Hrdinové

Z natáčení 1 - Greg Grunberg, Ali Larter, Sendhil Ramamurthy
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvůrci:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (více)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiální text distributora)

Diskuze

AG1oNeR

AG1oNeR (hodnocení, recenze)

Po shlednuti 1. dilu 4 serie musim rict jen toto: BYE HEROES...Bye.... Scenaristi vari z vody, uz jim tam chyby jen Dexter ktery bude zabijet myslenkou a Scofield ktery bude ovladat slunce. Na konec prijde Esmeralda ktera si udela se Sylarem decko ktere bude umet zabijet prdy.

viperblade (hodnocení, recenze)

Tak první díl 4. řady byl zajímavý, rozhodně z toho mám lepší pocit, než když začínala třetí série... T-Bag (pardon, vlastně Samuel :-)) se mi tam dost hodí. Uvidíme jak se to vyvine dál, ale zatím jsem docela spokojený.

Zaprtek

Zaprtek (hodnocení, recenze)

První řada dokonalá, pamatuji, jak jsem jen čekal až uběhne týden a na netu se objeví nový díl (a titulky). Pak to šlo ale ke dnu...čím díly přibývaly tím byly slabší a já se přestal dívat.

The.Aticus

The.Aticus (hodnocení, recenze)

Robert Knepper to som nevedel. Super. Som zvedavý. Dúfam že aspoň trocha poženie tento seriál vpred, pretože to veľmy veľmy potrebuje.

viperblade (hodnocení, recenze)

Teď jsem se dodíval na Cool TV na 1x10 "Six Months Ago" a i přes otřesný dabing jsem si vzpomněl, proč jsem měl Hrdiny tak moc rád... :-((

The.Aticus

The.Aticus (hodnocení, recenze)

Podľa mňa tomu chýbajú boje. (možné spoilery) Ja si myslím, že by to bolo omnoho zaujímavejšie keby Peter dostal naspäť svoje schopnosti a bol by opät vyrovnaný super Sylara. Sylar by sa stal nezadržitelny a jedine Peter by ho mohol zastaviť. Samozrejme v spolupraci ostatných hrdinov. Ale nie. Petrovi nie a nie vrátit jeho pravé schopnosti, Sylar schopnosti ma no očom to je ked nema ským súperiť? Ani sám nevie čo che. Raz hladá otca, potom mu drbe a rospráva sa sám so swebou, potom si zmyslí ze bude prezidentom.. Nuda. Momenty o ktorych hovorím (ktore by opät podla mňa oživili serial) sa v celom seriáli objavili dva krá. Raz v 1.sérii ked sa v budúcnosti stretol Peter so Sylarom a druhý raz teraz v poslednej časti ked Peter s Nathanom išli zabiť Sylara (aj to dementi zavrú dvere pred kamerou a vidime len vysledok).

mysiak

mysiak (hodnocení, recenze)

Podľa mna sa boja už tak slabej sledovanosti...že keby dajú dole Nathana alebo ešte niekoho iného...že by im hrozil zánik...a to práve asi nechcú scénaristi dopustiť...a Ali Larter je tam už fakticky na tvrdo držaná:)

viperblade (hodnocení, recenze)

V tomhle byla skvělá 1. série. Nebáli se někoho oddělat. Issac, jeho přítelkyně atd... a všimli jste si, že SPOILERY! na konci všech sérií (ne Volume), byl vždy v ohrožení života Nathan? (1. série - vybuchne s Peterem, 2. série - je postřelen, 3. série - je konečně zabit, ale Sylar jim to vynahradí, jak všichni víme.. :-)

Djkoma

Djkoma (hodnocení, recenze)

Já už bych to klidně zrušil... stejně to s prominutím nikam nevede... Možné spoilery: to ukončení Nathana a Sylara bylo ... ehm... strašně bez emocí a prázdné ... stejně se opět neposunul seriál dál protože ty postavy tam prakticky zůstanou přestože "umřeli". Heroes mají problém, že se strašně bojí změn ... a když už něco změní, je to kravina (viz celý příběh této sezony). Nechápu svých 5* (jdu je změnit) a popravdě začínám nechápat i ty 4* :))

mysiak

mysiak (hodnocení, recenze)

Ja by som tipoval začiatok 4. Série na koniec septembra...ABC by mal zmeniť čas...

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Ale treba pripustit ze v druhej polovici 4 kapitoly sa Heroes oproti nevydarenej 3 kapitole predsa len zlepsili. Vplyv Bryana Fullera je naozaj citit.

hunty

hunty (hodnocení, recenze)

uz se docela tesim jak to vsechno skonci. uz je to pro me spis povinnost se na to koukat, mozna porad verim ze se to zlepsi... proc mi porad musi rusit serialy (viz posledne Life) a tady udrzovat v kuse nesmyslnej dej. tak sem si postezoval a sem zase klidnejsi : )

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Naopak, riesenie ktore zvolili je v podstate velmi elegantne, pretoze casom sa jednej z tych dvoch postav zbavit budu musiet :-)

Spooner

Spooner (hodnocení, recenze)

Ježiš, zrovna když si člověk začíná řikat, že se to lepší, tak přijdou s tím nejdementnějším nápadem vůbec. Jako fakt ty tvůrce nechápu. To se s těma postavama(nebo hercema) nechtěj rozloučit, že je tam držej za každou cenu?

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (více)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (více)