho, tak aspon na poradnej masakr..tesim se.

DACHANDE (hodnocení, recenze)

Tak aby jste byli v obraze o čem je dej tak vam ho řeknu . Predatrská lod z jedničky ma nejakou poruchu tak se vrací zpátky na zem . No a stroskotá v nejakem kanadském mestečku , z rozbitých kojí vylezou 2 facehuggři : viz trailer , no a zároven taky Predalien: viz konec AVP. Predator má lepší zbraně a vetřelec vypadá konečne jak z 2ky vetřelci . Je tam armáda , konečne na stromech vysí stažená tela. Jsou tam prvky jak z predátora tak z vetřelců a ne jak to anderson posral v chladném prostředí. predátory přece přitahuje horko a Lov takže moje hodnocení vypadá naprůmerné. Bude určite lepší. Každý má strach bo jedničku posrali, ale já se toho nebojím . :)

Hal_Moore

Hal_Moore (hodnocení, recenze)

rogerkint: Kdybych měl chodit do kina jen na originální filmy, to bych furt dřepěl doma.

rogerkint

rogerkint (hodnocení, recenze)

bože. vždycky jsem měl trochu problém s lidmi kteří chodí do kina na něco, co viděli už mnohokrát předtím. jsou tu zlí mimozemšťané, vyplašení obyvatelé, zákeřný les, temné chodby, podlá armáda, hrdinný sebevražedný atentát doprovázen extrémně tvrdou hláškou fuck you, neméně hrdinná děva s extrémně těsným a promočeným tílkem... skutečně, proč na to vůbec koukat, když vše důležité z filmu objevilo se v traileru?

buldock

buldock (hodnocení, recenze)

Jednička podle mě nebyla vůbec špatná , měla docela dobrý příběh , ale postrádala více krve a slizu a teď po shlédnutí traileru to vypadá že dvojka bude jak se patří krvelačná a drsná , myslím si však že bude co se týče příběhu dost špatná , ale nechám se překvapit :-)

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Mne sa jednotka dosť páčila. Ak bude tento film aspoň tak dobrý, tak budem veľmi spokojný.

Predátora čeká další sequel

Predátora čeká další sequel

26.06.2014

Avatar... a dál?

Avatar... a dál?

15.12.2009

k0C0UR už se s námi podělil o dojmy z londýnské světové premiéry, dnes (úterý 15. 12.) se koná novinářská projekce v Praze, takže během dne budou přibývat další komentáře. Uvidíme, jak budou… (více)

Vyhoďme ho z kola ven...

Vyhoďme ho z kola ven...

10.06.2006

...a ukažme si na něj prstem. Před několika dny se filmová mašinerie opět rozhoupala k akci a vydala prohlášení o režisérovi pokračování nejzmršenějšího a zároveň nejočekávanějšího scifi horroru,… (více)